Hirunews Logo
All Picture Stories
 Friday, 03 November 2017
හම්බන්තොට කාන්තා මහා සංගමයේ  ගෙවත්තේ ඇති කෙසෙල් ගසක කඳ මැදින් කෙසෙල් කැනක් සෑදී ඇති අයුරු එහි... Read More
 Wednesday, 11 October 2017
පුත්තලම,මහකුඹුක්කඩවල ප්‍රදේශයේ පිහිටා ඇති ඵෛතිහාසික මෙන්ම පෞරාණික වැදගත්කමකින් සමන්විත පෙත්තගම... Read More
 Saturday, 09 September 2017
දීර්ඝ කාලයක් තිස්සේ මාතර කෝට්ටගොඩ ප්‍රදේශයේ නීතිවිරෝධීව තහනම් මුහුදු ජීවීන් අලෙවිකිරීමේ ජාවාරමක්... Read More
 Wednesday, 30 August 2017
ශ්‍රී ලංකාවේ දෙවන විශාලතම කලපුව වන මඩකලපුව කලපුවේ ලාභය ලබා දෙන රැකියාව ලෙස බෙල්ලන් ඇල්ලීම සිදු... Read More
 Wednesday, 23 August 2017
ශ්‍රී ලංකාවේ පිහිටා ඇති ශාක අතරින් වදවීයාමේ තර්ජනයට ලක්ව ඇති දුර්ලභ ගණයේ කුඹුක් ශාඛයට මෙරටදී... Read More
 Tuesday, 15 August 2017
මන්නාරම මඩු දේවස්ථානයේ මංගල්ලය අගරදගුරු අතිපූජ්‍ය මැල්කම් රංජිත් කාදිනල් පියතුමා ඇතුළු රදගුරු... Read More
 Saturday, 05 August 2017
එංගලන්තයේ සුන්දර ස්ථාන කිහිපයක ලබා ගත් ඡායාරූප පෙළක් සම්බන්දයෙන් මේ වන විට බොහෝ දෙනෙකුගේ අවධානය... Read More
 Tuesday, 25 July 2017
ඛනිජ තෙල් වෘත්තිය සමිති එකමුතුව ඊයේ මධ්‍යම රාත්‍රියේ ආරම්භ කළ වර්ජනය හේතුවෙන් මේ වනවිට රට පුරා... Read More
 Thursday, 13 July 2017
හැටන් සහ කොටගල අතරදී පීලි පැනීමට ලක්වු දුම්රිය මැදිරි තුන පීලිගත කිරීමට සති දෙකක පමණ කාලයක් ගතවන... Read More
 Thursday, 22 June 2017
සයිටම් පෞද්ගලික වෛද්‍ය විද්‍යාලය අහෝසි කරන්නැයි ඉල්ලා ඊයේ කොළඹ පැවති විරෝධතාවට පහරදීමට එරෙහිව... Read More
 Tuesday, 30 May 2017
පවතින ආපදා තත්වය හේතුවෙන් මියගිය පුද්ගලයින්ගේ සංඛ්‍යාව මේ වනවිට 194 දක්වා ඉහළ ගොස් තිබෙනවා.පුද්ගලයින්... Read More
 Tuesday, 30 May 2017
පවතින අධික වර්ෂා පතනය නිසා දිවයිනේ ප්‍රදේශ කිහිපයක ජනතාව විශාල ප්‍රමාණයක් මේවන විට අපදා තත්ත්වයට... Read More
 Monday, 15 May 2017
උතුම් සම්බුදු තෙමගුල සමරමින් හිරු ටී.වී, හිරු එෆ්.එම් එක්ව සංවිධානය කළ හිරු උත්තම ධාතු වන්දනාවේ... Read More
 Wednesday, 26 April 2017
බ්‍රසීල ගෝත්‍ර කණ්ඩායමක් පසුගියදා එරට අගනුවරදී උද්ඝෝෂණයක් පැවැත්වුවා.ඔවුන්ගේ පාරම්පරික ඉඩම්... Read More
 Monday, 17 April 2017
අප රටෙහි සංස්කෘතිය විඳහා දැක්වමින් අලුත්ගම මොරගල්ල ඊඩනි සංචාරක හෝටලයේ කළමනාකාරිත්වය විසින් මෙරට... Read More
 Tuesday, 04 April 2017
සුප්‍රසිද්ධ සෝනි සමාගම විසින් වාර්ෂිකව සංවිධානය කරන ඡායාරූප සම්මාන උළෙල සදහා මෙවරද ලොව නන්දෙසින්... Read More
 Monday, 27 March 2017
සංචාරක අමාත්‍යංශය හා ලංකා ඔටෝ මොබයිල් සංගමය, සිලෝන් එක්සොටික් රථවාහන සමාජය හා එක්ව සංවිධානය කරන... Read More
1   |   2   |   3      »      [22]
කෙසෙල් ගසේ කඳ මැදින් කැනක් ඇවිත්
Friday, 03 November 2017 - 7:33
හම්බන්තොට කාන්තා මහා සංගමයේ  ගෙවත්තේ ඇති කෙසෙල් ගසක කඳ මැදින් කෙසෙල් කැනක් සෑදී ඇති අයුරු එහි... Read More
News Image
Hiru News Programme Segments
926 Views
4,062 Views
5,728 Views
5,216 Views
132 Views
5,632 Views
Top