All Picture Stories
 Thursday, 18 July 2019
පුත්තලම, අනුරාධපුර, මන්නාරම යන දිස්ත්‍රික්කයන් මධ්‍යයේ පිහිටා ඇති විල්පත්තුව ජාතික වනෝද්‍යානයේ... Read More
 Tuesday, 09 July 2019
මේ දිනවල පුත්තලම ඇතුළු ප්‍රදේශ රැසකට බලපා ඇති නියං තත්වය හේතුවෙන් පවුල් රැසක් පිඩාවට පත්ව තිබෙනවා.පවුල්... Read More
 Wednesday, 05 June 2019
ශ්‍රී ලංකාව සහ ඇෆ්ගේනිස්ථාන අතර ඊයේ කාඩිෆ් හිදී පැවැති තරඟයෙන් ශ්‍රී ලංකාව ලකුණු 34කින් ජය ගැනීමට... Read More
 Sunday, 19 May 2019
2018 - 2019 ශ්‍රී පාද වන්දනා වාරය ඊයේ (18) දිනට යෙදුණු වෙසක් පොහොය දිනයෙන් නිමාවට පත්වුණා.ඒ අනුව උඩ මලුවේ... Read More
 Thursday, 16 May 2019
පුත්තලම ඇතුලු ප්‍රදේශ කිහිපයකට බලපා ඇති දැඩි නියඟයත් සමග ලුණු කර්මාන්තය ඉහළ මට්ටමකින් ලාබ ලබන... Read More
 Wednesday, 01 May 2019
ජපානයේ නව අධිරාජ්‍යයා ලෙස අකිහිතෝ අධිරාජ්‍යයාගේ පුත් නරුහිතෝ කුමරු අද නිළ වශයෙන් වැඩ භාර ගනු... Read More
 Tuesday, 16 April 2019
ප්‍රංශයේ ජාතික සංකේතයක් ලෙස සැලකෙන වසර 850 ක් පැරණි පැරිස් අගනුවර මධ්‍යයේ පිහිටි "නොට්රඩාම්" දෙව්... Read More
 Thursday, 14 March 2019
වැසි කාලය ගෙවී යාමත් සමග මින්නේරිය ජාතික වනෝද්‍යානයට වන අලි රංචු වශයෙන් පැමිණීම ආරම්භ වී තිබෙනවා.... Read More
 Thursday, 21 February 2019
ශ්‍රී ලංකා ක්‍රිකට් ආයතනය විසින් ස්ථාපිත කරනු ලැබූ “ශ්‍රී ලංකා ක්‍රිකට් කෞතුකාගාරය” අද(20)... Read More
 Monday, 04 February 2019
71 වන ජාතික නිදහස් සැමරුම ජනාධිපති මෛත්‍රීපාල සිරිසේනගේ ප්‍රධානත්වයෙන් අද පෙරවරුවේ ගාලූමුවදොර... Read More
 Thursday, 17 January 2019
ජනාධිපති මෛත්‍රිපාල සිරිසේන සිව්දින නිල සංචාරයක් සඳහා පසුගියදා පිලිපීනයේ නිල සංචාරයක නිරත වුණා.එහි... Read More
 Tuesday, 15 January 2019
අදට යෙදී තිබෙන තෛපොංගල් උත්සවය ශ්‍රී ලංකාවාසි දමිළ ජනතාව මහත් ඉහලින් සමරනු ලැබුවා.ඒ ආගමික වතාවත්වලට... Read More
 Tuesday, 08 January 2019
මොරගහකන්ද කළු ගඟ ව්‍යාපෘතියෙන් යට වන පැරණි ලග්ගල නගරය වෙනුවට ඉදිකළ ලග්ගල නව හරිත නගරය ජනතා අයිතියට... Read More
 Monday, 17 December 2018
මෙරට පැවැත්වෙන දැවැන්තම ජාත්‍යන්තර සංගීත අත්දැකීම "SUNFEST 2018" අති සාර්ථක ලෙස පසුගියදා අවසන් වුණා.SUN... Read More
1   |   2   |   3      »      [26]
News Image
Hiru News Programme Segments
368 Views
47,717 Views
18,667 Views
25,097 Views
153 Views
97,125 Views
Top