Hirunews Logo
All Picture Stories
 Friday, 07 March 2014
කුරුණෑගල නගරයේ ඉදි කළ නව කායවර්ධන මධ්‍යස්ථානයක් කොළඹ දිස්ත්‍රික් පාර්ලිමේන්තු මන්ත්‍රී ආර්.දුමින්ද... Read More
 Wednesday, 26 February 2014
නැගෙනහිර අහසේ චන්ද්‍රයාට ආසන්නයේ දීප්තිමත් තාරකාවක් මේ දිනවල දක්නට ලැබෙනවා. රාති‍්‍ර කාලයේදී... Read More
 Monday, 24 February 2014
ඩෙවෝන් දියඇල්ල අසල රක්ෂිතයේ පසු ගිය සෙනසුරාදා  (22) දහවල් හට ගත් ගින්න මේ වනවිට නිවා දමා තිබෙනවා.... Read More
 Friday, 21 February 2014
පූඩළු ඔය නගරයේ ටයර් වෙළඳසැලක අද (21) අලූයම හට ගත් ගින්නකින් කඩකාමර 31 ක් සම්පූර්ණයෙන්ම විනාශ වුණා. ගින්නට... Read More
 Thursday, 20 February 2014
බැංකු ගිණුම්වල ඇති මුදල් සම්බන්ධයෙන් හෙළිදරව් නොකිරීම පිළිබඳ හිටපු අගවිනිසුරු ශිරානි බණ්ඩාරනායකට... Read More
 Monday, 17 February 2014
මඩකලපුව - පාසිකුඩා වෙරළ තීරය නැරඹීමට පැමිණි ජනතාවට ඊයේ විශේෂ අත්දැකීමකට මුහුණ දීමට සිදුවුණා. ඒ,... Read More
 Sunday, 16 February 2014
මධ්‍යම කඳුකරයට මේ දිනවල බලපා ඇති වියලි කාලගුණයත් සමග කාසල්රි ජලාශයේ ජල මට්ටම පහත වැටී ඇති ආකාරය... Read More
 Saturday, 15 February 2014
බත්තරමුල්ල - අකුරේගොඩ ප‍්‍රදේශයේ ඉදිකරමින් පවතින නව ත‍්‍රිවිධ හමුදා මූලස්ථාන සංකීර්ණයේ ගොඩනැගිල්ලක... Read More
 Friday, 14 February 2014
කටුනායක - කොළඹ අධිවේගී මාර්ගයේ ජාඇල ප‍්‍රදේශයේ 15 දශම 4 කිලෝමීටර් කණුව ආසන්නයේදී ධාවනය වෙමින් තිබූ... Read More
 Tuesday, 11 February 2014
පේරාදෙණිය විශ්වවිද්‍යාලයේ කැළෑබඳ ප‍්‍රදේශයක ගසක එල්ලෙමින් තිබූ නරක් වූ මිනිස් මළ සිරුරක් අද... Read More
 Sunday, 09 February 2014
තෙල්දෙණිය සිට වේරපිටිය දක්වා ගමන් කළ ශ‍්‍රී ලංගම බස් රථයක් ඊයේ රාත‍්‍රියේ තෙල්දෙණිය - එකේ කණුව... Read More
 Saturday, 08 February 2014
ශී‍්‍රපාදස්ථානයේ අභිනවයෙන් ස්ථාපනය කරන ලද ශෛලමය දොලස්මහේ පහන සහ ඝාණ්ඨාර කුළුණ විවෘත කිරීමේ... Read More
 Friday, 07 February 2014
ශ‍්‍රී පාද රක්ෂිතයේ නල්ලතන්නි පොලීසිය ආසන්න ප‍්‍රදේශයේ ඊයේ (06) දහවල් ගින්නක් හටගෙන ගත්තා. ප‍්‍රදේශයේ... Read More
 Thursday, 06 February 2014
හැටන් - දිඹුලපතන - රාවනාගොඩ ප‍්‍රදේශයේ දී අවමංගල්‍ය උත්සවයට සහභාගි වී පැමිණෙමින් සිටි පිරිසක්... Read More
 Tuesday, 04 February 2014
මහඉලූප්පල්ලම පුළියන්කුලම ප‍්‍රදේශයේ  බොරළු වළක වැටී අතරමංව සිටි දුර්ලභ සත්ව විශේෂයක්  වන,... Read More
 Monday, 03 February 2014
ජනතා විමුක්ති පෙරමුණේ නව නායකයා ලෙස පාර්ලිමේන්තු මන්ත‍්‍රී අනුර කුමාර දිසානායක පත් කර තිබෙනවා.... Read More
[1]      «      23   |   24   |   25   
71 වන ජාතික නිදහස් දින සමරුම
Monday, 04 February 2019 - 15:35
71 වන ජාතික නිදහස් සැමරුම ජනාධිපති මෛත්‍රීපාල සිරිසේනගේ ප්‍රධානත්වයෙන් අද පෙරවරුවේ ගාලූමුවදොර... Read More
News Image
News Image
Hiru News Programme Segments
15 Views
15,980 Views
10,217 Views
10,494 Views
223 Views
62,832 Views
Top