Hirunews Logo
All Featured News

 Monday, 24 April 2017 - 19:23
ශ්‍රී ලංකාව සහ දකුණු කොරියාව අතර ද්විපාර්ශවික වෙළඳාම ප්‍රවර්ධන... Read More
 Sunday, 23 April 2017 - 19:50
පසුගිය කාලසීමාව තුළ පහළ ගොස් තිබූ අමු තේ දළු කිලෝවක මිල මේ... Read More
 Friday, 21 April 2017 - 15:03
ශ්‍රී ලංකා වරාය අධිකාරියට අයත් ජය බහාලුම් පර්යන්තය, නෞකාවලට... Read More
 Thursday, 16 March 2017 - 13:28
ජලජීවී වගාව ව්‍යාප්ත කිරීම සඳහා රුපියල් මිලියන 375 ක ප්‍රදානයක්... Read More
 Friday, 10 March 2017 - 16:16
ඉදිරි වසර 20ක කාලය සදහා සකස් කරනු ලබන දිගු කාලීන විදුලි ජනන... Read More
 Monday, 19 December 2016 - 8:00
අපනයනය මූලික කරගත් කෘෂිකර්ම නිෂ්පාදන සැකසීමේ සහ අගය එකතු... Read More
 Thursday, 15 December 2016 - 8:18
අමාත්‍යාංශවල වියදම් පිළිබඳ සමාලෝචනය කිරීම සඳහා මධ්‍යගත... Read More
 Friday, 09 December 2016 - 15:27
බ්‍රසීලයෙන් ආනයනය කල සීනි බහාලුම් අතර තිබු කොකේන් හමුවීමේ ... Read More
 Monday, 08 August 2016 - 14:21
යුද්ධයෙන් පසු පළමු වරට උතුර පළාතේ ආයෝජන සමුළුවක් පැවැත්වීමට... Read More
 Monday, 08 August 2016 - 8:24
ප්‍රාදේශීය වශයෙන් දිවයින පුරා ක්‍රියාත්මක වන සති පොළ විශේෂ... Read More
 Sunday, 07 August 2016 - 19:10
2016 වර්ෂයේ යල කන්නයේ වී මිලදී ගැනීම සඳහා දිවයින පුරා ගබඩා සියල්ලම... Read More
 Sunday, 07 August 2016 - 13:21
ආහාරපාන නිෂ්පාදන කර්මාන්තයේ නියැලි කුඩා හා මධ්‍ය පරිමාණ... Read More
 Thursday, 04 August 2016 - 19:10
ශ්‍රී ලාංකික ශ්‍රමිකයින් සදහා වසරකට ලබාදෙන කෘෂිකාර්මික... Read More
 Thursday, 04 August 2016 - 13:05
ප්‍රධාන දේශපාලන පක්ෂ දෙක එක්වී උදාකර ඇති දේශපාලන ස්ථාවරයත්වය... Read More
 Thursday, 04 August 2016 - 7:45
කොළඹ කොටස් වෙළඳපොල ආයෝජකයන් සඳහා අන්තර්ජාලය හරහා නව සේවා... Read More
 Wednesday, 03 August 2016 - 12:53
සුළු හා මධ්‍ය පරිමාණ කර්මාන්තකරුවන් සදහා වෙළදපොල ජය ගැනීම... Read More
 Tuesday, 02 August 2016 - 19:00
වසරේ මුල් මාස හතර තුළ විදේශ සේවා නියුක්තිකයන්ගේ ප්‍රේෂණ සියයට... Read More
 Tuesday, 02 August 2016 - 15:22
පාඩු ලබන ධීවර සංස්ථාව පිළිබඳ අවසන් තීන්දුව ඇතුළත් අමාත්‍ය... Read More
 Sunday, 31 July 2016 - 13:26
කොළඹ නගරයේ රථවාහන තදබදයට විසඳුමක් ලෙස එල්.ආර්.ටී. හෙවත් සැහැල්ලු... Read More
 Saturday, 30 July 2016 - 18:56
හම්බන්තොට වරාය සහ මත්තල ගුවන් තොටුපල කේන්ද්‍ර කරගනිමින්... Read More
1   |   2   |   3      »      [18]