Tuesday, 13 February 2018 - 16:18
හෙට දිනට යෙදී ඇති ආදරවන්තයන්ගේ දිනය වෙනුවෙන් ජනප්‍රිය ගායක චාමර වීරසිංහ සිය ෆේස් බුක් ගිණුම ඔස්සේ... Read More
 Monday, 12 February 2018 - 17:07
මේ දිනවල තරුණයන්ගේ සිත් සොරගත් තරුණියක් පිළිබඳව සමාජ මාධ්‍ය ඔස්සේ දැඩි ලෙස කතා බහට ලක්වෙනවා.ඇගේ... Read More
 Thursday, 08 February 2018 - 11:51
සුරූපී නිරූපිකාවක් අභිරහස් ලෙස ගොඩනැගිල්ලකින් ඇදවැටී මියගිය පුවතක් විදෙස් මාධ්‍ය වාර්තා කර තිබෙනවා.මෙලෙස... Read More
 Tuesday, 06 February 2018 - 12:38
බොලිවුඩ් සිනමාවේ සුපිරි ගායකයෙකු වන සෝනු නිගම්ට අන්තවාදීන් පිරිසකගෙන් මරණ තර්ජන එල්ලවී ඇතැයි... Read More
 Friday, 02 February 2018 - 15:50
දසුන් පතිරණ ගැන මේ දවස්වල බොහෝ දෙනා කතා බහ කරනවා. ඒ ඔහුගේ ආදරණිය පෙම්වතියට දුවක් ලැබෙන්න හිටිය නිසා.... Read More
 Wednesday, 31 January 2018 - 12:50
නවතම සංගීත වීඩියෝ අතරේ පසුගිය දිනවල අන්තර්ජාලයට එක්වූ නවතම සංගීත වීඩියෝවක් වෙත මේ දිනවල බොහෝදෙනෙකුගේ... Read More
 Tuesday, 30 January 2018 - 17:44
යුරේනි නොෂිකා කියන්නේ හැමෝගෙම අවධානය ගන්න දක්ෂ නිලියක්. ඇයගේ දගකාරකම්වලට ඇතැම් ඇය දෝශාරෝපනය කළත්... Read More
 Tuesday, 30 January 2018 - 13:58
ලොව සරාගී ශරීර හිමි තරු අතර මුලින්ම ඉන්නේ kim kardashian. කිම් පසුගිය කාලයේ සඟරා කවර සදහා පෙනී ඉන්න කිහිප... Read More
 Tuesday, 30 January 2018 - 10:43
දකුණු ඉන්දීය සුපිරි නිළියකට පුද්ගලයෙකු විසින් තම සපත්තුවකින් පහරදුන් පුවතක් විදෙස් මාධ්‍ය වාර්තා... Read More
 Wednesday, 24 January 2018 - 8:21
මේ දවස් වල හිරු TV ඔස්සේ විකාශය වන බටහිර අහස ටෙලිනාට්‍යට රංගනයෙන් එක්වන ලංකාවේ ජනප්‍රියතම නිළියක්... Read More
 Tuesday, 23 January 2018 - 15:00
කාන්තා හිංසනය සහ කාන්තාවන්ට වෙනස් ලෙසට සැලකීමට එරෙහිව නැගී සිටිය යුතු බව සුපිරි බොලිවුඩ් නලු ෂාරුක්... Read More
 Tuesday, 23 January 2018 - 9:49
තමන්ගේ පෙම්වතාට යැවීමට සූදානම් කර තිබූ වීඩියෝවක් වැරදීමකින් තම මවට යැවීම නිසා සුරූපී නිළි නිපුනිකා... Read More
 Tuesday, 23 January 2018 - 9:24
ලබන 25 වැනිදා තිරගතවීමට නියමිත පද්මාවත් හින්දි චිත්‍රපටය තහනම් කරන ලෙසට බලකරමින් යළිත් ඉන්දියාවේ... Read More
 Monday, 22 January 2018 - 17:38
ෂා FM නාළිකාවේ සිය 16 වන සංවත්සරය ආසියානු මාධ්‍යජාලයේ ගරු සභාපති රේනෝ සිල්වා මහතාගේ ප්‍රධානත්වයෙන්... Read More
 Friday, 19 January 2018 - 17:11
ජනප්‍රිය නිළි අංජුලා රාජපක්ෂ අද යුග දිවියට එළඹුනා. ඔවුන්ගේ විවාහයේ සාක්ෂිකරුවෙකු ලෙස හිටපු ජනාධිපති... Read More
 Thursday, 18 January 2018 - 18:13
ශෂිකා නිසංසලා කියන්නේ ජනතාවගේ ගායිකාවක්. හැමෝම ආදරේ කරන ශෂිකා කාටත් හොරෙන් ආයෙමත් විවාහ වෙලා.අවුරුදු... Read More