Hirunews Logo
Rasa Katha
 Sunday, 22 February 2015 - 0:00
ගතවු සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළ වූ රසවත් අදහස් රැගත් රස කතා විශේෂාංගය තුළින් හිටපු අමාත්‍යවරුන්... Read More
 Sunday, 08 February 2015 - 0:00
ගතවු සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළ වූ රසවත් අදහස් රැගත් රස කතා විශේෂාංගය තුළින් අද ගෙන එන්නේ ජනතා විමුක්ති... Read More
 Sunday, 01 February 2015 - 10:56
ගතවු සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළ වූ රසවත් අදහස් රැගත් රස කතා විශේෂාංගය තුළින් අද ගෙන එන්නේ පාර්ලිමේන්තු... Read More
 Sunday, 04 January 2015 - 10:56
ගතවූ සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළ වූ රසවත් අදහස් රැගත් රසකතා විශේෂාංගය තුළින් ගෙන එන්නේ ප‍්‍රධාන... Read More
 Sunday, 21 December 2014 - 10:56
ජනතා විමුක්ති පෙරමුණේ නායක අනුර කුමාර දිසානායක, අමාත්‍ය විජයමුණි සොයිසා සහ නියෝජ්‍ය අමාත්‍ය නිශාන්ත... Read More
 Sunday, 14 December 2014 - 10:56
ගතවූ සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළ වූ රසවත් අදහස් රැගත් රසකතා විශේෂාංගය තුළින් ජනතා විමුක්ති පෙරමුණේ... Read More
 Sunday, 07 December 2014 - 10:56
ගතවූ සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළ වූ රසවත් අදහස් රැගත් රසකතා විශේෂාංගය තුළින් අද ගෙන එන්නේ අමාත්‍යවරුන්... Read More
 Sunday, 30 November 2014 - 10:56
ගතවූ සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළ වූ රසවත් අදහස් රැගත් රසකතා විශේෂාංගය තුළින් අද ගෙන එන්නේ පොදු අපේක්ෂක... Read More
 Sunday, 16 November 2014 - 10:56
ජාතික හෙළ උරුමයේ නායක පූජ්‍ය ඕමල්පේ සෝභිත හිමි, එක්සත් ජාතික පක්ෂ පාර්ලිමේන්තු මන්තී‍්‍ර අජිත්... Read More
 Sunday, 09 November 2014 - 10:56
ගතවු සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළ වූ රසවත් අදහස් රැගත් රස කතා විශේෂාංගය තුළින් අද ගෙන එන්නේ අග‍්‍රාමාත්‍ය... Read More
 Sunday, 12 October 2014 - 10:56
අමාත්‍යවරුන් වන කුමාර වෙල්ගම, එස්.බී. දිසානායක සහ මර්වින් සිල්වා දේශපාලන වේදිකාවේ දැක්වූ අදහස්... Read More
 Saturday, 04 October 2014 - 10:56
ගතවු සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළ වූ රසවත් අදහස් රැගත් රස කතා විශේෂාංගය තුළින් අද මෛත‍්‍රීපාල සිරිසේන,... Read More
 Sunday, 28 September 2014 - 13:56
අමාත්‍යවරුන් වන මෛත‍්‍රීපාල සිරිසේන, මර්වින් සිල්වා සහ බන්දුල ගුණවර්ධන දේශපාලන වේදිකාවේ දැක්වූ... Read More
 Sunday, 14 September 2014 - 13:56
ගතවු සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළ වූ රසවත් අදහස් රැගත් රස කතා විශේෂාංගය තුළින් අද ඔබ වෙත ගෙන එන්නේ... Read More
 Sunday, 07 September 2014 - 13:56
ගතවු සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළ වූ රසවත් අදහස් රැගත් රස කතා විශේෂාංගය තුළින් විජිත් විජයමුණි සොයිසා,... Read More
 Sunday, 31 August 2014 - 13:56
ගතවු සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළ වූ රසවත් අදහස් රැගත් රස කතා විශේෂාංගය තුළින් අද ඔබ වෙත ගෙන එන්නේ... Read More
 Sunday, 24 August 2014 - 13:56
ගතවු සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළ වූ රසවත් අදහස් රැගත් රස කතා විශේෂාංගය තුළින් අද ඔබ වෙත ගෙන එන්නේ... Read More
 Sunday, 17 August 2014 - 13:56
ගතවු සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළ වූ රසවත් අදහස් රැගත් රස කතා විශේෂාංගය තුළින් අද ඔබ වෙත ගෙන එන්නේ... Read More
 Sunday, 03 August 2014 - 8:56
ගතවු සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළ වූ රසවත් අදහස් රැගත් රස කතා විශේෂාංගය තුළින් අද ඔබ වෙත ගෙන එන්නේ... Read More
 Sunday, 27 July 2014 - 17:56
ගතවු සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළ වූ රසවත් අදහස් රැගත් රස කතා විශේෂාංගය තුළින් අද ඔබ වෙත ගෙන එන්නේ... Read More
 Sunday, 20 July 2014 - 13:56
ගතවු සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළ වූ රසවත් අදහස් රැගත් රස කතා විශේෂාංගය තුළින් ජනතා විමුක්ති පෙරමුණේ... Read More
 Sunday, 13 July 2014 - 15:56
ගතවු සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළ වූ රසවත් අදහස් රැගත් රස කතා විශේෂාංගය තුළින් විජිත් විජයමුනි සොයිසා,... Read More
 Sunday, 06 July 2014 - 18:56
ගතවු සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළ වූ රසවත් අදහස් රැගත් රස කතා විශේෂාංගය තුළින්, අමාත්‍ය බන්දුල ගුණවර්ධන,... Read More
 Sunday, 29 June 2014 - 12:56
ගතවු සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළ වූ රසවත් අදහස් රැගත් රස කතා විශේෂාංගය තුළින් ජනතා විමුක්ති පෙරමුණේ... Read More
 Sunday, 22 June 2014 - 17:56
ගතවු සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළ වූ රසවත් අදහස් රැගත් රස කතා විශේෂාංගය තුළින් නියෝජ්‍ය අමාත්‍ය එච්.ආර්.... Read More
[1]      «      1   |   2   |   3      »      [6]
අධික නියඟයෙන් අතමිට සරුකර ගත් පුත්තලමේ ලුණුලේවා කරුවන්
Wednesday, 19 September 2018 - 19:29
මේ දිනවල පුත්තලම ඇතුළු ප්‍රදේශයන් රැසකට බලපා ඇති අධික නියඟයත්, සමඟ පුත්තලම ප්‍රදේශයේ සිදුකරගෙන... Read More
News Image
Hiru News Programme Segments
1,792 Views
930 Views
6,639 Views
6,463 Views
15 Views
45,045 Views
Top