Hirunews Logo
Hard Talk
 Sunday, 21 October 2018 - 21:16
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ රාජ්‍ය ව්‍යවසාය හා මහනුවර නගර සංවර්ධන අමාත්‍ය ලක්ෂ්මන්... Read More
 Sunday, 14 October 2018 - 21:26
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ වරාය හා නාවික කටයුතු නියෝජ්‍ය අමාත්‍ය නිශාන්ත මුතුහෙට්ටිගමගෙන්. Read More
 Sunday, 07 October 2018 - 22:13
අද හාඩ් ටෝක් විශේෂාංගය තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ කඩුවෙල මහ නගර සභාවේ හිටපු පුරපති ජී.එච්.... Read More
 Sunday, 30 September 2018 - 21:17
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ පාර්ලිමේන්තු මන්ත්‍රි සුසිල් ප්‍රේම්ජයන්ත්ගෙන්. Read More
 Sunday, 23 September 2018 - 21:38
අද හාඩ්ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ රාජ්‍ය පරිපාලනල කළමනාකරුණ සහ නීතිය හා සාමය නියෝජ්‍ය... Read More
 Sunday, 02 September 2018 - 20:51
අද හාඩ්ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ ශ්‍රී ලංකා නිදහස් පක්ෂයේ භාණ්ඩාගාරික පාර්ලිමේන්තු... Read More
 Sunday, 26 August 2018 - 20:40
අද හාඩ් ටෝක් විශේෂාංගය තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ ජාතික ඒකාබද්ධතා සංහිඳියා සහ රාජ්‍ය භාෂා... Read More
 Sunday, 19 August 2018 - 21:01
අද හාඩ්ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ ඒකාබද්ධ විපක්ෂය නියෝජනය කරන පාර්ලිමේන්තු මන්ත්‍රි... Read More
 Sunday, 05 August 2018 - 21:20
අද හාඩ් ටෝක් විශේෂාංගය තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ රාජ්‍ය පරිපාලන හා කළමනාකරණ සහ නීතිය හා... Read More
 Monday, 30 July 2018 - 10:54
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ තිරසාර සංවර්ධන, වනජීවී සහ ප්‍රාදේශීය සංවර්ධන අමාත්‍ය... Read More
 Sunday, 15 July 2018 - 22:05
අද හාඩ්ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ රාජ්‍ය පරිපාලන හා කළමනාකරණ සහ නීතිය හා සාමය නියෝජ්‍ය... Read More
 Sunday, 08 July 2018 - 22:37
අද හාඩ්ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ ඒකාබද්ධ විපක්ෂය නියෝජනය කරන පාර්ලිමේන්තු මන්ත්‍රි... Read More
 Sunday, 01 July 2018 - 20:18
අද හාඩ් ටෝක් විශේෂාංගය තුලින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ ඒකාබද්ධ විපක්ෂයේ කැඳවුම්කරු පාර්ලිමේන්තු... Read More
 Sunday, 24 June 2018 - 20:15
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ තිරසර සංවර්ධන වනජීවි සහ ප්‍රාදේශීය සංවර්ධන නියෝජ්‍ය... Read More
 Sunday, 17 June 2018 - 20:19
අද හාඩ්ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ සංචාරක සංවර්ධන හා ක්‍රිස්තියානි ආගමික කටයුතු රාජ්‍ය... Read More
 Sunday, 10 June 2018 - 20:29
අද හාඩ්ටෝක් විශේෂාංගය තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ ශ්‍රී ලංකා නිදහස් පක්ෂ මහලේකම් මහාචාර්ය... Read More
 Sunday, 03 June 2018 - 20:05
අද හාඩ්ටෝක් විශේෂාංගය තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ ජාතික ඒකාබද්ධතාල සංහිඳියා සහ රාජ්‍ය භාෂා... Read More
 Sunday, 27 May 2018 - 20:28
හාඩ් ටෝක් විශේෂාංගය තුළින් අද සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ පාර්ලිමේන්තු මන්ත්‍රී ලක්ෂ්මන් යාපා අබේවර්ධනගෙන්. Read More
 Sunday, 20 May 2018 - 20:12
හාඩ් ටෝක් විශේෂාංගය තුළින් අද සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ පාර්ලිමේන්තු මන්ත්‍රී ඩබ්ලිව්.ඩී.ජේ. සෙනෙවිරත්නගෙන්. Read More
 Sunday, 06 May 2018 - 20:18
අද හාඩ්ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ වාරිමාර්ග, ජල සම්පත් කළමනාකරණ සහ ආපදා කළමනාකරණ රාජ්‍ය... Read More
 Sunday, 22 April 2018 - 20:43
අද හාඩ්ටෝක් විශේෂංගය තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ හිටපු ක්‍රීඩා අමාත්‍ය පාර්ලිමේන්තු මන්ත්‍රී... Read More
 Sunday, 08 April 2018 - 20:12
අද හාඩ් ටොක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ වරාය හා නාවික කටයුතු නියෝජ්‍ය අමාත්‍ය නිශාන්ත මුතුහෙට්ටිගමගෙන්. Read More
 Sunday, 25 March 2018 - 19:58
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ ඉඩම් රාජ්‍ය අමාත්‍ය ටී.බී. ඒකානායකගෙන්. Read More
 Sunday, 18 March 2018 - 20:07
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ නීතිය හා සාමය, රාජ්‍ය පරිපාලන සහ කළමනාකරණ අමාත්‍ය... Read More
 Monday, 26 February 2018 - 8:21
අද හාඩ්ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ වරායා හා නාවික කටයුතු නියෝජ්‍ය අමාත්‍ය නිශාන්ත මුතුහෙට්ටිගමගෙන්. Read More
1   |   2   |   3      »      [12]
News Image
News Image
Hiru News Programme Segments
3,342 Views
7,392 Views
8,261 Views
8,356 Views
893 Views
53,060 Views
Top