Hirunews Logo
Rasa Katha
 Sunday, 15 June 2014 - 22:26
ගතවු සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළ වූ රසවත් අදහස් රැගත් රස කතා විශේෂාංගය තුළින් අද අමාත්‍ය මර්වින්... Read More
 Sunday, 08 June 2014 - 11:00
ගතවූ සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළවූ රසවත් අදහස් රැගත් රස කතා විශේෂාංගය තුළින් ආචාර්ය වික‍්‍රමබාහු... Read More
 Sunday, 01 June 2014 - 11:00
ගතවූ සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළවූ රසවත් අදහස් රැගත් රස කතා විශේෂාංගය තුළින් අද දකුණු පළාත් මහ ඇමති... Read More
 Sunday, 25 May 2014 - 11:00
ගතවූ සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළවූ රසවත් අදහස් රැගත් රස කතා විශේෂාංගය තුළින් එක්සත් ජාතික පක්ෂ පාර්ලිමේන්තු... Read More
 Sunday, 18 May 2014 - 11:00
ගතවූ සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළවූ රසවත් අදහස් රැගත් රස කතා විශේෂාංගයතුළින් මෛත‍්‍රිපාල සිරිසේන,... Read More
 Sunday, 11 May 2014 - 11:00
ගතවූ සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළවූ රසවත් අදහස් රැගත් රස කතා විශේෂාංගය තුළින් අමාත්‍ය කෙහෙළිය රඹුක්වැල්ල,... Read More
 Sunday, 04 May 2014 - 11:00
ගතවූ සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළවූ රසවත් අදහස් රැගත් රස කතා විශේෂාංගය තුළින් අද ජනතා විමුක්ති පෙරමුණේ... Read More
 Sunday, 27 April 2014 - 11:00
ගතවූ සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළවූ රසවත් අදහස් රැගත් රස කතා විශේෂාංගය තුළින් රෝහිත අබේගුණවර්ධන,... Read More
 Sunday, 13 April 2014 - 11:00
සිංහල අලූත් අවුරුද්ද ළඟා වුව ද දේශපාලන වේදිකාවේ රසවත් අදහස්වලින් අඩුවක් වී නැහැ. හිරු ප‍්‍රවෘත්ති... Read More
 Sunday, 06 April 2014 - 11:00
ගත වූ සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළ වූ රසවත් අදහස් රැගත් හිරු ප‍්‍රවෘත්ති අංශය ගෙන එන රස කතා විශේෂාංගය... Read More
 Sunday, 23 March 2014 - 0:00
ගත වූ සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළ වූ රසවත් අදහස් රැගත් හිරු ප්‍රවෘත්ති අංශය ගෙන එන රස කතා විශේෂාංගය... Read More
 Sunday, 16 March 2014 - 0:00
ගත වූ සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළ වූ රසවත් අදහස් රැගත් හිරු ප‍්‍රවෘත්ති අංශය ගෙන එන රස කතා විශේෂාංගය... Read More
 Sunday, 09 March 2014 - 0:00
ගතවූ සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළවූ රසවත් අදහස් රැගත් රස කතා විශේෂාංගය තුළින් අමාත්‍ය විජිත් විජයමුණි... Read More
 Sunday, 02 March 2014 - 0:00
ගතවූ සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළවූ රසවත් අදහස් රැගත් රස කතා විශේෂාංගය තුළින් අමාත්‍යවරුන් වන රෙජිනෝල්ඞ්... Read More
 Sunday, 23 February 2014 - 0:00
ගතවූ සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළවූ රසවත් අදහස් රැගත් රස කතා විශේෂාංගය තුළින් පාර්ලිමේන්තු මන්ත‍්‍රී... Read More
 Sunday, 16 February 2014 - 0:00
ගතවූ සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළවූ රසවත් අදහස් රැගත් රස කතා විශේෂාංගය තුළින් අමාත්‍ය මර්වින් සිල්වා,... Read More
 Monday, 10 February 2014 - 0:00
ගතවූ සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළවු රසවත් අදහස් රැගත් රස කතා විශේෂාංගය තුළින් අමාත්‍ය ජොන්ස්ටන්... Read More
 Sunday, 02 February 2014 - 0:00
ගතවූ සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළවු රසවත් අදහස් රැගත් රස කතා විශේෂාංගය තුළින් අමාත්‍ය මර්වින් සිල්වා,... Read More
 Sunday, 26 January 2014 - 0:00
ගතවූ සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළවු රසවත් අදහස් රැගත් රස කතා විශේෂාංගය තුළින් අමාත්‍ය මර්වින් සිල්වා,... Read More
 Sunday, 19 January 2014 - 0:00
ගතවූ සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළවු රසවත් අදහස් රැගත් රස කතා විශේෂාංගය තුළින් අද ගෙන එන්නේ අමාත්‍ය... Read More
 Sunday, 12 January 2014 - 0:00
ගතවූ සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළවු රසවත් අදහස් රැගත් රස කතා විශේෂාංගය තුළින් එක්සත් ජාතික පක්ෂ පාර්ලිමේන්තු... Read More
 Sunday, 05 January 2014 - 0:00
ගතවූ සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළවු රසවත් අදහස් රැගත් රස කතා විශේෂාංගය තුළින් අද ඔබත් සමග එක්වන්නේ... Read More
 Sunday, 29 December 2013 - 0:00
ගතවූ සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළවු රසවත් අදහස් රැගත් රස කතා විශේෂාංගය තුළින් ඔබත් සමඟ එක්වන්නේ විශේෂ... Read More
 Sunday, 22 December 2013 - 0:00
ගතවූ සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළවූ රසවත් අදහස් රැගත් රස කතා විශේෂාංගය තුළින් අද පාර්ලිමේන්තු මන්ත‍්‍රී... Read More
 Sunday, 15 December 2013 - 0:00
ගතවූ සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළවූ රසවත් අදහස් රැගත් රස කතා විශේෂාංගය තුළින් අද පාර්ලිමේන්තු මන්ත‍්‍රී... Read More
[1]      «      2   |   3   |   4      »      [6]
උතුරු අහස් කුස ජයගත් සරුංගල් සැණකෙළිය
Tuesday, 17 July 2018 - 9:20
යාපනය, අරියාලෙයි ප්‍රදේශයේ තරුණයින් පිරිසක් විසින් සරුංගල් සැණකෙළියක් සංවිධානය කර තිබුණා.යාපනය,... Read More
News Image
Hiru News Programme Segments
395 Views
6,461 Views
5,306 Views
4,856 Views
35 Views
38,598 Views
Top