Wednesday, 24 May 2017 - 9:37
එංගලන්තය කළඹමින් මැන්චෙස්ටර් හි රඟහලට බෝම්බ ප්‍රහාරයෙන් අනතුරුව ලෝක ප්‍රසිද්ධ ගායිකා Ariana Grande ගේ... Read More
 Wednesday, 24 May 2017 - 6:46
ජේම්ස් බොන්ඩ් චරිතය හරහා ලොවපුරා ජනප්‍රිය වූ සුපිරි නළු ශ්‍රීමත් රොජර් මුවර් දිවියෙන් සමුගත්... Read More
 Tuesday, 23 May 2017 - 13:21
අන්තර්ජාලය කළඹමින් වාර්තා වූ නිරුවත් ඡායරූප පෙළක් පිළිබඳව මේ වනවිට විශේෂ අවධානයක් යොමුව තිබෙනවා.හිටපු... Read More
 Saturday, 20 May 2017 - 12:05
ප්‍රවීණ බොලිවුඩ් රංගන ශිල්පිනී රීමා ලාගු පසුගියදා දිවියෙන් සමුගත්තා.මියයන විට ඇයගේ වයස අවුරුදු... Read More
 Friday, 19 May 2017 - 14:16
ජනප්‍රිය රොක් ගායකයකු වු ක්‍රිස් ක්‍රෝනල් සියදිවි නසාගෙන තිබෙනවා. ගෙල වැලලාගෙන ඔහු මියගොස් ඇති... Read More
 Wednesday, 17 May 2017 - 12:04
හොලිවුඩ් චිත්‍රපටවලින් මෙන්ම බොලිවුඩ් චිත්‍රපටවලින්ද ජනප්‍රිය වූ ප්‍රියංකා චොප්රාගේ අඩ නිරුවත්... Read More
 Tuesday, 16 May 2017 - 13:13
ලොවම කැළඹු අමුතු අසභ්‍ය රුපවාහිනී කතා මාලාවක් පිළිබඳව විදෙස් මාධ්‍ය වාර්තා කර තිබෙනවා.මෙම නිර්මාණය... Read More
 Monday, 15 May 2017 - 18:34
ශ්‍රී ලාංකේය වීර කතා සම්ප්‍රදායේ ටෙලිවිෂන්  ආගමනය ගැමුණු මහරජ – 2 වෙනි කොටස අද (15) සිට හිරු TV ඔස්සේ... Read More
 Monday, 15 May 2017 - 17:50
විශ්ව රූ රැජින තරඟාවලිය සඳහා එක්වන ඇමෙරිකානු සුරූපිනිය (Miss USA 2017) තෝරාගැනීම ඊයේ අවසන් වූවා.ඒ විශ්ව... Read More
 Friday, 12 May 2017 - 9:46
නොවැළැක්විය හැකි හේතුවක් නිසා ඇමරිකානු පොප් ගායක පිට්බුල්ගේ ආසියානු සංචාරය අවලංගු කළ බව ඔහුගේ... Read More
 Thursday, 11 May 2017 - 9:30
සුපිරි පාපන්දු ක්‍රීඩකයෙක් සහ තවත් අඩ නිරුවත් තරුණියන් තිදෙනෙකු සමඟ මුහුදු වෙරළේදී ලබාගත් ඡායාරූප... Read More
 Monday, 08 May 2017 - 16:08
මොහාන් වික්‍රමසූරිය කියන්නේ තරුණ ගායකයෙක්. Srilankan Airline හි සේවය කල ඔහු ඉතා සුන්දර ගීත බොහොමයකම හිමිකරැවෙක්ද... Read More
 Sunday, 30 April 2017 - 12:28
'ශ්‍රී ලාංකීය Reality Television නව්‍යකරනයේ අභිමානවත් රන්වන් රැය...' හිරු මෙගාස්ටාර්ස් අවසන් මහා තරඟය ඊයේ (29)... Read More
 Saturday, 29 April 2017 - 17:19
සරාගී දර්ශන වලට බහුලව පෙනී සිටීම හේතුවෙන් සුරූපී රංගන ශිල්පිනියකට වසරක කාලයක් රඟපෑම තහනම්කර තිබෙනවා.කාම්බෝජයේ... Read More
 Saturday, 29 April 2017 - 11:58
ශ්‍රී ලාංකීය රියැලිටි ටෙලිවිෂන් නව්‍යකරණයේ අභිමානවත් රන්වන් රැය... " Hiru Megastars" අවසන් මහා තරඟය අද (29) රාත්‍රී... Read More
 Friday, 28 April 2017 - 17:06
'ශ්‍රී ලාංකීය Reality Television නව්‍යකරනයේ අභිමානවත් රන්වන් රැය... " Hiru Megastars" අවසන් මහා තරඟය හෙට (29) රාත්‍රී 7.30ට පැවැත්වෙනවා.... Read More