All Entertainment News

 Friday, 23 February 2018 - 10:48
ඉන්දියාව කළඹමින් අන්තර්ජාලයට එක්වූ නවතම කෙටි චිත්‍රපටයක්... Read More
 Friday, 23 February 2018 - 9:47
පැරණි හින්දු කාව්‍ය ග්‍රන්ථයක් වන පද්මාවත් කාව්‍යයේ සඳහන්... Read More
 Thursday, 22 February 2018 - 20:06
යොවුන් ගායකයෙක් වන විරාජ් පෙරේරා ගමන් ගත් මෝටර් රථය අද මෝදර... Read More
 Tuesday, 20 February 2018 - 17:11
එක රැයකින් සමාජ මාධ්‍ය හරහා ලෝකයේ ම ජනප්‍රිය වූ මලයාලම් රංගන... Read More
 Tuesday, 13 February 2018 - 16:18
හෙට දිනට යෙදී ඇති ආදරවන්තයන්ගේ දිනය වෙනුවෙන් ජනප්‍රිය ගායක... Read More
 Monday, 12 February 2018 - 17:07
මේ දිනවල තරුණයන්ගේ සිත් සොරගත් තරුණියක් පිළිබඳව සමාජ මාධ්‍ය... Read More
 Thursday, 08 February 2018 - 11:51
සුරූපී නිරූපිකාවක් අභිරහස් ලෙස ගොඩනැගිල්ලකින් ඇදවැටී මියගිය... Read More
 Tuesday, 06 February 2018 - 12:38
බොලිවුඩ් සිනමාවේ සුපිරි ගායකයෙකු වන සෝනු නිගම්ට අන්තවාදීන්... Read More
 Friday, 02 February 2018 - 15:50
දසුන් පතිරණ ගැන මේ දවස්වල බොහෝ දෙනා කතා බහ කරනවා. ඒ ඔහුගේ ආදරණිය... Read More
 Wednesday, 31 January 2018 - 12:50
නවතම සංගීත වීඩියෝ අතරේ පසුගිය දිනවල අන්තර්ජාලයට එක්වූ නවතම... Read More
 Tuesday, 30 January 2018 - 17:44
යුරේනි නොෂිකා කියන්නේ හැමෝගෙම අවධානය ගන්න දක්ෂ නිලියක්. ඇයගේ... Read More
 Tuesday, 30 January 2018 - 13:58
ලොව සරාගී ශරීර හිමි තරු අතර මුලින්ම ඉන්නේ kim kardashian. කිම් පසුගිය... Read More
 Tuesday, 30 January 2018 - 10:43
දකුණු ඉන්දීය සුපිරි නිළියකට පුද්ගලයෙකු විසින් තම සපත්තුවකින්... Read More
 Wednesday, 24 January 2018 - 8:21
මේ දවස් වල හිරු TV ඔස්සේ විකාශය වන බටහිර අහස ටෙලිනාට්‍යට රංගනයෙන්... Read More
 Tuesday, 23 January 2018 - 15:00
කාන්තා හිංසනය සහ කාන්තාවන්ට වෙනස් ලෙසට සැලකීමට එරෙහිව නැගී... Read More
 Tuesday, 23 January 2018 - 9:49
තමන්ගේ පෙම්වතාට යැවීමට සූදානම් කර තිබූ වීඩියෝවක් වැරදීමකින්... Read More
 Tuesday, 23 January 2018 - 9:24
ලබන 25 වැනිදා තිරගතවීමට නියමිත පද්මාවත් හින්දි චිත්‍රපටය... Read More
 Monday, 22 January 2018 - 17:38
ෂා FM නාළිකාවේ සිය 16 වන සංවත්සරය ආසියානු මාධ්‍යජාලයේ ගරු සභාපති... Read More
 Friday, 19 January 2018 - 17:11
ජනප්‍රිය නිළි අංජුලා රාජපක්ෂ අද යුග දිවියට එළඹුනා. ඔවුන්ගේ... Read More
 Thursday, 18 January 2018 - 18:13
ශෂිකා නිසංසලා කියන්නේ ජනතාවගේ ගායිකාවක්. හැමෝම ආදරේ කරන ශෂිකා... Read More
1   |   2   |   3      »      [96]