Hirunews Logo
All Picture Stories
 Sunday, 01 January 2017
ලොව පුරා රටවල් බොහොමයක් 2017 වර්ෂය පිළිගත්තේ ඉතා උත්කර්ෂවත් අන්දමින්.ඒ අනුව ප්‍රධාන නගරයක් ලෙස 2017... Read More
 Monday, 26 December 2016
2016 වසරේ ලොවෙන් සමුගත්, ලෝකයේ ජනප්‍රියම පුද්ගලයන් මෙන්නහෙළයේ මහා ගාන්ධර්වයා පණ්ඩිත් W.D අමරදේව ශුරීන්.... Read More
 Saturday, 24 December 2016
සීතලේ නත්තල උදාවන්නට තවත් තියෙන්නේ දින දෙකකටත් අඩු කාලයක් විතරයි. හැම කෙනාම වගේ මේ නත්තල් සිරිය... Read More
 Friday, 23 December 2016
භාවිතයෙන් පසු බොහෝ දෙනෙක් ඉවත දමන බැරල් යොදාගනිමින් සිදුකළ  නිර්මාණයන්ගේ ඡායාරූප පෙළක් මේ දිනවල... Read More
 Monday, 19 December 2016
වෙනස්ම ආකාරයට නිර්මාණය වූ කලා නිර්මාණ එකතුවක ඡායාරූප පෙළක් අන්තර් ජාලයට නිකුත්ව තිබෙනවා.ලෝකයේ... Read More
 Friday, 16 December 2016
ලොව අලංකාරම සහ මිලෙන් අධිකම පා පැදි 10 ක ඡායාරූප පෙළක් විදෙස් මාධ්‍ය ප්‍රචාරය කර තිබෙනවා.එම ඡායාරූප... Read More
 Sunday, 11 December 2016
සති අන්ත දීර්ඝ නිවාඩුවත් සමඟ රාවණා ඇල්ල නැරඹීමට අති විශාල පිරිසක් පැමිණෙන බව අප වාර්තාකරු පවසනවා.කෙසේ... Read More
 Monday, 05 December 2016
නොරොච්චෝල ලක්විජය ගල් අගුරු බලාගාරයෙන් ඉවත් කරන ලද ගොඩනැගිලි සුන්බුන් නොරොච්චෝල,කොයියාවාඩිය,සංජිතාවත්ත... Read More
 Friday, 02 December 2016
මාර්ග වැරදි 07 ක් සඳහා දඩය රුපියල් 25,000 දක්වා ඉහළ නැංවීමට විරෝධය පළ කරමින් පෞද්ගලික බස් රථ සේවකයින්... Read More
 Saturday, 19 November 2016
වසර 50ක පමණ සිට කල්පිටිය අර්ධද්වීපයට අයත් මොහොත්තුවාරම දූපත සහ තුරෙඅඩිය ප්‍රදේශය එක්කෙරෙන පාලමක්... Read More
 Wednesday, 09 November 2016
දඹුල්ල නගරයේ ඉවත දමන කැලිකසළ ප්‍රදේශයේ සිටින වන අලින්ගේ ජිවිත වලට තර්ජනයක් වී තිබෙනවා.කැලිකසළ... Read More
 Thursday, 27 October 2016
 වියැකෙමින් යන කුඹල් කර්මාන්තය රැක ගන්නට පුලිච්චන්කුලම ගම් වැසියන් රජයේ අනුග්‍රහය ඉල්ලා සිටිනවා.ඔවුන්... Read More
 Saturday, 22 October 2016
තබ්බෝව ගොවිජන පදයට අයත් තේවනුවර ගොවි ගම්මානයේ පිහිටා ඇති ගල් ඇළේ ජලය නිකුත් කිරීමට යොදා තිබූ පිටවාන... Read More
 Tuesday, 11 October 2016
පුත්තලම ඇතුළු තවත් ප්‍රදේශයන් රැසකට බලපා ඇති අධික නියගය හේතුවෙන් ජනතාව මහත් ගැටළු සහගත තත්ත්වයකට... Read More
 Monday, 10 October 2016
දිවයිනට බලපා ඇති දැඩි වියලි කාලගුණය හේතුවෙන් විල්පත්තු අභය භූමියට දැඩි බලපෑම් එල්ලවී තිබෙනවා.අභය... Read More
 Thursday, 06 October 2016
මේ දිනවල බලපා ඇති වියළි කාලගුණය හේතුවෙන් පුත්තලම ප්‍රදේශයේ ජනතාව මහත් පීඩාවකට පත්ව සිටිනවා.බිමට... Read More
[1]      «      2   |   3   |   4      »      [22]
රට ම කැළඹූ කාළගුණය
Thursday, 30 November 2017 - 14:34
මේ දිනවල පැවති අයහපත් කාලගුණික තත්වය හේතුවෙන් දිවයිනේ බොහෝ ප්‍රදේශවල ජනතාව දැඩි අපහසුතාවයට පත්ව... Read More
News Image
Hiru News Programme Segments
717 Views
6,996 Views
6,013 Views
6,239 Views
403 Views
8,509 Views
Top