Wednesday, 10 October 2018 - 21:49
ආසියානු මාධ්‍ය ජාලයේ සභාපති රේනෝ සිල්වා මැතිතුමන්ගේ සංකල්පයක් අනුව තෙවන වරටත් හිරු Golden Film Awards 2018 සම්මාන... Read More
 Wednesday, 10 October 2018 - 18:53
ආසියානු මාධ්‍ය ජාලයේ සභාපති රේනෝ සිල්වා මැතිතුමන්ගේ සංකල්පයක් අනුව තෙවන වරටත් හිරු Golden Film Awards 2018 සම්මාන... Read More
 Monday, 08 October 2018 - 7:12
'ශ්‍රී ලාංකේය ටෙලිවිෂනයේ වින්දන වංශය පෙරළිකල සුපිරි තරු උත්කර්ෂය' හිරු මෙගාස්ටාර්ස් 02 (Grand Finale) අවසන්... Read More
 Sunday, 07 October 2018 - 16:12
දක්ෂයින් අතරින් අති දක්ෂයින් ලෙස තේරී පත්වූ විජයග්‍රාහී තරු යුගළ පහක්..අද රාත්‍රී 7.30 සිට සජීවීව... Read More
 Saturday, 06 October 2018 - 10:43
'ශ්‍රී ලාංකේය ටෙලිවිෂනයේ වින්දන වංශය පෙරළිකල සුපිරි තරු උත්කර්ෂය' හිරු මෙගාස්ටාර්ස් 02 (Grand Finale) අවසන්... Read More
 Friday, 05 October 2018 - 12:04
මනලෝල නෙතු නමින් වෙනස්ම රූප රචනයක් එක්ක අමුතුම නිර්මාණයක් කළ U Ranga Weerasekara ගේ අලුත්ම ගීතය ඊයේ අන්තර්ජාලයට... Read More
 Thursday, 04 October 2018 - 11:40
සම්මාන සම්ප්‍රදායේ සම්මානනීය රන් සම්මාන මංගල්‍යය..ඔක්තෝම්බර් 27 වන දින සුගතදාස ගෘහස්ථ  ක්‍රීඩාංගනයේදී..ආසියානු... Read More
 Wednesday, 03 October 2018 - 8:27
ඉන්දීය සිනමාව තුළ කෙටි කලක් තුළදී ජනප්‍රිය වූ සරාගී රංගන ශිල්පිනියක් වන රාධිකා සිය හින්දි සිනමා... Read More
 Monday, 01 October 2018 - 14:28
HIRU GOLDEN FILM AWARDS 2018 - ඔක්තෝබර් 27 සුගතදාස ගෘහස්ථ පරිශ්‍රයේදී....දශක හතකට වැඩි කාලයක් ඉක්මවූ ලාංකේය සිනමාවංශයේ... Read More
 Friday, 28 September 2018 - 13:02
බොලිවුඩ් සිනමාවේ මේ වනවිට දැඩි කතාබහකට ලක්වූ වීඩියෝවක් වෙත ලෝකයේම අවධානය යොමුව තිබෙනවා.ඒ ළඟදීම... Read More
 Tuesday, 25 September 2018 - 11:08
පිදුරංගල පූජා භුමිය වෙත මේ වනවිට බොහෝදෙනෙකුගේ අවධානය යොමුව තිබෙනවා.ඒ එම පූජා භූමියේ සිටිමින් අඩ... Read More
 Thursday, 13 September 2018 - 9:33
සුපිරි ඉන්දීය නළු සල්මාන් ඛාන් විවාහ ගිවිසගත් පුවත මේ වනවිට අන්තර්ජාලය පුරා පැතිර යමින් පවතිනවා.එම... Read More
 Friday, 07 September 2018 - 9:48
ලෝකෙම අවධානය යොමුවූ හොලිවුඩය ජයගත් බොලිවුඩ් සිනමා තාරකාවිය ප්‍රියංකා ගැන අලුත්ම තොරතුරක් වාර්තා... Read More
 Tuesday, 04 September 2018 - 12:55
ලොව පුරා සිටින මිලියන ගණනක් වූ ප්‍රේක්ෂකයින් ආදරයෙන් වැළඳගත් ජනප්‍රිය චිත්‍රපට මාලාවක් වන xXx චිත්‍රපට... Read More
 Monday, 03 September 2018 - 15:19
දුක්ඛ සම්භාරයෙන් , බෝධි සම්භාරය පිරූ අසමසම උත්තමයාණන්ගේ කුමාර අවධිය අවලෝකනය කෙරෙන ශ්‍රව්‍ය දෘශ්‍ය... Read More
 Monday, 03 September 2018 - 13:20
චිත්‍රපට දර්ශනයක තිබූ ඉඟි පෑමේ දර්ශනයක්‌ නිසා සමාජ ජාල ඔස්‌සේ ප්‍රසිද්ධිය පත් වූ රංගන ශිල්පිනියකට... Read More