Hirunews Logo
Hard Talk
 Sunday, 15 January 2017 - 21:26
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ අභාවප්‍රාප්ත හිටපු අග්‍රාමාත්‍ය රත්නසිරි වික්‍රමනායක... Read More
 Sunday, 04 December 2016 - 21:25
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ හිටපු අමාත්‍ය බැසිල් රාජපක්ෂ මහතාගෙන්... Read More
 Sunday, 27 November 2016 - 21:43
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ සංචාරක සංවර්ධන, ඉඩම් හා ක්‍රිස්තියානි ආගමික කටයුතු... Read More
 Sunday, 20 November 2016 - 21:34
අද හාඩ්ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ බස්නාහිර පළාත් ප්‍රධාන අමාත්‍ය ඉසුර දේවප්‍රිය... Read More
 Sunday, 13 November 2016 - 21:07
අද හාඩ්ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ ශ්‍රී ලංකා නිදහස් පක්ෂයේ මහ ලේකම් අමාත්‍ය දුමින්ද... Read More
 Sunday, 06 November 2016 - 21:12
අද හාඩ් ටොක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ ශ්‍රී ලංකා පොදුජන පෙරමුණේ සභාපති හිටපු අමාත්‍ය... Read More
 Monday, 17 October 2016 - 6:45
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ නිපුණතා සංවර්ධන හා වෘත්තීය පුහුණු රාජ්‍ය අමාත්‍ය... Read More
 Monday, 10 October 2016 - 6:27
අද හාඩ්ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ ජාතික හෙළ උරුමයේ හිටපු නායක පුජ්‍ය ඕමල්පේ සෝභිත හිමියන්ගෙන්... Read More
 Sunday, 28 August 2016 - 21:13
අද හාඩ්ටෝක් තුළින් ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ හම්බන්තොට හිටපු නගරාධිපති බෙලිඅත්ත ශ්‍රී ලංකා නිදහස් පක්ෂ... Read More
 Sunday, 21 August 2016 - 21:24
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ පාර්ලිමේන්තු මන්ත්‍රී කෙහෙළිය රඹුක්වැල්ල මහතාගෙන්. Read More
 Sunday, 14 August 2016 - 21:30
පාද යාත්‍රාව, සංවිධායක දූරය අහිමිවීම සහ පාර්ලිමේන්තුවට කළු පටි පලන්දගෙන යාම පිලිබඳ තොරතුරු ඇතුළු... Read More
 Sunday, 07 August 2016 - 21:13
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ එක්සත් ජනතා නිදහස් සන්ධානයේ මහලේකම් අමාත්‍ය මහින්ද... Read More
 Sunday, 31 July 2016 - 21:16
අද හාඩ් ටොක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ දකුණු පළාත් ප්‍රධාන අමාත්‍ය ෂාන් විජේලාල් ද සිල්වා... Read More
 Sunday, 17 July 2016 - 21:25
අද හාඩ්ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ බස්නාහිර පළාත් ප්‍රධාන අමාත්‍ය ඉසුර දේවප්‍රිය... Read More
 Sunday, 10 July 2016 - 20:52
අද හාඩ් ටෝක් වෙතින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ පාර්ලිමේන්තු මන්ත්‍රී රෝහිත අබේගුණවර්ධ මහතාගෙන්... Read More
 Sunday, 03 July 2016 - 20:53
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ ප්‍රාදේශීය සංවර්ධන අමාත්‍ය ෆීල්ඩ් මාර්ෂල් සරත්... Read More
 Sunday, 26 June 2016 - 20:52
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ කම්කරු සහ වෘත්තීය සමිති සබඳතා අමාත්‍ය ඩබ්ලිව්.ඩී.ජේ.... Read More
 Sunday, 19 June 2016 - 20:56
අද හාඩ්ටෝක් විශේෂාංගය තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ කඳුරට, නව ගම්මාන, යටිතල පහසුකම් සහ ප්‍රජාසංවර්ධන... Read More
 Wednesday, 15 June 2016 - 20:34
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ නියෝජ්‍ය අමාත්‍ය ආචාර්ය හර්ෂද සිල්වා මහතාගෙන්. Read More
 Sunday, 05 June 2016 - 23:04
අද හාඩ්ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ සෞඛ්‍ය, පෝෂණ හා දේශීය වෛද්‍ය අමාත්‍ය රාජිත සේනාරත්න... Read More
 Sunday, 29 May 2016 - 21:44
අද මාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ හිටපු අමාත්‍ය මර්වින් සිල්වා මහතාගෙන්. Read More
 Monday, 09 May 2016 - 21:20
අද හාඩ් ටෝක් තුලින් සෘජුවම ප්‍රශ්ණ කෙරෙන්නේ හිටපු පාර්ලිමේන්තු මන්ත්‍රී සජින් ද වාස් ගුණවර්ධන... Read More
 Sunday, 24 April 2016 - 21:33
අද හාඩ් ටෝක් විශේෂාංගය තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ අභ්‍යන්තර කටයුතු සංස්කෘතික සහ වයඹ සංවර්ධන... Read More
 Monday, 11 April 2016 - 18:18
අද හාඩ් ටෝක් විශේෂාංගය තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ සංචාරක සංවර්ධන ඉඩම් සහ ක්‍රිස්තියානි... Read More
 Sunday, 06 March 2016 - 21:45
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ ශ්‍රී ලංකා නිදහස් පක්ෂයේ මහ ලේකම් මෙන්ම කෘෂිකර්ම... Read More
1   |   2   |   3      »      [10]
News Image
Hiru News Programme Segments
701 Views
1,131 Views
2,283 Views
591 Views
10,251 Views
44,651 Views
Top