All Picture Stories
 Tuesday, 27 March 2018
වියලුව, මහියංගණය සහ මිනිපේ හා ඒ අවට ගම්මානවලට රංචු පිටින් කඩා වදින රිලවුන් එම ගම්මානයන්හි ගෙවතු... Read More
 Friday, 23 March 2018
පාකිස්ථාන ජනරජ දින සැමරුම් උළෙල අද (23) පෙරවරුවේ ඉස්ලාම්බාද් නුවරදී අභිමානවත් අයුරින් පැවැත්වුණා.මෙවර... Read More
 Tuesday, 20 March 2018
අවුුරුදු කුමර කුමරියන් රජකරවන හිරු අවුරුදු කුමර කුමරියෝ 2018 තරඟයේ දෙවන වටයේ තරග පසුගියදා කොළඹ බණ්ඩාරණායක... Read More
 Friday, 16 March 2018
මධ්‍යම කඳුකරයේ පිහිටි ප‍්‍රධාන ජලාශයක් වන කාසල්රි ජලාශය සහ ඒ අවට විශාල වශයෙන් පරිසර හානියකට... Read More
 Tuesday, 13 March 2018
මධ්‍යම කඳුකරයේ ජල පෝෂක ප‍්‍රදේශවලට මේ දිනවල තදවැසි ලැබෙමින් පවතින බව වාර්තා වනවා.නමුත් එම වර්ෂාව... Read More
 Wednesday, 07 March 2018
මඩකලපුව දිස්ත්‍රික්කයට මේ දිනවල විශාල වශයෙන් සංචාරක පක්ෂීන් පැමිණෙන බව වාර්තා වනවා.මඩකලපුව කල්මුනේ... Read More
 Monday, 05 March 2018
දඹුල්ල ආර්ථික මධ්‍යස්ථානයට මේ දිනවල විශාල වශයෙන් එළවළු තොග ලැබීමත් සමඟ එළවළු තොග අලෙවිය පහත වැටි... Read More
 Thursday, 01 March 2018
සීගිරියෙන් සොයාගත් අලිගල ගුහාව  සහ පහන් ගල සිගිරිය නැරඹීමට පැමිණෙන සංචාරකයින්ට අවස්ථාව උදාවී... Read More
 Tuesday, 27 February 2018
කොත්මලේ ජලාශයේ ජල මට්ටම පහළ බැසිමත් සමගම ජලාශය ඉදිකිරීමේදී යටවු කඩදොර ශ්‍රී පියබිම්බාරාමය රජමහ... Read More
 Thursday, 22 February 2018
ඉවත දමන දැව කුහරය උපයෝගී කරගනිමින්  කැටයම් යොදා අලංකාර නිර්මාණ සිදුකරන  ලී කැටයම් ශිල්පියෙකු... Read More
 Monday, 19 February 2018
අහිකුණ්ඨක කුලයට අයත් මිනිසුන්ගේ සිය උපන් භූමිය ලෙස සැලකෙන ඉන්දියාව කේරළ ප්‍රාන්තයයි.තෙලිගු ජාතිකයින්... Read More
 Tuesday, 13 February 2018
මේ දිනවල උතුරු ප්‍රදේශයේ  බොහෝ ස්ථානවලට උදෑසන කාලයේදී අධික මීදුම් තත්වයක් පවතින බව වාර්තාවනවා.මෙවැනි... Read More
 Saturday, 10 February 2018
2018 පළාත් පාලන මැතිවරණය ඉතා සාමකාමී අන්දමින් අද (10) පැවැත්වෙනවා..පළාත් පාලන ආයතන 340 ක් සදහා මෙවර මැතිවරණයෙන්... Read More
 Friday, 09 February 2018
2018 පළාත් පාලන මැතිවරණය සදහා සියලු කටයුතු සුදානම් බව මැතිවරණ කොමිසම පවසනවා.පළාත් පාලන ආයතන 340 ක් සදහා... Read More
 Sunday, 04 February 2018
70 වැනි නිදහස් දිනය කොළඹ,ගාලු මුවදොරදී පැවැත්වුණේ අති උත්කර්ෂවත් අන්දමින්. ජනාධිපති මෛත්‍රිපාල... Read More
 Friday, 02 February 2018
වසර ගණනාවකට පසු ලෝක වාසි සැමට දුර්ලබ අවස්ථාවක් හිමිවුණා.ඒ තමයි වර්ෂ 150කට පමණ පසු සිදුවූ දුර්ලබ චන්ද්‍රග්‍රහණය.මෙය ... Read More
 Wednesday, 31 January 2018
විදේශිකයන් පිරිසක් රැගෙන විශේෂ වාෂ්ප දුම්රියක් කොළඹ කොටුවේ  සිට බණ්ඩාරවෙල දක්වා බණ්ඩාරවෙල දක්වා... Read More
 Friday, 26 January 2018
හලාවත - බංගදෙණිය, ප්‍රදේශයේ  කුකුළු කොටු ආශ්‍රිතව සැරිසැරූ හදුන්  දිවියෙකු ගම්වාසීන් විසින්... Read More
 Tuesday, 23 January 2018
ශ්‍රී පාද අඩවිය ආසන්නයේ රක්ෂිතයක් තුල තිබු ගලක් මතින්  විශාල පා සලකුණක් මතුවූ පුවතක් පසුගියදා... Read More
 Saturday, 20 January 2018
මෙරට සංවිධාන වන්නා වූ මහා වන්දනා චාරිකාව හිරු සිරිපා කරුණාව - 2018, සාර්ථකව අවසන් වුණා.කොළඹ, අනුරාධපුර,... Read More
[1]      «      3   |   4   |   5      »      [26]
News Image
Hiru News Programme Segments
2,634 Views
56,158 Views
21,518 Views
28,631 Views
1,231 Views
105,882 Views
Top