Hirunews Logo
All Picture Stories
 Friday, 15 June 2018
විල්පත්තුව ජාතික වනෝද්‍යානයේ මේ දිනවල ශ්‍රී ලංකාවට අවේනික දිවියන් බහුලව දැකිය හැකිබව වාර්තා... Read More
 Tuesday, 12 June 2018
ඇමරිකානු ජනාධිපති ඩොනල්ඩ් ට්‍රම්ප් සහ උතුරු කොරියානු නායක කිම් ජොං අන් අතර ඓතිහාසික හමුව සිංගප්පූරුවේ... Read More
 Monday, 04 June 2018
ශ්‍රී ලංකේය ටෙලිවිෂන් වංශ කතාවේ අති සුවිශේෂවූ පරිච්ඡේදයක් සනිටුහන් කරන, අහස් වියනේ තරු අතර "මහා... Read More
 Tuesday, 22 May 2018
දින තුනක සිට දිවයිනට බලපා ඇති අයහපත් කාලගුණය හේතුවෙන් මේ වනවිට පවුල් 14,432 කට අයත් පුද්ගලයන් 52,380 දෙනෙකු... Read More
 Monday, 14 May 2018
පුංචි නැට්ටුවන් පිරවරාගත් ප්‍රාසාංගික නර්තනයේ රියැලිටි ටෙලිවිෂන් සන්නාමය වන "හිරු SUPER DANCER" තරඟයේ... Read More
 Tuesday, 08 May 2018
පසුගිය දිනවල යාපනය දිස්ත්‍රීක්කයට බලපෑ දැඩි නියඟය හේතුවෙන් යාපනයේ රතු ළූණු වගා කළ ගොවි බිම් හෙක්ටයාර්... Read More
 Sunday, 29 April 2018
උතුම් සම්බුදු තෙමඟුල වෙනුවෙන් හිරු එෆ්.එම්. සහ හිරු ටී.වී. ප්‍රමුඛ ආසියානු මාධ්‍ය ජාලය සංවිධානය... Read More
 Wednesday, 25 April 2018
මුන්දලම, මදුරන්කුලිය, කරිකට්ටිය ප්‍රදේශයේ ස්වයං රැකියාවක් ලෙස සුළු හා මධ්‍යම පරිමාණ වශයෙන් පවත්වාගෙන... Read More
 Friday, 20 April 2018
නැගෙනහිර වනජීවී කලාපයේ ස්ථාන තුනක අතරමංව සිටි අලි පැටව් තිදෙනෙකු සොයා ගැනීමට අම්පාර වනජීවී සෞඛ්‍ය... Read More
 Saturday, 14 April 2018
ශ්‍රී ලාංකීය ටෙලිවිෂනයේ වින්දනාධිපති වන හිරු ටී.වී, උදාවූ  සිංහල හා දෙමළ අලුත් අවුරුද්ද වෙනුවෙන්... Read More
 Friday, 13 April 2018
සිංහල දෙමළ අලුත් අවුරුදු සැමරීම වෙනුවෙන් උතුරේ සිංහල දෙමළ වැසියන් තුල ඇත්තේ මහත් උනන්දුවක්.යුද... Read More
 Tuesday, 10 April 2018
දින කිහිපයක් තිස්සේ මවගෙන් මඟ හැරී සිටි වයස මාසයක් පමණ වන ඇත් පැටවකු මඩකලපුව කෝපාවලි ප්‍රදේශයේදී... Read More
 Friday, 06 April 2018
පවතින අධික නියං තත්ත්වය හේතුවෙන් ජලය සොයා ගම්මානය වෙත කඩා වැදුණු වන අලි රංචුවක් සමඟ පැමිණි අලි... Read More
 Saturday, 31 March 2018
උඩවලව ඇත් ඇතුරු සෙවණේ හැදුනු අලි පැටව් 9 දෙනෙකු මාදුරු ඔය ජාතික වනෝද්‍යානයට මුදා හැරීමට වනජීවී... Read More
 Friday, 30 March 2018
ලොව පුරා කිතුනු බැතිමතුන් ජේසුස් ක්‍රිස්තුන් වහන්සේ කුරුසියේ ඇණ ගැසූ දිනය සිහිපත් කරන මහා සිකුරාදාව... Read More
 Wednesday, 28 March 2018
වේවැල් කර්මාන්තය පුත්තලම දිස්ත්‍රික්කයෙන් සම්පූර්ණයෙන්ම විනාශ වීමේ තර්ජනයට ලක්ව ඇතැයි වේවැල්... Read More
 Tuesday, 27 March 2018
වියලුව, මහියංගණය සහ මිනිපේ හා ඒ අවට ගම්මානවලට රංචු පිටින් කඩා වදින රිලවුන් එම ගම්මානයන්හි ගෙවතු... Read More
 Friday, 23 March 2018
පාකිස්ථාන ජනරජ දින සැමරුම් උළෙල අද (23) පෙරවරුවේ ඉස්ලාම්බාද් නුවරදී අභිමානවත් අයුරින් පැවැත්වුණා.මෙවර... Read More
1   |   2   |   3      »      [24]
විල්පත්තුවේ දිවි ගෙවන දිවියන්ගේ දිවි රැඟුම්
Friday, 15 June 2018 - 20:06
විල්පත්තුව ජාතික වනෝද්‍යානයේ මේ දිනවල ශ්‍රී ලංකාවට අවේනික දිවියන් බහුලව දැකිය හැකිබව වාර්තා... Read More
News Image
Hiru News Programme Segments
14 Views
3,431 Views
4,321 Views
3,503 Views
165 Views
34,453 Views
Top