Tuesday, 21 January 2020 - 18:56
ෂා FM නාළිකාවේ සිය 18 වන සංවත්සරය ආසියානු මාධ්‍යජාලයේ ගරු සභාපති රේනෝ සිල්වා මහතාගේ ප්‍රධානත්වයෙන්... Read More
 Thursday, 16 January 2020 - 11:06
සංගීත් විජේසූරියගේ ආදරණීය පුතු කෞෂාන් විජේසූරිය ඊයේ දවසේ විවාහ දිවියට පිවිසුණා.ඔහුගේ අතිනත ගෙන... Read More
 Monday, 06 January 2020 - 11:58
ඇමෙරිකාවේ ලොස් ඇන්ජලීස්හිදී පැවැත්වෙන ගෝල්ඩන් ග්ලෝබ් සම්මාන උළලේදී ලොව හොඳම සිනමා නළුවාට හිමි... Read More
 Monday, 30 December 2019 - 18:49
ජනකාන්ත ජනප්‍රිය කලා තරු රැසක් පායන " හිරු සිහින රැයක් With LUX "ටෙලිවිෂන් ප්‍රාතිහාර්යය 31 රෑ 7.30 සිට හිරු... Read More
 Wednesday, 25 December 2019 - 15:57
සීතල නත්තල උණුසුම් කළ "හිරුත් එක්ක නත්තල් With Facia" සුපිරි සාදය කොළඹ ෂැංග්‍රිලා හෝටල් පරිශ්‍රයේදී  අද... Read More
 Wednesday, 25 December 2019 - 9:14
නත්තල වෙනුවෙන් හිරු ටීවී පවත්වන "උඳුවප් ගී මියැසිය 2019" වැඩසටහන ජනප්‍රිය ගායක ගායිකාවන් රැසකගේ සහභාගිත්වයෙන්... Read More
 Monday, 23 December 2019 - 16:29
ජනප්‍රිය ගායක බාචී සුසාන් මහතාගේ හිසේ ඇති වූ ආබාධයක් හේතුවෙන් හදිසි ශල්‍ය කර්මයට ලක් කර ඇති බව... Read More
 Wednesday, 11 December 2019 - 17:27
මෙවර 68 වැනි වරට පැවති විශ්ව රූ රැජිණ තරගයේ එහෙමත් නැත්නම් miss universe තරගයේ ජයග්‍රහණය දකුණු අප්‍රිකාවේ... Read More
 Wednesday, 11 December 2019 - 11:51
මෙවර විශ්ව රූ රැජිණ එහෙමත් නැත්නම් Miss Universe කිරුල දකුණු අප්‍රිකාවේ කළු හමක් සහිත තරුණියක් දිනාගැනීමත්... Read More
 Saturday, 30 November 2019 - 11:14
ශ්‍රී ලාංකීය ටෙලිවිෂන්කරණය යාවත්කාලීන කළ හිරු TV, සියලු රියැටිලි වැඩසටහන් අතික්‍රමණය කරමින් සජිවි... Read More
 Friday, 29 November 2019 - 16:15
ශ්‍රී ලාංකීය ටෙලිවිෂන්කරණය යාවත්කාලීන කළ හිරු TV, සියලු රියැටිලි වැඩසටහන් අතික්‍රමණය කරමින් සජිවි... Read More
 Thursday, 28 November 2019 - 10:57
අපේ තාත්තා පියසේන ඉස්කෝලෙ මහත්තයා. අපේ තාත්තා හතළිස් ගණන්වල අන්තිම හරියෙත් කොමියුනිස්ට් පක්ෂෙ... Read More
 Tuesday, 12 November 2019 - 10:00
ඉන්දියාවේ ජනප්‍රිය කෝටිපති ව්‍යාපාරික මුකේෂ් අම්බානි නිරන්තරයෙන්ම කතාබහට ලක් වෙන චරිතයක්. දියණියක්... Read More
 Monday, 11 November 2019 - 17:36
මේ වනවිට ලෝකයේම අවධානය දිනාගනිමින් සමාජ මාධ්‍යජාල ඔස්සේ හුවමාරුවන ඡායාරූප පෙළක් ගැන තොරතුරු වාර්තාවනවා.මෙලෙස... Read More
 Friday, 08 November 2019 - 17:40
විදි ගායිකාවක් ලෙස ප්‍රසිද්ධියට පත් වූ රානු මොන්ඩාල් මේ වනවිට ඉන්දියාවේ පමණක් නොව ලොවපුරා බොහෝ... Read More
 Monday, 04 November 2019 - 9:27
ප්‍රියංකා චොප්රා හා නික් ජෝනාස් කියන්නේ වර්ථමානයේ ඉතා ජනප්‍රිය යුවලක්.මේ ආදරණීය යුවල ඇමරිකාවේ... Read More