Hirunews Logo
Rasa Katha
 Saturday, 11 February 2017 - 12:27
ගත වූ සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළ වූ රසවත් අදහස් රැගත් රස කතා විශේෂාංගය තුළින් බස්නාහිර පළාත් අමාත්‍ය... Read More
 Saturday, 26 November 2016 - 9:16
ගත වූ සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළ වූ රසවත් අදහස් රැගත් රස කතා විශේෂාංගය තුළින් කේ.ඩී. ලාල්කාන්ත, අමාත්‍ය... Read More
 Friday, 27 May 2016 - 11:28
ගත වූ සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළ වූ රසවත් අදහස් රැගත් රස කතා විශේෂාංගය තුළින් ජනාධිපති මෛත‍්‍රීපාල... Read More
 Friday, 25 December 2015 - 11:17
පසුගිය සතියෙත් දේශපාලන වේදිකාවේදී රසවත් කථා කිහිපයක්ම ඇහුනා. නිදහස් පක්ෂයේ මාධ්‍ය හමුවේදී... Read More
 Saturday, 19 December 2015 - 14:18
පක්ෂය දාලා ගියපු අයට යළිත් පක්ෂය සමග එක්වන්න තියන අයිතිය ගැන හැමදාමත් දේශපාලන ලෝකයේ සිදුවීම් බොහොම... Read More
 Monday, 21 September 2015 - 11:13
ගත වූ සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ අග‍්‍රාමාත්‍ය රනිල් වික‍්‍රමසිංහ, පාර්ලිමේන්තු මන්ත‍්‍රී බන්දුල... Read More
 Saturday, 12 September 2015 - 10:33
ගත වූ සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළ වූ රසවත් අදහස් රැගත් රස කතා විශේෂාංගය තුළින් ජනාධිපති මෛත්‍රීපාල... Read More
 Monday, 27 July 2015 - 8:40
ගත වූ සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළ වූ රසවත් අදහස් රැගත් රස කතා විශේෂාංගය තුළින් අද ඔබ වෙත ගෙන එන්නේ... Read More
 Monday, 20 July 2015 - 8:12
ගත වූ සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළ වූ රසවත් අදහස් රැගත් රස කතා විශේෂාංගය තුළින් මැතිවරණ කොමසාරිස්... Read More
 Monday, 06 July 2015 - 9:08
ගත වූ සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළ වූ රසවත් අදහස් රැගත් රස කතා විශේෂාංගය තුළින් මැතිවරණ කොමසාරිස්... Read More
 Monday, 29 June 2015 - 9:23
ගත වූ සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළ වූ රසවත් අදහස් රැගත් රස කතා විශේෂාංගය තුළින් අද ගෙන එන්නේ අමාත්‍ය... Read More
 Monday, 22 June 2015 - 9:33
ගත වූ සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළ වූ රසවත් අදහස් රැගත් රස කතා විශේෂාංගය තුළින් අමාත්‍යවරුන් වන විජිත්... Read More
 Saturday, 13 June 2015 - 16:12
ගතවූ සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළවූ රසවත් අදහස් රැගත් රසකතා විශේෂාංගය තුළින් ගෙන එන්නේ අමාත්‍ය විජිත්... Read More
 Monday, 08 June 2015 - 9:28
අමාත්‍යවරුන් වන පී. හැරිසන්, විජේමුනි සොයිසා සහ ජනතා විමුක්ති පෙරමුණු පළාත් සභා මන්ත්‍රී සමන්ත... Read More
 Monday, 01 June 2015 - 9:18
ගත වූ සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළ වූ රසවත් අදහස් රැගත් රස කතා විශේෂාංගය තුළින් අද ඌව පළාත් ප්‍රධාන... Read More
 Monday, 25 May 2015 - 9:15
ගත වූ සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළ වූ රසවත් අදහස් රැගත් රස කතා විශේෂාංගය තුළින් ගෙන එන්නේ අමාත්‍යවරුන්... Read More
 Monday, 18 May 2015 - 9:17
ගත වූ සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළ වූ රසවත් අදහස් රැගත් රස කතා විශේෂාංගය තුළින් වයඹ පළාත් ප්‍රධාන... Read More
 Wednesday, 06 May 2015 - 16:10
ගත වූ සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළ වූ රසවත් අදහස් රැගත් රස කතා විශේෂාංගය තුළින් අද පූජ්‍ය ගලගොඩඅත්තේ... Read More
 Monday, 27 April 2015 - 17:26
ගත වූ සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළ වූ රසවත් අදහස් රැගත් රස කතා විශේෂාංගය තුළින් පළාත් සභා මන්ත්‍රී... Read More
 Sunday, 12 April 2015 - 21:06
අද රස කතා විශේෂාංගය තුළින් ගෙන එන්නේ අමාත්‍යවරුන් වන රෙජිනෝල්ඞ් කුරේ, විජිත් විජයමුණි සොයිසා සහ... Read More
 Saturday, 11 April 2015 - 10:56
අද රස කතා විශේෂාංගය තුළින් ගෙන එන්නේ අමාත්‍යවරුන් වන රෙජිනෝල්ඞ් කුරේ, විජිත් විජයමුණි සොයිසා සහ... Read More
 Sunday, 05 April 2015 - 14:24
ගත වූ සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළ වූ රසවත් අදහස් රැගත් රස කතා විශේෂාංගය තුළින් අද ඔබ වෙත ගෙන එන්නේ... Read More
 Monday, 30 March 2015 - 10:49
ගත වූ සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළ වූ රසවත් අදහස් රැගත් රස කතා විශේෂාංගය තුළින් විජිත් විජයමුණි සොයිසා... Read More
 Sunday, 01 March 2015 - 10:56
ගතවූ සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළ වූ රසවත් අදහස් කිහිපයක් රැගත් රසකතා විශේෂාංගය තුළින් ගෙන එන්නේ... Read More
1   |   2   |   3      »      [6]
පෙත්තගම පුරාණ රජමහා විහාර රක්ෂිතයේ මහා පරිමාණයේ දැවජාවාරමක්
Wednesday, 11 October 2017 - 11:23
පුත්තලම,මහකුඹුක්කඩවල ප්‍රදේශයේ පිහිටා ඇති ඵෛතිහාසික මෙන්ම පෞරාණික වැදගත්කමකින් සමන්විත පෙත්තගම... Read More
News Image
Hiru News Programme Segments
11 Views
580 Views
5,413 Views
3,966 Views
76 Views
13,701 Views
Top