Hirunews Logo
Hard Talk
 Sunday, 16 July 2017 - 21:10
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ ස්වදේශ කටයුතු නියෝජ්‍ය අමාත්‍ය නිමල් ලන්සා ගෙන්. Read More
 Sunday, 09 July 2017 - 20:32
අද හාඩ්ටෝක් තුළින් ඍජුවම ප‍්‍රශ්න කෙරෙන්නේ ජාතික සහජීවනය සංවාද හා රාජ්‍ය භාෂා අමාත්‍ය මනෝ ගනේෂන්ගෙන්. Read More
 Sunday, 02 July 2017 - 21:18
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ සංචාරක සංවර්ධන ක්‍රිස්තියානු ආගමික කටයුතු නියෝජ්‍ය... Read More
 Sunday, 25 June 2017 - 21:24
අද හාඩ්ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ පසුගිය රජය සමයේ පැහැර ගෙන ගොස් පහර කෑමකට ලක් වීමෙන්... Read More
 Monday, 19 June 2017 - 7:10
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුව ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ නිපුණතා සංවර්ධන හා වෘත්තීය පුහුණු අමාත්‍ය චන්දිම... Read More
 Sunday, 11 June 2017 - 20:28
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ රාජ්‍ය ව්‍යවසාය සංවර්ධන රාජ්‍ය අමාත්‍ය ලක්ෂ්මන්... Read More
 Sunday, 04 June 2017 - 20:33
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ විදේශ කටයුතු අමාත්‍ය රවී කරුණානායක ගෙන්. Read More
 Wednesday, 26 April 2017 - 8:36
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කරන්නේ ක්‍රීඩා අමාත්‍ය දයාසිරි ජයසේකර මහතාගෙන්. Read More
 Sunday, 09 April 2017 - 21:39
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ එක්සත් ජාතික පක්ෂයේ හිටපු මහලේකම් තිස්ස අත්තනායකගෙන්. Read More
 Sunday, 26 March 2017 - 21:20
අද හාඩ්ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ ඒකාබද්ධ විපක්ෂය නියෝජනය කරන එක්සත් ජනතා නිදහස් සන්ධාන... Read More
 Sunday, 12 March 2017 - 21:43
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ ඒකාබද්ධ විපක්ෂයේ මෙන්ම මහජන එක්සත් පෙරමුණේ නායක පාර්ලිමේන්තු... Read More
 Sunday, 05 March 2017 - 21:52
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ ඒකාබද්ධ විපක්ෂය නියෝජනය කරන ගම්පහ දිස්ත්‍රික් එක්සත්... Read More
 Sunday, 26 February 2017 - 21:21
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ ජාතික නිදහස් පෙරමුණේ නියෝජ්‍ය නායක පාර්ලිමේන්තු... Read More
 Sunday, 05 February 2017 - 21:22
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කරන්නේ හිටපු අමාත්‍ය මර්වින් සිල්වා මහතාගෙන්. Read More
 Sunday, 29 January 2017 - 21:22
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ පසුගියදා ආණ්ඩුවෙන් ඉල්ලා අස්වූ හිටපු රාජ්‍ය අමාත්‍ය... Read More
 Sunday, 15 January 2017 - 21:26
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ අභාවප්‍රාප්ත හිටපු අග්‍රාමාත්‍ය රත්නසිරි වික්‍රමනායක... Read More
 Sunday, 04 December 2016 - 21:25
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ හිටපු අමාත්‍ය බැසිල් රාජපක්ෂ මහතාගෙන්... Read More
 Sunday, 27 November 2016 - 21:43
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ සංචාරක සංවර්ධන, ඉඩම් හා ක්‍රිස්තියානි ආගමික කටයුතු... Read More
 Sunday, 20 November 2016 - 21:34
අද හාඩ්ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ බස්නාහිර පළාත් ප්‍රධාන අමාත්‍ය ඉසුර දේවප්‍රිය... Read More
 Sunday, 13 November 2016 - 21:07
අද හාඩ්ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ ශ්‍රී ලංකා නිදහස් පක්ෂයේ මහ ලේකම් අමාත්‍ය දුමින්ද... Read More
 Sunday, 06 November 2016 - 21:12
අද හාඩ් ටොක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ ශ්‍රී ලංකා පොදුජන පෙරමුණේ සභාපති හිටපු අමාත්‍ය... Read More
 Monday, 17 October 2016 - 6:45
අද හාඩ් ටෝක් තුළින් සෘජුවම ප්‍රශ්න කෙරෙන්නේ නිපුණතා සංවර්ධන හා වෘත්තීය පුහුණු රාජ්‍ය අමාත්‍ය... Read More
[1]      «      2   |   3   |   4      »      [12]
ලොවක් කතා කරන රාජකීය නාවික හමුදාව
Monday, 24 September 2018 - 11:04
මහා බ්‍රිතාන්‍යයේ රාජකීය නාවික හමුදාවේ දුර්ලභ ඡායාරූප කිහිපයක් මේ දිනවල අන්තර්ජාලයේ සැරිසනවා.රාජකීය... Read More
News Image
Hiru News Programme Segments
133 Views
3,770 Views
7,310 Views
7,211 Views
159 Views
48,379 Views
Top