Friday, 09 August 2019 - 8:16
ෆ්ලෑෂ්බැක් සංගීත කණ්ඩායමේ නායක රොෂාන් ප්‍රනාන්දු ගේ දියණියවන රොමාෂා ප්‍රනාන්දු වෙත මේ වනවිට බොහෝදෙනෙකුගේ... Read More
 Monday, 22 July 2019 - 17:30
ලොවක් ආදරය කරන ශ්‍රී ලංකා හිටපු සුපිරි දඟ පන්දු යවන ක්‍රීඩක ලෝක පූජිත මුත්තයියා මුරලිදරන්ගේ ජීවිත... Read More
 Sunday, 19 May 2019 - 17:24
හොලිවුඩ් සුපිරි නළු ආර්නෝල්ඩ් ස්වසැන්ගර්ට දකුණු අප්‍රිකාවේ පැවැත්වෙන ක්‍රීඩා තරඟාවලියකදී කිසියම්... Read More
 Friday, 10 May 2019 - 7:47
ජනප්‍රිය විකට තරුවක් වූ ෆ්‍රෙඩී ස්ටාර් අභිරහස් ලෙස මියගොස් තිබෙනවා.විදෙස් මාධ්‍ය වාර්තා කරන්නේ... Read More
 Saturday, 20 April 2019 - 7:43
කේ - පොප් හෙවත් කොරියානු ජනප්‍රිය සංගීතයේ විප්ලවකාරී යොවුන් සංගීත කණ්ඩායමක් වන බී.ටී.එස්. බ්‍රිතාන්‍යය... Read More
 Friday, 12 April 2019 - 12:15
පසුගිය දිනවල සමාජයේ මහත් කතා බහට ලක් වුණු සිද්ධියක් තමයි මාකදුරේ මදූෂ් ඇතුළු පිරිසක් ඩුබායි හිදී... Read More
 Wednesday, 10 April 2019 - 14:32
සංගීත ක්ෂේත්‍රයට අනුපමේය සේවයක් ඉටු කළ ප්‍රවීණ සංගීතවේදී එච්.එම් ජයවර්ධන මහතා 8 වැනි දින සංගීත... Read More
 Tuesday, 02 April 2019 - 21:15
අභාවප්‍රාප්ත ප්‍රවීන ගායන ශිල්පී ඇන්ජලීන් ගුණතිලක මහත්මියගේ දේහය පිළිබඳ අවසන් කටයුතු බොරැල්ල... Read More
 Tuesday, 26 March 2019 - 14:00
පුංචි නැට්ටුවන් පිරිවරාගත් ප්‍රාසාංගික නර්තනාවකාශයේ රියැලිටි ටෙලිවිෂන් සන්නාමයේ දෙවන සම්ප්‍රාප්තිය... Read More
 Monday, 04 March 2019 - 9:55
සංගීතයේ සිහසුන තනන 'හිරු STAR' අවසන් මහා තරඟයේ ශූරතාවයට හිමිකම් කියන්නට බටපොල ප්‍රදේශයේ පදිංචි මංගල... Read More
 Sunday, 03 March 2019 - 6:46
ශ්‍රී ලංකාවේ පළමු සජීවී ගායන රියැලිටි අත්දැකීම 'හිරු STAR අවසන් මහා තරඟය (Grand Finale) අද (03) නෙළුම් පොකුණ රඟහලේදී... Read More
 Wednesday, 27 February 2019 - 15:40
ජයග්‍රාහකයාට මිලියන 6කට අධික වටිනාකමකින් යුතු නවීන පන්නයේ AUDI මෝටර් රථයක්මුදලින් මිලියනයක් , ලක්ෂ... Read More
 Wednesday, 20 February 2019 - 17:15
ප්‍රවීණ ගායක වික්ටර් රත්නායක සහ ඔහුගේ බිරිඳ සැමරූ විශේෂ දවස මෙන්නප්‍රවීණ ගායක වික්ටර් රත්නායක... Read More
 Monday, 18 February 2019 - 14:42
ප්‍රථම වරට ශ්‍රී ලාංකේය ගායන ක්ෂේත්‍රයේ දහස් සංඛ්‍යාත තරඟකරුවන්, ටෙලිවිෂන් ප්‍රේක්ෂක මනාපය මත... Read More
 Thursday, 14 February 2019 - 16:48
රංගන ශිල්පීන් දෙපළක් වන ගයාන් වික්‍රමතිලක සහ චතුරිකා පීරීස් පිළිබඳව පසුගිය දිනවල නොයෙකුත් කතා... Read More
 Thursday, 14 February 2019 - 11:32
ධනංජි තාරුකා කියන්නේ කවුද? මොනවාද කරන්නේ කියලා අමුතුවෙන් හදුන්වා දෙන්න අවශ්‍ය වෙන්නේ නැහැ.කෙටි... Read More