Hard Talk
 Sunday, 17 March 2019 - 20:46
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ එක්සත් ජනතා නිදහස් සන්ධාන මහලේකම් මහින්ද අමරවීරගෙන්. Read More
 Sunday, 10 March 2019 - 20:47
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ පොදු සැපයීම් හා ආර්ථික ප්‍රතිසංස්කරණ කැබිනට් නොවන... Read More
 Sunday, 24 February 2019 - 21:39
අද හාර්ඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ එක්සත් ජාතික පක්ෂයේ මීගමුව හිටපු සංවිධායක රොයිස්... Read More
 Sunday, 17 February 2019 - 21:16
හාඩ් ටෝක් තුළින් අද සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ කැරොකේ වසන්ත නමින් හඳුන්වන වසන්ත පෙරේරා සමඟයි. Read More
 Sunday, 03 February 2019 - 21:15
අද හාඩ්ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ කඳුරට නව ගම්මාන යටිතල පහසුකම් හා ප්‍රජා සංවර්ධන අමාත්‍ය... Read More
 Sunday, 27 January 2019 - 20:50
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ රාජ්‍ය ව්‍යාපාරල කන්ද උඩරට උරුමය සහ මහනුවර සංවර්ධන... Read More
 Sunday, 20 January 2019 - 20:51
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ දෙමළ ජාතික සන්ධාන පාර්ලිමේන්තු මන්ත්‍රී එම්.ඒ. සුමන්දිරන්ගෙන්. Read More
 Sunday, 06 January 2019 - 21:21
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ සමාජ සවිබල ගැන්වීමේ නියෝජ්‍ය අමාත්‍ය පාලිත තෙවරප්පෙරුමගෙන්. Read More
 Sunday, 30 December 2018 - 21:30
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ එක්සත් ජනතා නිදහස් සන්ධාන පාර්ලිමේන්තු මන්ත්‍රි... Read More
 Sunday, 21 October 2018 - 21:16
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ රාජ්‍ය ව්‍යවසාය හා මහනුවර නගර සංවර්ධන අමාත්‍ය ලක්ෂ්මන්... Read More
 Sunday, 14 October 2018 - 21:26
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ වරාය හා නාවික කටයුතු නියෝජ්‍ය අමාත්‍ය නිශාන්ත මුතුහෙට්ටිගමගෙන්. Read More
 Sunday, 07 October 2018 - 22:13
අද හාඩ් ටෝක් විශේෂාංගය තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ කඩුවෙල මහ නගර සභාවේ හිටපු පුරපති ජී.එච්.... Read More
 Sunday, 30 September 2018 - 21:17
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ පාර්ලිමේන්තු මන්ත්‍රි සුසිල් ප්‍රේම්ජයන්ත්ගෙන්. Read More
 Sunday, 23 September 2018 - 21:38
අද හාඩ්ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ රාජ්‍ය පරිපාලනල කළමනාකරුණ සහ නීතිය හා සාමය නියෝජ්‍ය... Read More
 Sunday, 02 September 2018 - 20:51
අද හාඩ්ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ ශ්‍රී ලංකා නිදහස් පක්ෂයේ භාණ්ඩාගාරික පාර්ලිමේන්තු... Read More
 Sunday, 26 August 2018 - 20:40
අද හාඩ් ටෝක් විශේෂාංගය තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ ජාතික ඒකාබද්ධතා සංහිඳියා සහ රාජ්‍ය භාෂා... Read More
 Sunday, 19 August 2018 - 21:01
අද හාඩ්ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ ඒකාබද්ධ විපක්ෂය නියෝජනය කරන පාර්ලිමේන්තු මන්ත්‍රි... Read More
 Sunday, 05 August 2018 - 21:20
අද හාඩ් ටෝක් විශේෂාංගය තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ රාජ්‍ය පරිපාලන හා කළමනාකරණ සහ නීතිය හා... Read More
 Monday, 30 July 2018 - 10:54
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ තිරසාර සංවර්ධන, වනජීවී සහ ප්‍රාදේශීය සංවර්ධන අමාත්‍ය... Read More
 Sunday, 15 July 2018 - 22:05
අද හාඩ්ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ රාජ්‍ය පරිපාලන හා කළමනාකරණ සහ නීතිය හා සාමය නියෝජ්‍ය... Read More
 Sunday, 08 July 2018 - 22:37
අද හාඩ්ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ ඒකාබද්ධ විපක්ෂය නියෝජනය කරන පාර්ලිමේන්තු මන්ත්‍රි... Read More
 Sunday, 01 July 2018 - 20:18
අද හාඩ් ටෝක් විශේෂාංගය තුලින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ ඒකාබද්ධ විපක්ෂයේ කැඳවුම්කරු පාර්ලිමේන්තු... Read More
 Sunday, 24 June 2018 - 20:15
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ තිරසර සංවර්ධන වනජීවි සහ ප්‍රාදේශීය සංවර්ධන නියෝජ්‍ය... Read More
 Sunday, 17 June 2018 - 20:19
අද හාඩ්ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ සංචාරක සංවර්ධන හා ක්‍රිස්තියානි ආගමික කටයුතු රාජ්‍ය... Read More
 Sunday, 10 June 2018 - 20:29
අද හාඩ්ටෝක් විශේෂාංගය තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ ශ්‍රී ලංකා නිදහස් පක්ෂ මහලේකම් මහාචාර්ය... Read More
[1]      «      1   |   2   |   3      »      [14]
තබ්බෝව ගොවි ජනපදයෙන් අරුම පුදුම අඹ වර්ගයක් හමුවෙයි
Tuesday, 31 December 2019 - 11:14
පුත්තලම, තබ්බෝව ගොවි ජන පදයට අයත් තේවනුවර ගොවි ගම්මානයේ ඉතා දුර්ලභ ගණයේ අඹ වර්ගයක් හමුවී තිබෙනවා.බණ්ඩාරනායක... Read More
News Image
News Image
Hiru News Programme Segments
446 Views
75,481 Views
25,537 Views
35,645 Views
14 Views
120,441 Views
Top