Hirunews Logo
Hard Talk
 Sunday, 03 September 2017 - 20:45
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ විද්‍යා, තාක්ෂණ හා පර්යේෂ අමාත්‍ය සුසිල් ප්‍රේම්ජයන්ත්ගෙන්. Read More
 Sunday, 27 August 2017 - 20:34
අද හාඩ් ටෝක් විශේෂාංගය තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ එක්සත් ජාතික පක්ෂ පාර්ලිමේන්තු මන්ත්‍රී... Read More
 Sunday, 20 August 2017 - 20:12
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ බස්නාහිර පළාත් ප්‍රධාන අමාත්‍ය ඉසුර දේවප්‍රියගෙන්. Read More
 Sunday, 13 August 2017 - 20:53
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ විදුලිබල හා පුනර්ජනනීය බලශක්ති නියෝජ්‍ය අමාත්‍ය... Read More
 Sunday, 06 August 2017 - 21:09
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ පළාත් සභා සහ පළාත් පාලන අමාත්‍ය ෆයිසර් මුස්තාෆාගෙන්. Read More
 Monday, 24 July 2017 - 9:01
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ වරාය හා නාවික කටයුතු නියෝජ්‍ය අමාත්‍ය නිශාන්ත මුතුහෙට්ටිගම... Read More
 Sunday, 16 July 2017 - 21:10
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ ස්වදේශ කටයුතු නියෝජ්‍ය අමාත්‍ය නිමල් ලන්සා ගෙන්. Read More
 Sunday, 09 July 2017 - 20:32
අද හාඩ්ටෝක් තුළින් ඍජුවම ප‍්‍රශ්න කෙරෙන්නේ ජාතික සහජීවනය සංවාද හා රාජ්‍ය භාෂා අමාත්‍ය මනෝ ගනේෂන්ගෙන්. Read More
 Sunday, 02 July 2017 - 21:18
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ සංචාරක සංවර්ධන ක්‍රිස්තියානු ආගමික කටයුතු නියෝජ්‍ය... Read More
 Sunday, 25 June 2017 - 21:24
අද හාඩ්ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ පසුගිය රජය සමයේ පැහැර ගෙන ගොස් පහර කෑමකට ලක් වීමෙන්... Read More
 Monday, 19 June 2017 - 7:10
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුව ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ නිපුණතා සංවර්ධන හා වෘත්තීය පුහුණු අමාත්‍ය චන්දිම... Read More
 Sunday, 11 June 2017 - 20:28
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ රාජ්‍ය ව්‍යවසාය සංවර්ධන රාජ්‍ය අමාත්‍ය ලක්ෂ්මන්... Read More
 Sunday, 04 June 2017 - 20:33
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ විදේශ කටයුතු අමාත්‍ය රවී කරුණානායක ගෙන්. Read More
 Wednesday, 26 April 2017 - 8:36
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කරන්නේ ක්‍රීඩා අමාත්‍ය දයාසිරි ජයසේකර මහතාගෙන්. Read More
 Sunday, 09 April 2017 - 21:39
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ එක්සත් ජාතික පක්ෂයේ හිටපු මහලේකම් තිස්ස අත්තනායකගෙන්. Read More
 Sunday, 26 March 2017 - 21:20
අද හාඩ්ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ ඒකාබද්ධ විපක්ෂය නියෝජනය කරන එක්සත් ජනතා නිදහස් සන්ධාන... Read More
 Sunday, 12 March 2017 - 21:43
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ ඒකාබද්ධ විපක්ෂයේ මෙන්ම මහජන එක්සත් පෙරමුණේ නායක පාර්ලිමේන්තු... Read More
 Sunday, 05 March 2017 - 21:52
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ ඒකාබද්ධ විපක්ෂය නියෝජනය කරන ගම්පහ දිස්ත්‍රික් එක්සත්... Read More
 Sunday, 26 February 2017 - 21:21
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ ජාතික නිදහස් පෙරමුණේ නියෝජ්‍ය නායක පාර්ලිමේන්තු... Read More
 Sunday, 05 February 2017 - 21:22
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කරන්නේ හිටපු අමාත්‍ය මර්වින් සිල්වා මහතාගෙන්. Read More
 Sunday, 29 January 2017 - 21:22
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ පසුගියදා ආණ්ඩුවෙන් ඉල්ලා අස්වූ හිටපු රාජ්‍ය අමාත්‍ය... Read More
[1]      «      1   |   2   |   3      »      [12]
අයහපත් වූ කාලගුණය
Tuesday, 22 May 2018 - 16:10
දින තුනක සිට දිවයිනට බලපා ඇති අයහපත් කාලගුණය හේතුවෙන් මේ වනවිට පවුල් 14,432 කට අයත් පුද්ගලයන් 52,380 දෙනෙකු... Read More
News Image
Hiru News Programme Segments
303 Views
672 Views
3,440 Views
2,143 Views
19 Views
30,062 Views
Top