Hirunews Logo
Hard Talk
 Wednesday, 26 April 2017 - 8:36
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කරන්නේ ක්‍රීඩා අමාත්‍ය දයාසිරි ජයසේකර මහතාගෙන්. Read More
 Sunday, 09 April 2017 - 21:39
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ එක්සත් ජාතික පක්ෂයේ හිටපු මහලේකම් තිස්ස අත්තනායකගෙන්. Read More
 Sunday, 26 March 2017 - 21:20
අද හාඩ්ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ ඒකාබද්ධ විපක්ෂය නියෝජනය කරන එක්සත් ජනතා නිදහස් සන්ධාන... Read More
 Sunday, 12 March 2017 - 21:43
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ ඒකාබද්ධ විපක්ෂයේ මෙන්ම මහජන එක්සත් පෙරමුණේ නායක පාර්ලිමේන්තු... Read More
 Sunday, 05 March 2017 - 21:52
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ ඒකාබද්ධ විපක්ෂය නියෝජනය කරන ගම්පහ දිස්ත්‍රික් එක්සත්... Read More
 Sunday, 26 February 2017 - 21:21
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ ජාතික නිදහස් පෙරමුණේ නියෝජ්‍ය නායක පාර්ලිමේන්තු... Read More
 Sunday, 05 February 2017 - 21:22
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කරන්නේ හිටපු අමාත්‍ය මර්වින් සිල්වා මහතාගෙන්. Read More
 Sunday, 29 January 2017 - 21:22
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ පසුගියදා ආණ්ඩුවෙන් ඉල්ලා අස්වූ හිටපු රාජ්‍ය අමාත්‍ය... Read More
 Sunday, 15 January 2017 - 21:26
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ අභාවප්‍රාප්ත හිටපු අග්‍රාමාත්‍ය රත්නසිරි වික්‍රමනායක... Read More
 Sunday, 04 December 2016 - 21:25
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ හිටපු අමාත්‍ය බැසිල් රාජපක්ෂ මහතාගෙන්... Read More
 Sunday, 27 November 2016 - 21:43
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ සංචාරක සංවර්ධන, ඉඩම් හා ක්‍රිස්තියානි ආගමික කටයුතු... Read More
 Sunday, 20 November 2016 - 21:34
අද හාඩ්ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ බස්නාහිර පළාත් ප්‍රධාන අමාත්‍ය ඉසුර දේවප්‍රිය... Read More
 Sunday, 13 November 2016 - 21:07
අද හාඩ්ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ ශ්‍රී ලංකා නිදහස් පක්ෂයේ මහ ලේකම් අමාත්‍ය දුමින්ද... Read More
 Sunday, 06 November 2016 - 21:12
අද හාඩ් ටොක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ ශ්‍රී ලංකා පොදුජන පෙරමුණේ සභාපති හිටපු අමාත්‍ය... Read More
 Monday, 17 October 2016 - 6:45
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ නිපුණතා සංවර්ධන හා වෘත්තීය පුහුණු රාජ්‍ය අමාත්‍ය... Read More
 Monday, 10 October 2016 - 6:27
අද හාඩ්ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ ජාතික හෙළ උරුමයේ හිටපු නායක පුජ්‍ය ඕමල්පේ සෝභිත හිමියන්ගෙන්... Read More
 Sunday, 28 August 2016 - 21:13
අද හාඩ්ටෝක් තුළින් ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ හම්බන්තොට හිටපු නගරාධිපති බෙලිඅත්ත ශ්‍රී ලංකා නිදහස් පක්ෂ... Read More
 Sunday, 21 August 2016 - 21:24
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ පාර්ලිමේන්තු මන්ත්‍රී කෙහෙළිය රඹුක්වැල්ල මහතාගෙන්. Read More
 Sunday, 14 August 2016 - 21:30
පාද යාත්‍රාව, සංවිධායක දූරය අහිමිවීම සහ පාර්ලිමේන්තුවට කළු පටි පලන්දගෙන යාම පිලිබඳ තොරතුරු ඇතුළු... Read More
 Sunday, 07 August 2016 - 21:13
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ එක්සත් ජනතා නිදහස් සන්ධානයේ මහලේකම් අමාත්‍ය මහින්ද... Read More
 Sunday, 31 July 2016 - 21:16
අද හාඩ් ටොක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ දකුණු පළාත් ප්‍රධාන අමාත්‍ය ෂාන් විජේලාල් ද සිල්වා... Read More
 Sunday, 17 July 2016 - 21:25
අද හාඩ්ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ බස්නාහිර පළාත් ප්‍රධාන අමාත්‍ය ඉසුර දේවප්‍රිය... Read More
[1]      «      1   |   2   |   3      »      [11]
රට ම කැළඹූ කාළගුණය
Thursday, 30 November 2017 - 14:34
මේ දිනවල පැවති අයහපත් කාලගුණික තත්වය හේතුවෙන් දිවයිනේ බොහෝ ප්‍රදේශවල ජනතාව දැඩි අපහසුතාවයට පත්ව... Read More
News Image
Hiru News Programme Segments
630 Views
6,162 Views
5,944 Views
5,982 Views
234 Views
7,693 Views
Top