Hirunews Logo
Features
 Monday, 09 October 2017 - 16:13
අන්තර්ජාලයට එක්වූ ලොවම කැලඹූ අමුතුම ආකාරයේ ඡායරූප පෙළක් වෙත මේ වනවිට බොහෝදෙනෙකුගේ අවධානය යොමුව... Read More
 Monday, 02 October 2017 - 15:19
බර ඉසිලීම කියන්නේ තරුණයන් අතර වඩාත් ජනප්‍රිය ක්‍රීඩාවක්.එම ක්‍රීඩාවේ නිරත තරුණයෙක් විසින් සිදුකරන... Read More
 Saturday, 30 September 2017 - 15:22
දුර්ලභ රෝගයකින් පීඩා විඳින දරුවෙකු පිළිබඳව මාතලේ, ගලේවෙල ප්‍රදේශයෙන් වාර්තා වනවා.දඹුල්ල මුලික... Read More
 Thursday, 28 September 2017 - 19:05
යක්කලමුල්ල- මානකඳුර ප්‍රදේශයේ පදිංචි දොළමුල්ලගේ සුනිල් මහතාගේ නිවස අසළ විශාල ප්‍රමාණයේ යෝධ... Read More
 Thursday, 28 September 2017 - 14:31
පුත්තලම දිස්ත්‍රික් විසිතුරු මත්ස්‍ය හා ජලජ ශාක ව්‍යවසායකයින්ගේ ග්‍රාමීය ධීවර සංවිධානය විසින්... Read More
 Thursday, 21 September 2017 - 9:48
ගාල්ල කරාපිටිය රෝහලේ ස්නායු රෝග අංශයේ වෛද්‍ය නිළධරිනිය ගේ අභාවය එම පවුල පමණක් නොව කරාපිටිය රෝහල්... Read More
 Thursday, 14 September 2017 - 18:16
තම කුස උපන් එකම පුතනුවන්ගේ විවාහ උත්සවය සිදු වු දිනයේදි මංගුල් පොරුවේ කටයුතු මෙන්ම එම දිනය තුල... Read More
 Thursday, 07 September 2017 - 10:16
53 හැවිරිදි චන්ද්‍රසිරි සහ 38 හැවිරිදි අයේෂා යනු අකුරැස්ස - වැලිකැටිය මහමෙදේරිහේන ප්‍රදේශයේ ගල්... Read More
 Tuesday, 22 August 2017 - 13:11
හලාවත, බංගදෙනිය ප්‍රදේශයේ නිවසකට පැමිණ සිටි ඔලු දෙකක් සහිත සර්පයෙකු නිවැසියන් විසින් අල්ලාගෙන... Read More
 Friday, 18 August 2017 - 14:48
දඹුල්ල- දිගම්පතහ ප්‍රදේශයේ බැම්මක් සහිත ළිඳකට වැටී සිටි විශාල හඳුන් දිවියෙකු ගොඩගැනීමට සිගිරිය... Read More
 Thursday, 17 August 2017 - 18:05
මාස හයක් තුල අඩි දහයක් උසට වැඩුණු කොළ ගෝවා ගසක් හැටන් ප‍්‍රදේශයෙන් වාර්තා වනවා.හැටන් කුඩාගම ප‍්‍රදේශයේ... Read More
 Monday, 07 August 2017 - 15:02
විවෘත ආර්ථිකය හදුන්වාදී 2017 වසරට, අවුරුදු 40ක් සපිරෙනවා.එය සහ අග්‍රාමාත්‍ය රනිල් වික්‍රමසිංහගේ... Read More
[1]      «      16   |   17   |   18      »      [19]
News Image
Hiru News Programme Segments
2,515 Views
6,432 Views
7,990 Views
8,088 Views
602 Views
51,794 Views
Top