Hirunews Logo
Hard Talk
 Saturday, 30 November 2013 - 9:30
ආචාර්ය හර්ෂ ද සිල්වා ප‍්‍රසිද්ධියට පත්ව සිටින්නේ එක්සත් ජාතික පක්ෂයේ ආර්ථික විශේෂඥයා ලෙසයි.... Read More
 Saturday, 16 November 2013 - 10:25
පොදුරාජ්‍ය මණ්ඩල රාජ්‍ය නායක සමුළුව කොළඹ පැවැත්වෙද්දී සිරිකොත එක්සත් ජාතික පක්ෂ මූලස්ථානයේදී... Read More
 Saturday, 09 November 2013 - 8:30
අනුරාධපුර දිස්ත‍්‍රික්කය නියෝජනය කරමින් පාර්ලිමේන්තු මන්ත‍්‍රීවරයෙකුව සිටි කේ.ඞී. ලාල්කාන්ත... Read More
 Saturday, 02 November 2013 - 10:05
නිදහසේ වේදිකාව සංවිධානයේ සම කැඳවුම්කාරිනී, නීතිඥ නිමල්කා ප‍්‍රනාන්දු විටෙක ඇතැමුන්ගේ දැඩි විවේචනයට... Read More
 Saturday, 26 October 2013 - 8:05
කැසිනෝ යනු මේ දිනවල මෙරට සමාජයේ කතාබහට ලක්වන ප‍්‍රමුඛ මාතෘකා අතරින් එකක්. කැසිනෝ ව්‍යාපාරයට... Read More
 Saturday, 19 October 2013 - 9:43
පසුගිය පළාත් සභා ඡන්ද විමසීමේදී වැඩිම අවධානය වයඹ පළාත දිනා ගත්තත්, ඉහළම වැදගත්කම හිමි වී තිබුණේ... Read More
 Saturday, 12 October 2013 - 8:12
මානසික ගැටළුවක් නොමැති බවට පරීක්ෂණයකදී තහවුරු වූ එකම මන්ත‍්‍රීවරයා තමන් බව මීට කලකට පෙර ප‍්‍රකාශ... Read More
 Saturday, 05 October 2013 - 8:52
පෞද්ගලික බස් සේවය පොදු ජනයාගේ ජීවිතයේ කොටසක් බවට පත්ව තිබුණත් එහි ගුණාත්මක භාවය අඛණ්ඩව පිරිහෙමින්... Read More
 Saturday, 28 September 2013 - 9:19
මෙරට දේශපාලනයේ සුවිශේෂී භූමිකාවක් උසුලන ජනතා විමුක්ති පෙරමුණ පසුගිය පළාත් සභා මැතිවරණයේ දී ලැබූ... Read More
 Saturday, 21 September 2013 - 8:17
පාර්ලිමේන්තු මන්ත‍්‍රී මංගල සමරවීර ශ‍්‍රී ලාංකීය දේශපාලනයේ විවිධ චරිත නිරූපණය කළ අයෙක්. චන්ද්‍රිකා... Read More
 Saturday, 14 September 2013 - 7:51
 ආචාර්ය මර්වින් සිල්වා රට තුළ නිතර කතාබහට ලක්වන අමාත්‍යවරයෙකු වුවත් මේ වන විට ඔහුගෙන් පළ වන්නේ... Read More
 Saturday, 31 August 2013 - 8:50
උතුර, වයඹ, මධ්‍යම පළාත් සභා ඡන්දවලින් වැඩිම අවධානය වයඹට යොමු වුවත් වැදගත්කමින් ඉහළම මැතිවරණය පවතින්නේ... Read More
 Saturday, 24 August 2013 - 8:11
තමන්ට අපහාස කළ බවට දයාසිරි ජයසේකර හිටපු මන්ත‍්‍රීවරයා වන්දි ඉල්ලා එන්තර වාසි යැවූ අය අතර එක්සත්... Read More
 Saturday, 17 August 2013 - 8:18
එක්සත් ජාතික පක්ෂයේ විනය පරීක්ෂණවලට ලක්ව සිටි මන්ත‍්‍රීවරුන් අතර ප‍්‍රධාන චරිතයක් වන්නේ පාර්ලිමේන්තු... Read More
 Saturday, 10 August 2013 - 7:36
පළාත් සභා මැතිවරණය ප‍්‍රකාශයට පත්වීමත් සමඟ වැඩිම උණුසුමක් වාර්තා වුණේ වයඹ පළාතෙන්. එක්සත් ජාතික... Read More
 Saturday, 03 August 2013 - 9:34
එක්සත් ජාතික පක්ෂයෙන් ඉවත් වූ හිටපු පාර්ලිමේන්තු මන්ත‍්‍රී දයාසිරි ජයසේකර වයඹ පළාත් සභාවට තරඟ... Read More
 Saturday, 27 July 2013 - 8:14
පළාත් සභා මැතිවරණය පැවැත්වෙන පළාත් තුනෙන් උතුරු පළාත පිළිබඳ වැඩි අවදානයක් යොමුව තිබුණත් දැන්... Read More
 Saturday, 20 July 2013 - 9:23
මෙරට ප‍්‍රධාන විපක්ෂය වන එක්සත් ජාතික පක්ෂය තුළ අභ්‍යන්තර ආරවුල් පසුගිය කාලයේ නිරන්තරයෙන් වාර්තා... Read More
 Saturday, 13 July 2013 - 9:31
2011 වසරේදී ජනතා විමුක්ති පෙරමුණේ මධ්‍යම කාරක සභිකයින් පිරිසක් එම පක්ෂයෙන් ඉවත්වීම පිළිබද දේශපාලන... Read More
 Saturday, 06 July 2013 - 8:59
13 වන සංශෝධනයට අදාළව පුළුල් සංවාදයක් රට තුළ ඇති වුණේ ඊට පක්ෂව සහ විපක්ෂව ආණ්ඩුව තුළ සිටින විවිධ පාර්ශව... Read More
 Saturday, 29 June 2013 - 8:51
සුළු අපනයන භෝග ප‍්‍රවර්ධන අමාත්‍ය රෙජිනෝල්ඞ් කුරේ දේශපාලන සමාජය තුළ ප‍්‍රචලිත වන්නේ රසවත්... Read More
 Saturday, 22 June 2013 - 8:52
බොදුබල සේනා සංවිධානය යනු කෙටි කාලයක් තුළ දැඩි ලෙස කතාබහට ලක්වූ සංවිධානයක්. අති ධාවනකාරී ලෙස ගමන... Read More
 Saturday, 15 June 2013 - 8:16
අරුන්දිකගෙන් හිරු ප‍්‍රශ්න කරයි. එක්සත් ජනතා නිදහස් සන්ධාන පාර්ලිමේන්තු මන්ත‍්‍රී අරුන්දික... Read More
 Saturday, 08 June 2013 - 10:44
13 වන ව්‍යවස්ථා සංශෝධනය රටේ ප‍්‍රධාන දේශපාලන මාතෘකාවක් බවට පත්ව තිබෙන මොහොතක ඒ පිළිබදව කොළඹ සිට... Read More
 Monday, 03 June 2013 - 11:55
වර්තමාන රජයේ ජ්‍යෙෂ්ඨ අමාත්‍ය ධුරයක් දරණ රත්නසිරි වික‍්‍රමනායක දෙවරක් මෙරට අග‍්‍රාමාත්‍ය... Read More
[1]      «      8   |   9   |   10      »      [12]
විල්පත්තුවේ දිවි ගෙවන දිවියන්ගේ දිවි රැඟුම්
Friday, 15 June 2018 - 20:06
විල්පත්තුව ජාතික වනෝද්‍යානයේ මේ දිනවල ශ්‍රී ලංකාවට අවේනික දිවියන් බහුලව දැකිය හැකිබව වාර්තා... Read More
News Image
Hiru News Programme Segments
468 Views
3,667 Views
4,401 Views
3,634 Views
16 Views
34,808 Views
Top