Hirunews Logo
All Picture Stories
 Saturday, 18 March 2017
රටවල් කිහිපයක සංචාරයේ නියැලෙන මගීන් 1200ක් රැගත් මගී නෞකාවක්  18 දින පෙරවරුවේ හම්බන්තොට මාගම්පුර... Read More
 Wednesday, 15 March 2017
19 වන ශතවර්ෂයේ ගනු ලැබූ දුර්ලභ ඡායාරූප එකතුවක් විදෙස් මාධ්‍ය වාර්තා කරනවා.මේ ඡායාරූප ගොන්නට සංවේදී... Read More
 Saturday, 04 March 2017
පසුගිය සතියේ ලෝකයේ සිදුවුණු වැදගත් සිදුවීම් අළලා ප්‍රසිද්ධ ඡායාරූප එකතුවක් අන්තර්ජාලයට නිකුත්... Read More
 Tuesday, 28 February 2017
89 වන ඔස්කාර් උළෙල පසුගියදා අති සාර්ථක ලෙස අවසන් වුණා.එහිදී විවිධ විශේෂ සිදුවීම් හා බොහෝ කතාබහට ලක්වන... Read More
 Monday, 27 February 2017
ජර්මනියේ පසුගියදා විශේෂ සැණකෙළියක් පැවැත්වුණා.වීදි සැණකෙළියක් වූ මෙහි, ඇමරිකානු ජනපති ඩොනල්ඩ්... Read More
 Saturday, 25 February 2017
සුවදායි ලෙස නිවාඩුවක් ගතකිරීමට සුදුසු දැනට ලෝකයේ පවතින හොදම වෙරළ තීරයන් ලැයිස්තුව ප්‍රකාශ කර... Read More
 Thursday, 23 February 2017
පසුගියදා ඉන්දුනීසියාවේදී ලැම්බ්රොක් නමින් හඳුන්වන විශේෂ උත්සවයක් සමරනු ලැබුවා.ඒ ඔවුන්ගේ සෞභාග්‍යයේ... Read More
 Saturday, 18 February 2017
2017 වර්ෂයේ ලෝකයේ හොඳම දිය යට ඡායාරූප (Under Water) තරඟාවලියක් පසුගියදා ප්‍රංශයේදී පැවැත්වුනා. එය සංවිධානය... Read More
 Thursday, 16 February 2017
ලොව විශාලතම මහාද්වීපයක් වන අප්‍රිකාවේ පිහිටි කොංගෝවට අයත් Idjwi නම් විශාල දූපතේ පිග්මී ගෝත්‍රිකන්ගේ... Read More
 Monday, 13 February 2017
මුස්ලිම් ජාතිකයන් බහුතරයක් වෙසෙන රටවල් 7ක සංක්‍රමණිකයන් ඇමෙරිකාවට පැමිණීම වළක්වාලමින් ඇමෙරිකානු... Read More
 Saturday, 11 February 2017
දීර්ඝ සති අන්ත නිවාඩුව සමඟ සිරිපා කරුණාවට බැතිමතුන් දහස් ගණනක් නල්ලතන්නියට පැමිණ තිබෙනවා. ... Read More
 Saturday, 04 February 2017
නිදහස් ශ්‍රී ලංකාවේ 69 වන ජාතික නිදහස් දින සැමරුම ගාලුමුවදොර පිටියේදි අභිමානවත් ලෙස අද පැවැත්වුනා.ඒ... Read More
 Wednesday, 01 February 2017
අතීතයේ ස්කොට්ලන්ත ජාතිකයන් අතර සිටි වයිකින්වරුන් (Viking) ලෙස හැදින්වූ රණ ශූරයන් සිහිපත් කරන සැණකෙළියක්... Read More
 Saturday, 28 January 2017
ලක් ඉතිහාසයේ සංවිධාන වන්නා වූ මහා වන්දනා චාරිකාව, හිරු සිරිපා කරුණාව අද (28)  අති සාර්ථකව නිමාවට... Read More
 Friday, 13 January 2017
ලොව පුරා රටවල් ගණනාවක් මේවන විට අධික හිම පතනයක් පවතින බව විදෙස් මාධ්‍ය සඳහන් කරනවා. විශේෂයෙන්... Read More
 Wednesday, 11 January 2017
ධුරයෙන් සමු ගැනීමට නියමිත ඇමරිකානු ජනාධිපති බැරක් ඔබාමා අද අවසන් වරට ජාතිය අමතනු ලැබුවා.එහිදී... Read More
 Monday, 09 January 2017
හම්බන්තොට,මිරිජ්ජවිල චීන - ශ්‍රී ලංකා කර්මාන්ත සහ මනා සංවිධාන කලාපයේ වැඩ කටයුතු පසුගියදා ආරම්භ... Read More
 Thursday, 05 January 2017
2017 වර්ෂයේදී සංචාරය කිරීමට උචිත ස්ථාන 20 ක් පිළිබඳ Bloomberg වෙබ් අඩවිය සඳහන් කර තිබෙනවා.එම ස්ථාන අතරින්... Read More
[1]      «      1   |   2   |   3      »      [22]
රට ම කැළඹූ කාළගුණය
Thursday, 30 November 2017 - 14:34
මේ දිනවල පැවති අයහපත් කාලගුණික තත්වය හේතුවෙන් දිවයිනේ බොහෝ ප්‍රදේශවල ජනතාව දැඩි අපහසුතාවයට පත්ව... Read More
News Image
Hiru News Programme Segments
12 Views
7,087 Views
6,022 Views
6,257 Views
433 Views
8,587 Views
Top