Hirunews Logo
Hard Talk
 Saturday, 29 November 2014 - 9:11
මෙරට දේශපාලන ක්ෂේත‍්‍රයේ කලක් කැපී පෙනෙන චරිතයක් වූ නන්දන ගුණතිලක පානදුර නගර සභාවේ සභාපති ධුරයෙන්... Read More
 Saturday, 08 November 2014 - 9:15
ජාතික හෙළ උරුමයේ පාර්ලිමේන්තු මන්ත‍්‍රීවරයෙකු ලෙස රටම හඳුනා ගන්නා පූජ්‍ය අතුරලියේ රතන හිමියන්... Read More
 Saturday, 30 August 2014 - 9:08
මොණරාගල දිස්ත‍්‍රික්කය නියෝජනය කරන පාර්ලිමේන්තු කටයුතු ඇමතිනී  සුමේධා ජී. ජයසේන මෙවර ඌව පළාත්... Read More
 Saturday, 23 August 2014 - 8:32
වනජීවී සම්පත් සංරක්ෂණ අමාත්‍ය ගාමිණී විජිත් විජයමුණි සොයිසා මෙවර ඌව පළාත් සභා මැතිවරණය වෙනුවෙන්... Read More
 Saturday, 16 August 2014 - 10:55
එක්සත් ජාතික පක්ෂයට දේශපාලන හිතවත්කම් දැක්වූ පවුලක උපත ලැබූ සමන්ත විද්‍යාරත්න ජනතා විමුක්ති... Read More
 Saturday, 02 August 2014 - 8:45
ඌව පළාත් සභා මැතිවරණයේදී පංචායුධය ලකුණෙන් තනිව තරග කිරීමට ජාතික නිදහස් පෙරමුණ තීරණය කළා. ඊට ප‍්‍රධාන... Read More
 Saturday, 26 July 2014 - 8:45
එක්සත් ජාතික පක්ෂයේ පාර්ලිමේන්තු මන්ත‍්‍රී හරීන් ප‍්‍රනාන්දු අගෝස්තු 5 වන දා පාර්ලිමේන්තුවෙන්... Read More
 Saturday, 19 July 2014 - 9:12
එක්සත් ජාතික පක්ෂ පාර්ලිමේන්තු මන්ත‍්‍රී පාලිත තෙවරප්පෙරුම පසුගිය කාලය තුළ විවිධ පුවත් නිර්මාණය... Read More
 Saturday, 12 July 2014 - 9:01
ජනතා විමුක්ති පෙරමුණ මෙරට මැතිවරණවලදී විවිධ තීරණ කි‍්‍රයාත්මක කළා. එක්සත් ජාතික පක්ෂය ඉදිරි... Read More
 Saturday, 21 June 2014 - 11:06
ජනතා විමුක්ති පෙරමුණ නියෝජනය කරමින් පාර්ලිමේන්තුවට තේරී පත් වන අචල සුරංග ජාගොඩ විමල් වීරවංශ සමගින්... Read More
 Saturday, 14 June 2014 - 10:30
මෑත කාලයේ දේශපාලන ක්ෂේත‍්‍රයේ වඩා කතාබහට ලක්වූ දේශපාලනඥයකු වන්නේ සමූපකාර හා අභ්‍යන්තර වෙළඳ... Read More
 Saturday, 07 June 2014 - 8:45
ජනාධිපතිවරණයට පොදු අපේක්ෂකයෙකු ඉදිරිපත් කිරීම සම්බන්ධයෙන් වූ මතය යටපත් වූයේ එක්සත් ජාතික පක්ෂය... Read More
 Saturday, 17 May 2014 - 8:14
සම සෞඛ්‍ය උපාධි පාඨමාලාව වසර 4ක් දක්වා දීර්ඝ කිරීමට නොහැකි වී ඇත්තේ රජයේ වෛද්‍ය නිලධාරීන්ගේ සංගමය... Read More
 Saturday, 10 May 2014 - 11:26
ආණ්ඩුවට ඉදිරිපත් කළ යෝජනාවන්ට දක්වන ප‍්‍රතිචාරය අනුව ආණ්ඩුව සමඟ කටයුතු කිරීම පිළිබඳව ඉදිරියේදී... Read More
 Saturday, 03 May 2014 - 8:04
ක‍්‍රමෝපාය සංවර්ධන පනතේ ගැසට් නිවේදන පාර්ලිමේන්තුවට ඉදිරිපත් කළ අවස්ථාවේදී ජාතික හෙළ උරුමය... Read More
 Saturday, 19 April 2014 - 9:12
විල්පත්තු අභය භූමියේ කොටසක් එළිකර යුද්ධයෙන් අවතැන් වූ මුස්ලිම් ජනතාව පදිංචි කරන බවට අමාත්‍ය රිෂාඞ්... Read More
 Saturday, 05 April 2014 - 8:10
පසුගිය පළාත් සභා ඡන්ද විමසීම සඳහා ගම්පහ දිස්ත‍්‍රික්කයට නව සම සමාජ පක්ෂය ලබාදුන් නාම යෝජනාව මත... Read More
 Saturday, 22 March 2014 - 19:47
බොදුබල සේනා සංවිධානය දැක්වූ විරෝධතා ව්‍යාපාර රැුසක් පසුගිය කාලය පුරා අසන්නට  දකින්නට ලැබුණා.... Read More
 Saturday, 15 March 2014 - 11:25
ඇතැම් විට මෙරට ආණ්ඩු පිහිටුවීමේ දී තීරණාත්මක බලවේගයක් වූ ශ‍්‍රී ලංකා මුස්ලිම් කොංග‍්‍රසය දැන්... Read More
 Saturday, 08 March 2014 - 8:56
වයඹ සහ මධ්‍යම පළාත් ඡන්දයේ දී ජනතා විමුක්ති පෙරමුණ ද අභිබවා යමින් මන්ත‍්‍රී ධුර 5ක් දිනා ගත් ප‍්‍රජාතන්ත‍්‍රවාදී... Read More
 Saturday, 01 March 2014 - 8:24
මෙරට දේශපාලන ක්ෂේත‍්‍රයේ සුවිශේෂී දේශපාලන පක්ෂයක් ලෙස සැලකෙන ජනතා විමුක්ති පෙරමුණ  විවිධ කාලවකවානු... Read More
 Saturday, 22 February 2014 - 8:10
එක්සත් ජනතා නිදහස් සන්ධානයට පාර්ලිමේන්තුවේ තුනෙන් දෙකක බලයක් හිමිව තිබුණ ද වාණිජ අගනගරය වන කොළඹ... Read More
 Saturday, 01 February 2014 - 8:45
එක්සත් ජාතික පක්ෂයේ ගාල්ල දිස්ත‍්‍රික් පාර්ලිමේන්තු මන්ත‍්‍රී ගයන්ත කරුණාතිලක මේ දිනවල විශේෂයෙන්... Read More
 Saturday, 25 January 2014 - 8:22
පසුගිය දා පැවැති එක්සත් ජාතික පක්ෂයේ ගාල්ල දිස්ත‍්‍රික්ක බල මණ්ඩල රැස්වීමට එම දිස්ත‍්‍රික්කය... Read More
 Saturday, 18 January 2014 - 9:05
විපක්ෂයේ ප‍්‍රධාන සංවිධායක ජෝන් අමරතුංග මේ දිනවල කතාබහට ලක්වන චරිතක් බවට පත්ව ඇත්තේ ජනාධිපති... Read More
[1]      «      9   |   10   |   11      »      [12]
විල්පත්තුවේ දිවි ගෙවන දිවියන්ගේ දිවි රැඟුම්
Friday, 15 June 2018 - 20:06
විල්පත්තුව ජාතික වනෝද්‍යානයේ මේ දිනවල ශ්‍රී ලංකාවට අවේනික දිවියන් බහුලව දැකිය හැකිබව වාර්තා... Read More
News Image
Hiru News Programme Segments
862 Views
3,983 Views
4,482 Views
3,795 Views
33 Views
35,255 Views
Top