Hirunews Logo
Hard Talk
 Sunday, 15 July 2018 - 22:05
අද හාඩ්ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ රාජ්‍ය පරිපාලන හා කළමනාකරණ සහ නීතිය හා සාමය නියෝජ්‍ය... Read More
 Sunday, 08 July 2018 - 22:37
අද හාඩ්ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ ඒකාබද්ධ විපක්ෂය නියෝජනය කරන පාර්ලිමේන්තු මන්ත්‍රි... Read More
 Sunday, 01 July 2018 - 20:18
අද හාඩ් ටෝක් විශේෂාංගය තුලින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ ඒකාබද්ධ විපක්ෂයේ කැඳවුම්කරු පාර්ලිමේන්තු... Read More
 Sunday, 24 June 2018 - 20:15
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ තිරසර සංවර්ධන වනජීවි සහ ප්‍රාදේශීය සංවර්ධන නියෝජ්‍ය... Read More
 Sunday, 17 June 2018 - 20:19
අද හාඩ්ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ සංචාරක සංවර්ධන හා ක්‍රිස්තියානි ආගමික කටයුතු රාජ්‍ය... Read More
 Sunday, 10 June 2018 - 20:29
අද හාඩ්ටෝක් විශේෂාංගය තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ ශ්‍රී ලංකා නිදහස් පක්ෂ මහලේකම් මහාචාර්ය... Read More
 Sunday, 03 June 2018 - 20:05
අද හාඩ්ටෝක් විශේෂාංගය තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ ජාතික ඒකාබද්ධතාල සංහිඳියා සහ රාජ්‍ය භාෂා... Read More
 Sunday, 27 May 2018 - 20:28
හාඩ් ටෝක් විශේෂාංගය තුළින් අද සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ පාර්ලිමේන්තු මන්ත්‍රී ලක්ෂ්මන් යාපා අබේවර්ධනගෙන්. Read More
 Sunday, 20 May 2018 - 20:12
හාඩ් ටෝක් විශේෂාංගය තුළින් අද සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ පාර්ලිමේන්තු මන්ත්‍රී ඩබ්ලිව්.ඩී.ජේ. සෙනෙවිරත්නගෙන්. Read More
 Sunday, 06 May 2018 - 20:18
අද හාඩ්ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ වාරිමාර්ග, ජල සම්පත් කළමනාකරණ සහ ආපදා කළමනාකරණ රාජ්‍ය... Read More
 Sunday, 22 April 2018 - 20:43
අද හාඩ්ටෝක් විශේෂංගය තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ හිටපු ක්‍රීඩා අමාත්‍ය පාර්ලිමේන්තු මන්ත්‍රී... Read More
 Sunday, 08 April 2018 - 20:12
අද හාඩ් ටොක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ වරාය හා නාවික කටයුතු නියෝජ්‍ය අමාත්‍ය නිශාන්ත මුතුහෙට්ටිගමගෙන්. Read More
 Sunday, 25 March 2018 - 19:58
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ ඉඩම් රාජ්‍ය අමාත්‍ය ටී.බී. ඒකානායකගෙන්. Read More
 Sunday, 18 March 2018 - 20:07
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ නීතිය හා සාමය, රාජ්‍ය පරිපාලන සහ කළමනාකරණ අමාත්‍ය... Read More
 Monday, 26 February 2018 - 8:21
අද හාඩ්ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ වරායා හා නාවික කටයුතු නියෝජ්‍ය අමාත්‍ය නිශාන්ත මුතුහෙට්ටිගමගෙන්. Read More
 Sunday, 28 January 2018 - 20:01
අද හාඩ්ටෝක් විශේෂාංගය තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ ඌව පළාත් ප්‍රධාන අමාත්‍ය චාමර සම්පත් දසනායකගෙන්. Read More
 Sunday, 21 January 2018 - 20:18
අද හාඩ්ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ නියෝජ්‍ය අමාත්‍ය පාලිත තෙවරප්පෙරුමගෙන්. Read More
 Sunday, 14 January 2018 - 20:10
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ හිටපු අමාත්‍ය මර්වින් සිල්වාගෙන්. Read More
 Sunday, 07 January 2018 - 20:12
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ අමාත්‍ය මනෝ ගනේෂන්ගෙන්. Read More
 Sunday, 31 December 2017 - 20:02
අද හාඩ් ටොක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කරන්නේ පාර්ලිමේන්තු මන්ත්‍රී නිමල් ලන්සාගෙන්. Read More
 Sunday, 24 December 2017 - 20:01
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කරෙන්නේ බස්නාහිර පළාත් ප්‍රධාන අමාත්‍ය ඉසුර දේවප්‍රිය ගෙන්. Read More
 Sunday, 17 December 2017 - 20:22
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ ඒකාබද්ධ විපක්ෂය නියෝජනය කරන පාර්ලිමේන්තු මන්ත්‍රී... Read More
 Sunday, 10 December 2017 - 20:26
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ ජාතික නිදහස් පෙරමුණේ නියෝජ්‍ය නායක, පාර්ලිමේන්තු... Read More
 Sunday, 03 December 2017 - 20:29
අද හාඩ්ටෝක් විශේෂාංගය තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ ආපදා කළමනාකරණ අමාත්‍ය අනුර ප්‍රියදර්ශන... Read More
 Sunday, 26 November 2017 - 19:58
අද හාඩ්ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ වාර්මාර්ග හා ජල සම්පත් කළමනාකරණ අමාත්‍ය විජිත් විජයමුණි... Read More
1   |   2   |   3      »      [12]
උතුරු අහස් කුස ජයගත් සරුංගල් සැණකෙළිය
Tuesday, 17 July 2018 - 9:20
යාපනය, අරියාලෙයි ප්‍රදේශයේ තරුණයින් පිරිසක් විසින් සරුංගල් සැණකෙළියක් සංවිධානය කර තිබුණා.යාපනය,... Read More
News Image
Hiru News Programme Segments
473 Views
6,531 Views
5,318 Views
4,882 Views
37 Views
38,671 Views
Top