Hirunews Logo
Rasa Katha
 Sunday, 08 December 2013 - 0:00
ගතවූ සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළවු රසවත් අදහස් රැගත් රස කතා විශේෂාංගය තුළින් අමාත්‍ය කුමාර වෙල්ගම,... Read More
 Sunday, 01 December 2013 - 0:00
ගතවූ සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළවූ රසවත් අදහස් රැගත් රසකතා විශේෂාංගය තුළින් එක්සත් භික්ෂු පෙරමුණේ... Read More
 Monday, 25 November 2013 - 0:00
ගතවූ සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළවූ රසවත් අදහස් රැගත් රසකතා විශේෂාංගය තුළින් එක්සත් ජාතික පක්ෂයේ... Read More
 Sunday, 17 November 2013 - 0:00
ගත වූ සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළ වූ රසවත් අදහස් රැගත් රසකතා විශේෂාංගයට අද එක්වන්නේ එක්සත් ජාතික... Read More
 Sunday, 10 November 2013 - 7:43
ගත වූ සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළ වූ රසවත් අදහස් රැගත් රසකතා විශේෂාංගයෙන් අද ඔබ වෙත ගෙන එන්නේ පූජ්‍ය... Read More
 Tuesday, 05 November 2013 - 0:00
අද රස කතා විශේෂාංගයෙන් ප‍්‍රවාහන අමාත්‍ය කුමාර වෙල්ගම, ජාතික හෙළ උරුමයේ පළාත් සභා මන්ත‍්‍ර‍්‍රී... Read More
 Sunday, 27 October 2013 - 10:10
ගතවූ සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළවූ රසවත් අදහස් රැගත් රස කතා විශේෂාංගය. Read More
 Sunday, 20 October 2013 - 10:27
ගතවූ සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළවූ රසවත් අදහස් රැගත් රස කතා විශේෂාංගය  තුළින් අද ජනතා විමුක්ති... Read More
 Sunday, 13 October 2013 - 10:27
ගතවූ සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළවූ රසවත් අදහස් රැගත් රස කතා විශේෂාංගය තුළින් එක්සත් ජාතික පක්ෂ පාර්ලිමේන්තු... Read More
 Sunday, 06 October 2013 - 11:32
ගතවු සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළවු රසවත් අදහස් රැගත් රසකතා විශේෂාංගය තුළින් අමාත්‍ය රෙජිනෝල්ඞ්... Read More
 Sunday, 29 September 2013 - 8:07
ගතවු සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළවු රසවත් අදහස් රැගත් රසකතා විශේෂාංගය තුළින් අද පාර්ලිමේන්තු මන්ත‍්‍රී... Read More
 Wednesday, 25 September 2013 - 14:03
පසුගියදා පැවති මාධ්‍ය හමුවකදී මැතිවරණ කොමසාරිස් මහින්ද දේශපි‍්‍රය දැක්වූ රසවත් අදහසක් සහ අමාත්‍ය... Read More
 Sunday, 15 September 2013 - 9:01
ගතවු සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළවූ රසවත් අදහස් රැුගත් රසකතා විශේෂාංගය තුළින් ජනතා විමුක්ති පෙරමුණේ... Read More
 Sunday, 08 September 2013 - 7:53
එක්සත් ජාතික පක්ෂ පාර්ලිමේන්තු මන්ත‍්‍රී පී. හැරිසන්, අමාත්‍ය විජිත්විජයමුණි සොයිසා සහ පූජ්‍ය... Read More
 Sunday, 01 September 2013 - 10:15
ගතවු සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ රසවත් අදහස් රැගත් රසකතා විශේෂාංගයය තුළින් අමාත්‍ය මර්වින් සිල්වා, ... Read More
 Sunday, 25 August 2013 - 12:10
ගතවු සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ රසවත් අදහස් රැගත් රසකතා විශේෂාංගයෙන් අද ඔබ වෙත ගෙන එන්නේ ආචාර්ය වික‍්‍රමබාහු... Read More
 Sunday, 18 August 2013 - 10:07
ගතවූ සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළවූ රසවත් අදහස් රැගත් රසකතා විශේෂාංගය තුළින් ජනතා විමුක්ති පෙරමුණේ... Read More
 Sunday, 11 August 2013 - 16:32
ගතවූ සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළවූ රසවත් අදහස් රැගත් රස කතා විශේෂාංගය තුළින් ජනතා විමුක්ති පෙරමුණේ... Read More
 Sunday, 04 August 2013 - 8:45
ගතවූ සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළවූ රසවත් අදහස් රැගත් රසකතා විශේෂාංගයෙන් අද අමාත්‍ය මර්වින් සිල්වා,... Read More
 Sunday, 28 July 2013 - 11:20
පාර්ලිමේන්තු මන්ත‍්‍රී අනුර කුමාර දිසානායක, ඒ.එච්.එම්. අස්වර් මන්තී‍්‍රවරයාට ලබාදුන් පිළිතුරක්,... Read More
 Sunday, 21 July 2013 - 9:20
ගතවු සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළ වූ රසවත් අදහස් රැගත් රසකතා විශේෂාංගය තුළින් මෛත‍්‍රීපාල සිරිසේන... Read More
 Sunday, 14 July 2013 - 9:20
ගතවු සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළවූ රසවත් අදහස් රැගත් රසකතා විශේෂාංගයෙන් කතානායක චමල් රාජපක්ෂ, මැතිවරණ... Read More
 Sunday, 07 July 2013 - 8:40
ගතවූ සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළවු රසවත් අදහස් රැගත් රසකතා විශේෂාංගයෙන් අද බැසිල් රාජපක්ෂ සහ ෆීලික්ස්... Read More
 Sunday, 30 June 2013 - 9:26
ගතවූ සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළවූ රසවත් අදහස් රැගත් රසකතා විශේෂාංගය තුළින් අද කුමාර වෙල්ගම අමාත්‍යවරයා... Read More
 Sunday, 16 June 2013 - 8:13
ගතවූ සතියේ දේශපාලන වේදිකාවේ පළවූ රසවත් අදහස් රැගත් රස කථා විශේෂාංගය තුළින් අද අප ගෙන එන්නේ මෛත‍්‍රීපාල... Read More
[1]      «      3   |   4   |   5      »      [6]
රට ම කැළඹූ කාළගුණය
Thursday, 30 November 2017 - 14:34
මේ දිනවල පැවති අයහපත් කාලගුණික තත්වය හේතුවෙන් දිවයිනේ බොහෝ ප්‍රදේශවල ජනතාව දැඩි අපහසුතාවයට පත්ව... Read More
News Image
Hiru News Programme Segments
137 Views
6,353 Views
5,960 Views
6,027 Views
256 Views
7,865 Views
Top