Hirunews Logo
Rasa Katha
 Wednesday, 17 August 2011 - 0:00
මේ දිනවල වඩාත් කතාබහට ලක්වන මාතෘකා දෙකක් පිළිබඳ ස්ථාන දෙකකදී පක්ෂ විපක්ෂ මත පළ වුණා. එක්සත් ජාතික... Read More
 Monday, 15 August 2011 - 0:00
එක්සත් ජාතික පක්‍ෂ පාලනය යටතේ පවතින කොළොන්නාව සහ දෙහිවල - ගල්කිස්ස මහ නගර සභා දෙකෙහි ඩෙංගු මර්දනය... Read More
 Friday, 12 August 2011 - 9:51
30 වසරක යුද්ධයෙන් පසු රටේ ජනතාව යළි සතුටින් ජීවත් වන බව සමාජ සේවා අමාත්‍ය ෆීලික්ස් පෙරේරා පවසනවා.... Read More
 Wednesday, 10 August 2011 - 0:00
සංවර්ධනය අද දේශපාලන ක්ෂේත‍්‍රයේ ප‍්‍රධානතම මාතෘකාවක්. රජයේ සංවර්ධන කි‍්‍රයාදාමයන් ඇතැම් අවස්ථාවල... Read More
 Tuesday, 09 August 2011 - 0:00
හම්බන්තොට වරාය පිළිබඳ දේශපාලන වේදිකාවේ නිරන්තරයෙන්ම කතා බහට ලක්වනවා. විශේෂයෙන්ම එම වරායට නැව්... Read More
 Friday, 05 August 2011 - 0:00
ගමට ගිය පසු ජනතාවගේ ඉල්ලීම්වල නිමක් නොමැති බව ඌව පළාත් ප‍්‍රධාන අමාත්‍ය ශෂීන්ද්‍ර රාජපක්ෂ පවසනවා.... Read More
 Wednesday, 03 August 2011 - 11:40
2011 උසස් පෙළ විභාගය මේ මස 08 වැනිදා පැවැත්වීමට නියමිතයි. අධ්‍යාපන අමාත්‍ය බන්දුල ගුණවර්ධන මෙවර උසස්... Read More
 Monday, 01 August 2011 - 9:46
කලකට පසු මන්ති‍්‍ර නිශාන්ත මුතුහෙට්ටිගම පුවත් මවන්නෙකු බවට පත්වුණා. එහි ආසන්නතම සිදුවීම වාර්තා... Read More
 Friday, 29 July 2011 - 9:51
විපක්ෂ නායකවරයාගේ නිල රථයේ එන්ජිම කි‍්‍රයා විරහිත වීම දේශපාලන වේදිකාවේ තවදුරටත් කතාබහට ලක්වන... Read More
 Wednesday, 27 July 2011 - 15:24
ජපාන හිටපු අග‍්‍රාමාත්‍ය යසුවා ෆුකුඩා පසුගියදා දිවයිනට පැමිණියා. ඔහු වෙනුවෙන් කොළඹ පැවැති රාති‍්‍ර... Read More
 Tuesday, 26 July 2011 - 14:52
බාල පෙට‍්‍රල් භාවිතයෙන් තම නිල රථයේ එන්ජිමට හානි සිදුවූ බව විපක්‍ෂ නායක රනිල් වික‍්‍රමසිංහ පසුගියදා... Read More
 Monday, 25 July 2011 - 9:49
මහජන සම්බන්ධතා හා මහජන කටයුතු අමාත්‍ය මර්වින් සිල්වා තම අමාත්‍යංශයේ කාර්යභාරය සමාන කළේ ඉන්දීය... Read More
 Friday, 22 July 2011 - 16:41
හලාවත නස්රියා මුස්ලිම් මහා විද්‍යාලයේ 50 වැනි සංවත්සරය නිමිත්තෙන් පසුගියදා පැවැති උත්සවයක ප‍්‍රධාන... Read More
 Thursday, 21 July 2011 - 9:12
වත්මන් සෞඛ්‍ය අමාත්‍ය මෛතී‍්‍රපාල සිරිසේන මීට පෙර කටයුතු කළේ, කෘෂිකර්ම අමාත්‍යවරයා ලෙසයි. ඔහු... Read More
 Wednesday, 20 July 2011 - 18:54
ජනතා විමුක්ති පෙරමුණේ නායක සෝමවංශ අමරසිංහ කලකට පසු ප‍්‍රසිද්ධ වේදිකාව පෙනී සිටියා. ඒ මැතිවරණයට... Read More
 Tuesday, 19 July 2011 - 10:01
එක්සත් ජාතික පක්ෂ පුත්තලම දිස්ති‍්‍රක් පාර්ලිමේන්තු මන්තී‍්‍ර පාලිත රංගේ බණ්ඩාර පසුගියදා හලාවත... Read More
 Monday, 18 July 2011 - 9:02
විපක්ෂ නායක රනිල් වික‍්‍රමසිංහට පසුගිය දිනක ඇබැද්දියකට මුහුණ දීමට සිදුවුණා. එමෙන්ම තම මිතුරෙකුට... Read More
 Friday, 15 July 2011 - 12:33
කලක් පුවත් මවන්නෙකු බවට පත්ව සිටි අමාත්‍ය මර්වින් සිල්වා පසුගිය කාලය තුළ දැඩි නිහැඬියාවක ගැලී... Read More
 Wednesday, 13 July 2011 - 9:38
අභාවප‍්‍රාප්ත මන්තී‍්‍රවරුන් පිළිබඳව ශෝක යෝජනා ඊයේ (12) පාර්ලිමේන්තුවේදී සාකච්ජාවට ගැනුණා. එලෙස... Read More
 Tuesday, 12 July 2011 - 16:34
දෙහිවල ගුවන් පාලම මතින් බර වාහන ගමන් කිරීම තහනම් කිරීම පිළිබඳව පසුගියදා පාර්ලිමේන්තුවේදී කතාබහක්... Read More
 Tuesday, 12 July 2011 - 16:12
දේශපාලන වේදිකාවේ එකිනෙකා විවේචනය කර ගන්නා අවස්ථා මෙන්ම, උපහාසාත්මක ප‍්‍රකාශක ද නැතුවාම නොවේ.... Read More
[1]      «      4   |   5   |   6   
රට ම කැළඹූ කාළගුණය
Thursday, 30 November 2017 - 14:34
මේ දිනවල පැවති අයහපත් කාලගුණික තත්වය හේතුවෙන් දිවයිනේ බොහෝ ප්‍රදේශවල ජනතාව දැඩි අපහසුතාවයට පත්ව... Read More
News Image
Hiru News Programme Segments
137 Views
6,353 Views
5,960 Views
6,027 Views
256 Views
7,865 Views
Top