Hirunews Logo
All Featured News

 Tuesday, 12 February 2019 - 7:50
කොළඹ කොටස් වෙළඳපොළේ ඊයේ (11) දිනයේ අසාමාන්‍ය ලෙස ඉහළ පිරිවැටුමක්... Read More
 Sunday, 10 February 2019 - 19:20
යල කන්නයේ වගා කටයුතුවලට සේනා දළඹු උවදුර පැතිරීම පාලනය කිරීම... Read More
 Saturday, 09 February 2019 - 12:52
ශ්‍රී ලංකාවට ඉන්දීය සංචාරකයන් ආකර්ශනය කර ගැනීමේ නව වැඩපිළිවෙල... Read More
 Thursday, 07 February 2019 - 12:44
මෙරට කුඹුරු චන්ද්‍රිකා තාක්ෂණයෙන් සිතියම් ගත කිරීමේ වැඩපිළිවෙලක්... Read More
 Thursday, 07 February 2019 - 7:28
ඇමරිකානු ඩොලරයට සාපේක්ෂව රුපියලේ අගය ස්ථාවරවීමක් ඊයේ දක්නට... Read More
 Tuesday, 05 February 2019 - 13:44
මෙරට බැංකු පද්ධතිය ඉහළ ණය අවදානමකට මුහුණ දෙන බව ස්ටෑන්ඩඞ්... Read More
 Monday, 04 February 2019 - 19:34
වෙනිසියුලාවට එරෙහිව ඇමරිකානු සම්බාධක පැනවීමත් සමඟ ලෝක වෙළඳපොළේ... Read More
 Friday, 01 February 2019 - 8:16
කොළඹ කොටස් වෙළඳපොළේ මිල දර්ශක ඊයේ දිනයේදී පහත වැටීමක් පෙන්නුම්... Read More
 Tuesday, 08 January 2019 - 12:56
හම්බන්තොට වරායේ නැව් තෙල් සැපයුම් කටයුතු සඳහා විදේශ ආයෝජකයෙකු... Read More
 Monday, 24 April 2017 - 19:23
ශ්‍රී ලංකාව සහ දකුණු කොරියාව අතර ද්විපාර්ශවික වෙළඳාම ප්‍රවර්ධන... Read More
 Sunday, 23 April 2017 - 19:50
පසුගිය කාලසීමාව තුළ පහළ ගොස් තිබූ අමු තේ දළු කිලෝවක මිල මේ... Read More
 Friday, 21 April 2017 - 15:03
ශ්‍රී ලංකා වරාය අධිකාරියට අයත් ජය බහාලුම් පර්යන්තය, නෞකාවලට... Read More
 Thursday, 16 March 2017 - 13:28
ජලජීවී වගාව ව්‍යාප්ත කිරීම සඳහා රුපියල් මිලියන 375 ක ප්‍රදානයක්... Read More
 Friday, 10 March 2017 - 16:16
ඉදිරි වසර 20ක කාලය සදහා සකස් කරනු ලබන දිගු කාලීන විදුලි ජනන... Read More
 Monday, 19 December 2016 - 8:00
අපනයනය මූලික කරගත් කෘෂිකර්ම නිෂ්පාදන සැකසීමේ සහ අගය එකතු... Read More
 Thursday, 15 December 2016 - 8:18
අමාත්‍යාංශවල වියදම් පිළිබඳ සමාලෝචනය කිරීම සඳහා මධ්‍යගත... Read More
 Friday, 09 December 2016 - 15:27
බ්‍රසීලයෙන් ආනයනය කල සීනි බහාලුම් අතර තිබු කොකේන් හමුවීමේ ... Read More
 Monday, 08 August 2016 - 14:21
යුද්ධයෙන් පසු පළමු වරට උතුර පළාතේ ආයෝජන සමුළුවක් පැවැත්වීමට... Read More
 Monday, 08 August 2016 - 8:24
ප්‍රාදේශීය වශයෙන් දිවයින පුරා ක්‍රියාත්මක වන සති පොළ විශේෂ... Read More
 Sunday, 07 August 2016 - 19:10
2016 වර්ෂයේ යල කන්නයේ වී මිලදී ගැනීම සඳහා දිවයින පුරා ගබඩා සියල්ලම... Read More
1   |   2   |   3      »      [5]