Hirunews Logo
All Picture Stories
 Tuesday, 22 April 2014
පාසල් ළමයින් ඇතුළු පුද්ගලයන් 476 දෙනෙකු රැගත් සියොවුල් නැමැති දකුණු කොරියානු නෞකාව මුහුදේ ගිලීමෙන්... Read More
 Thursday, 17 April 2014
පාසල් ලමයින් ඇතුලූ මගීන් 460 කට වැඩි පිරිසක් සමග ගිලූනු දකුණු කොරියානු නෞකාවෙන් අතුරුදන් වූවන් සෙවීම... Read More
 Tuesday, 08 April 2014
විස්සයි විස්ස ලෝක කුසලානය දිනා ගත් ශ‍්‍රී ලංකා කි‍්‍රකට් කණ්ඩායම මීට ටික වේලාවකට පෙර දිවයිනට... Read More
 Monday, 07 April 2014
ශ‍්‍රී ලංකා කණ්ඩායම විස්සයි විස්ස ලෝක ශූරතාව දිනා ගැනීමට මීට සුළු මොහොතකට පෙර සමත් වුණා. ඒ, ඉන්දීය... Read More
 Friday, 04 April 2014
පසුගිය වසරේ සාමාන්‍ය පෙළ විභාගයේ ප‍්‍රතිඵලවලට අනුව දිවයිනේ පළමු ස්ථාන දිනා ගැනීමට ගම්පහ රත්නාවලි... Read More
 Tuesday, 25 March 2014
මගීන් 239 දෙනෙකු රැගත් මලයාසියානු ගුවන් සේවයට අයත් එම්.එච්. 370 යානය ඉන්දියන් සාගරයේ දකුණුදිග ප‍්‍රදේශයේදී... Read More
 Wednesday, 19 March 2014
අභාවප‍්‍රාප්ත ප‍්‍රවීන රංගන ශිල්පිනී මර්සි එදිරිසිංහගේ දේහයට ජනාධිපති මහින්ද රාජපක්ෂ මහතා... Read More
 Wednesday, 12 March 2014
හිටපු ජනාධිපතිනී චන්ද්‍රිකා කුමාරණතුංග සහ විපක්ෂ නායක රනිල් වික‍්‍රමසිංහ අතර සාකච්ඡාවක් අද... Read More
 Monday, 10 March 2014
රජ මැදුරේ කවටයා වූ අන්දරේ දේශපාලනයට සම්බන්ධ වී සිටි බවට ඉතිහාසයේ කොතැනකවත් සඳහන්ව නොමැත. එහෙත්... Read More
 Friday, 07 March 2014
කුරුණෑගල නගරයේ ඉදි කළ නව කායවර්ධන මධ්‍යස්ථානයක් කොළඹ දිස්ත්‍රික් පාර්ලිමේන්තු මන්ත්‍රී ආර්.දුමින්ද... Read More
 Wednesday, 26 February 2014
නැගෙනහිර අහසේ චන්ද්‍රයාට ආසන්නයේ දීප්තිමත් තාරකාවක් මේ දිනවල දක්නට ලැබෙනවා. රාති‍්‍ර කාලයේදී... Read More
 Monday, 24 February 2014
ඩෙවෝන් දියඇල්ල අසල රක්ෂිතයේ පසු ගිය සෙනසුරාදා  (22) දහවල් හට ගත් ගින්න මේ වනවිට නිවා දමා තිබෙනවා.... Read More
 Friday, 21 February 2014
පූඩළු ඔය නගරයේ ටයර් වෙළඳසැලක අද (21) අලූයම හට ගත් ගින්නකින් කඩකාමර 31 ක් සම්පූර්ණයෙන්ම විනාශ වුණා. ගින්නට... Read More
 Thursday, 20 February 2014
බැංකු ගිණුම්වල ඇති මුදල් සම්බන්ධයෙන් හෙළිදරව් නොකිරීම පිළිබඳ හිටපු අගවිනිසුරු ශිරානි බණ්ඩාරනායකට... Read More
 Monday, 17 February 2014
මඩකලපුව - පාසිකුඩා වෙරළ තීරය නැරඹීමට පැමිණි ජනතාවට ඊයේ විශේෂ අත්දැකීමකට මුහුණ දීමට සිදුවුණා. ඒ,... Read More
 Sunday, 16 February 2014
මධ්‍යම කඳුකරයට මේ දිනවල බලපා ඇති වියලි කාලගුණයත් සමග කාසල්රි ජලාශයේ ජල මට්ටම පහත වැටී ඇති ආකාරය... Read More
 Saturday, 15 February 2014
බත්තරමුල්ල - අකුරේගොඩ ප‍්‍රදේශයේ ඉදිකරමින් පවතින නව ත‍්‍රිවිධ හමුදා මූලස්ථාන සංකීර්ණයේ ගොඩනැගිල්ලක... Read More
 Friday, 14 February 2014
කටුනායක - කොළඹ අධිවේගී මාර්ගයේ ජාඇල ප‍්‍රදේශයේ 15 දශම 4 කිලෝමීටර් කණුව ආසන්නයේදී ධාවනය වෙමින් තිබූ... Read More
 Tuesday, 11 February 2014
පේරාදෙණිය විශ්වවිද්‍යාලයේ කැළෑබඳ ප‍්‍රදේශයක ගසක එල්ලෙමින් තිබූ නරක් වූ මිනිස් මළ සිරුරක් අද... Read More
 Sunday, 09 February 2014
තෙල්දෙණිය සිට වේරපිටිය දක්වා ගමන් කළ ශ‍්‍රී ලංගම බස් රථයක් ඊයේ රාත‍්‍රියේ තෙල්දෙණිය - එකේ කණුව... Read More
[1]      «      23   |   24   |   25      »      [25]
අධික නියඟයෙන් අතමිට සරුකර ගත් පුත්තලමේ ලුණුලේවා කරුවන්
Wednesday, 19 September 2018 - 19:29
මේ දිනවල පුත්තලම ඇතුළු ප්‍රදේශයන් රැසකට බලපා ඇති අධික නියඟයත්, සමඟ පුත්තලම ප්‍රදේශයේ සිදුකරගෙන... Read More
News Image
Hiru News Programme Segments
1,792 Views
930 Views
6,639 Views
6,463 Views
15 Views
45,045 Views
Top