Hirunews Logo
Political Talks
 Sunday, 21 July 2013 - 9:27
දැන් දේශපාලන කරළියේ අවධානය යොමුව තිබෙන්නේ ඉදිරි පළාත් සභා මැතිවරණය පිළිබඳවයි. මේ සම්බන්ධයෙන්... Read More
 Saturday, 13 July 2013 - 18:55
13 න් උණුසුම් වුණු දේශපාලන වේදිකාව ගෙවී ගිය සතිය පුරා මැතිවරණ සාකච්ඡුා සඳහා වෙන් වුණා. පසුගිය අගහරුවාදා... Read More
 Sunday, 07 July 2013 - 16:08
දේශපාලන සමාජය තවමත් උණුසුම් වී තිබෙන්නේ 13 වන සංශෝධනය පිළිබඳ ඇතිව තිබෙන කථාබහත් සමඟයි. වයඹ, මධ්‍යම... Read More
 Sunday, 30 June 2013 - 14:07
පසුගිය බදාදා ජනාධිපති මහින්ද රාජපක්ෂ මහතාගේ දැනුම්දීමෙන් ආණ්ඩුවේ මන්ත‍්‍රීවරුන් අරලියගහ මන්දිරයට... Read More
 Sunday, 23 June 2013 - 17:39
තවමත් රටේ දේශපාලන සමාජය තුළ ප‍්‍රබලම මාතෘකාව වී ඇත්තේ 13 වන ව්‍යවස්ථා සංශෝධනයයි. මේ උණුසුම හමුවේ... Read More
 Sunday, 16 June 2013 - 11:54
අමාත්‍ය කුමාර වෙල්ගම නිරන්තරයෙන් හාස්‍යජනක කථා සිදුකරන පුද්ගලයෙක්. ඇතැම්විට ඔහු කරන ක‍්‍රියාකාරකමුත්... Read More
 Sunday, 16 June 2013 - 11:51
කාලයකට පස්සේ පැවැත්වුණු උණුසුම් කැබිනට් රැස්වීමක් පසුගිය බ‍්‍රහස්පතින්දා උදේ පැවැත්වුණා. 13... Read More
 Tuesday, 11 June 2013 - 7:27
ගත වූ දේශපාලන සතිය උණුසුම් වුණේ 13 වන සංශෝධනයට තවත් සංශෝධන 2ක් ආණ්ඩුව විසින් යෝජනා කරන බවට පැතිර ගිය... Read More
 Sunday, 02 June 2013 - 20:33
වෙසක් පොහෝදා දළඳා මැදුර ඉදිරිපිටදී සිරුරට ගිනි තබා ගෙන සිදුවූ බරපතල තුවාල හේතුවෙන් අපවත්වී වදාල... Read More
 Sunday, 19 May 2013 - 16:21
රත්නපුර - කිරිඇල්ල පොලිස් ස්ථානයේ නව ගොඩනැගිලි සංකීර්ණය පසුගිය දා විවෘත කෙරුණේ පොලිස්පති එන්.කේ.... Read More
 Sunday, 05 May 2013 - 16:31
අම්බලංගොඩ ධර්මාශෝක විද්‍යාලයේ ත්‍යාග ප‍්‍රදානෝත්සවය පසුගිය සෙනෙසුරාදා පැවැත්වුණේ ජනාධිපතිවරයාගේ... Read More
 Sunday, 05 May 2013 - 16:28
මේ පාර මැයිදින සැමරුම් පැවැත්වුණේ රටේ විවිධ ස්ථානවල. එක්සත් ජාතික පක්ෂයේ යොවුන් පෙරමුණ ඒ වැඬේ කළේ... Read More
 Sunday, 21 April 2013 - 16:44
ජනාධිපති මහින්ද රාජපක්ෂ මහතාගේ ප‍්‍රධානත්වයෙන් මහවැලි ජනපද වැසියන්ට ඉඩම් ඔප්පු ප‍්‍රදානය... Read More
 Monday, 01 April 2013 - 20:13
විපක්ෂ නායක රනිල් වික‍්‍රමසිංහගේ 64 වන උපන් දිනය මාර්තු 24 වැනිදාට යෙදිලා තිබුණා. විපක්ෂ නායකවරයා... Read More
 Sunday, 17 March 2013 - 16:07
චීනයේ නව ජනාධිපති ධුරයට පත් ෂී - ජින්පින් වෙත ජනාධිපති මහින්ද රාජපක්ෂ මහතා පසුගිය සෙනෙසුරාදා (16)... Read More
 Sunday, 17 March 2013 - 16:05
එක්තරා පෞද්ගලික රූපවාහිනි නාලිකාවක යුද්ධය වාර්තා කරන්න ගිය මාධ්‍යවේදියෙක් ඇසින් දුටු දේයැයි... Read More
 Monday, 11 March 2013 - 20:51
ගතවූ සතිය අවසන් වුණේ එක්සත් ජාතික පක්ෂයේ ප‍්‍රබලයන් බොහෝ දෙනෙකුට ප‍්‍රශ්නයක් ඉතිරි කරමින්.... Read More
 Sunday, 10 March 2013 - 15:31
පසුගිය සඳුදා එක්සත් ජාතික පක්ෂයේ නායකයා සහභාගි වූ විශේෂ සැඳෑ සාදයක් ගල්කිස්සේ එක්තරා හෝටලයක පැවැත්වුණා.... Read More
 Sunday, 10 March 2013 - 15:27
විපක්ෂ නායක රනිල් වික‍්‍රමසිංහ සහ ජනාධිපති මහින්ද රාජපක්ෂ ගෙවීගිය සතියේ හමුවුණා. ඒ ජයවර්ධන කේන්ද්‍රයේ... Read More
 Sunday, 17 February 2013 - 15:53
ගෙවී ගිය සතියේ වඩාත් අවදානයට ලක්වුණේ ජනාධිපති මහින්ද රාජපක්ෂ මහතාගේ යාපනයේ සංචාරයයි. ජනාධිපතිවරයා... Read More
 Sunday, 17 February 2013 - 15:49
මාතර දිස්ත‍්‍රික්කයේ පක්ෂ කටයුතු කිහිපයකට සහභාගි වෙන්න යමින් සිටියදී විපක්ෂ නායක රනිල් වික‍්‍රමසිංහට... Read More
 Sunday, 10 February 2013 - 15:48
පසුගිය සති අන්තයේ ගාල්ලේ පැවති එක්සත් ජාතික පක්ෂ සාමාජික ප‍්‍රවර්ධන වැඩසටහන අවසානයේ ගාල්ලේ... Read More
 Sunday, 10 February 2013 - 15:41
ජාතික නිදහස් පෙරමුණේ දේශපාලන මණ්ඩලය පසුගිය අගහරුවාදා රැස්වුණා. එහිදී රටේ ආර්ථිකය ගැන විවිධ අදහස්... Read More
 Sunday, 03 February 2013 - 16:23
එක්සත් ජාතික පක්ෂයේ දැදිගම ආසනයේ කි‍්‍රයාකාරින්ගේ රැස්වීමක් පසුගියදා වරකාපොල නගර ශාලාවේදී... Read More
 Monday, 28 January 2013 - 8:32
කැබිනට් සංශෝධන පිළිබඳව උණුසුම් මතයක් පැතිර ගිය මේ සති අන්තයේ වැඩි අවධානයක් යොමු වුණේ එක්සත් ජාතික... Read More
[1]      «      3   |   4   |   5      »      [12]
රෑ පිපුණු නෙළුමේ අසිරිය
Thursday, 06 December 2018 - 7:38
නෙළුම් කුළුණ පූර්ණ ලෙස ආලෝකමත් වූ අවස්ථාවක ලබාගත් ඡායාරූප පෙළක් මේ වනවිට අන්තර්ජාලය හරහා හුවමාරු... Read More
News Image
Hiru News Programme Segments
5,458 Views
9,750 Views
8,818 Views
8,970 Views
1,349 Views
55,957 Views
Top