Hirunews Logo
All Picture Stories
 Thursday, 06 December 2018
නෙළුම් කුළුණ පූර්ණ ලෙස ආලෝකමත් වූ අවස්ථාවක ලබාගත් ඡායාරූප පෙළක් මේ වනවිට අන්තර්ජාලය හරහා හුවමාරු... Read More
 Tuesday, 27 November 2018
ඈත අතීතයේ පටන් ප්‍රෞඩ දුර්ලබ ඉතිහාසයට උරුමකම් කියූ ප්‍රෞරාණික මෙන්ම ඵෛතිහාසික වැදගත්කමකින්... Read More
 Saturday, 27 October 2018
හිටපු ජනාධිපති මහින්ද රාජපක්ෂ ඊයේ රාත්‍රීයේ ජනාධිපති කාර්යාලයේදී අග්‍රාමාත්‍යවරයා ලෙස දිවුරුම්... Read More
 Thursday, 25 October 2018
බ්‍රිතාන්‍යයේ දෙවන එළිසබෙත් මහරැජිණගේ මිණිබිරියක වන ඉයුජීන් කුමරිගේ විවාහ උත්සවය පසුගියදා... Read More
 Monday, 24 September 2018
මහා බ්‍රිතාන්‍යයේ රාජකීය නාවික හමුදාවේ දුර්ලභ ඡායාරූප කිහිපයක් මේ දිනවල අන්තර්ජාලයේ සැරිසනවා.රාජකීය... Read More
 Wednesday, 19 September 2018
මේ දිනවල පුත්තලම ඇතුළු ප්‍රදේශයන් රැසකට බලපා ඇති අධික නියඟයත්, සමඟ පුත්තලම ප්‍රදේශයේ සිදුකරගෙන... Read More
 Friday, 07 September 2018
ශ්‍රී ලංකාවේ ප්‍රථම ආණ්ඩුකාරවරයා ලෙස සැලකෙන බ්‍රිතාන්‍ය ජාතික ‍ෆේඩ්රික් නොර්ත් විසින් සිය... Read More
 Friday, 31 August 2018
මාස කිහිපයක් පුරා වැසි නොලැබීම හේතුවෙන් විල්පත්තුව ජාතික වනෝද්‍යානයට දැඩි නියං තත්වයක් බලපා... Read More
 Wednesday, 22 August 2018
වර්ග කිලෝ මීටර් 710ක වපසරියකින් යුත්ත වනාතවිල්ලුව ප්‍රාදේශිය ලේකම් කොට්ඨාශ බල ප්‍රදේශය පුරා විසිරි... Read More
 Saturday, 18 August 2018
නැඳුන්ගමුවේ රාජා හස්තියා මහනුවර ශ‍්‍රී දළදා මාලිගාවේ වාර්ෂික පෙරහැරේ දළදා කරඩුව වැඩම කරවීම... Read More
 Monday, 13 August 2018
පුත්තලම වෙරළ තීරය ආශ්‍රිතව ඇති  කඩොලාන ශාඛ කිසියම් පිරිසක් විසින් විනාශ කරමින් පවතින බවට තොරතුරු... Read More
 Tuesday, 31 July 2018
පිටකොටුවට එක්වරක් හෝ නොගිය කෙනෙක් මේ සමාජයේ නැතුව ඇති.පිටකොටුවේ නානවිධ මිනිසුන් ජීවත් වනවා.ඔවුන්ගේ... Read More
 Monday, 23 July 2018
ශ්‍රී ලංකා ගුවන් හමුදාව සංවිධාන කළ Air Force Mini Tattoo - 2018 ප්‍රදර්ශනය සහ සැණකෙළිය වීරවිල ගුවන් හමුදා කඳවුරේදී... Read More
 Tuesday, 17 July 2018
යාපනය, අරියාලෙයි ප්‍රදේශයේ තරුණයින් පිරිසක් විසින් සරුංගල් සැණකෙළියක් සංවිධානය කර තිබුණා.යාපනය,... Read More
 Wednesday, 27 June 2018
අනුබුදු මිහිදු මා හිමියන්ගේ ලංකාගමනය සිදුවූ පොසොන් පුර පසළොස්වක පොහොය දිනය වෙනුවෙන් හිරු FM, හිරු... Read More
 Friday, 15 June 2018
විල්පත්තුව ජාතික වනෝද්‍යානයේ මේ දිනවල ශ්‍රී ලංකාවට අවේනික දිවියන් බහුලව දැකිය හැකිබව වාර්තා... Read More
1   |   2   |   3      »      [25]
රෑ පිපුණු නෙළුමේ අසිරිය
Thursday, 06 December 2018 - 7:38
නෙළුම් කුළුණ පූර්ණ ලෙස ආලෝකමත් වූ අවස්ථාවක ලබාගත් ඡායාරූප පෙළක් මේ වනවිට අන්තර්ජාලය හරහා හුවමාරු... Read More
News Image
Hiru News Programme Segments
5,540 Views
9,849 Views
8,841 Views
8,997 Views
1,362 Views
56,051 Views
Top