All Entertainment News

 Friday, 09 August 2019 - 8:16
ෆ්ලෑෂ්බැක් සංගීත කණ්ඩායමේ නායක රොෂාන් ප්‍රනාන්දු ගේ දියණියවන... Read More
 Monday, 22 July 2019 - 17:30
ලොවක් ආදරය කරන ශ්‍රී ලංකා හිටපු සුපිරි දඟ පන්දු යවන ක්‍රීඩක... Read More
 Sunday, 19 May 2019 - 17:24
හොලිවුඩ් සුපිරි නළු ආර්නෝල්ඩ් ස්වසැන්ගර්ට දකුණු අප්‍රිකාවේ... Read More
 Friday, 10 May 2019 - 7:47
ජනප්‍රිය විකට තරුවක් වූ ෆ්‍රෙඩී ස්ටාර් අභිරහස් ලෙස මියගොස්... Read More
 Saturday, 20 April 2019 - 7:43
කේ - පොප් හෙවත් කොරියානු ජනප්‍රිය සංගීතයේ විප්ලවකාරී යොවුන්... Read More
 Friday, 12 April 2019 - 12:15
පසුගිය දිනවල සමාජයේ මහත් කතා බහට ලක් වුණු සිද්ධියක් තමයි... Read More
 Wednesday, 10 April 2019 - 14:32
සංගීත ක්ෂේත්‍රයට අනුපමේය සේවයක් ඉටු කළ ප්‍රවීණ සංගීතවේදී... Read More
 Tuesday, 02 April 2019 - 21:15
අභාවප්‍රාප්ත ප්‍රවීන ගායන ශිල්පී ඇන්ජලීන් ගුණතිලක මහත්මියගේ... Read More
 Monday, 04 March 2019 - 9:55
සංගීතයේ සිහසුන තනන \'හිරු STAR\' අවසන් මහා තරඟයේ ශූරතාවයට හිමිකම්... Read More
 Wednesday, 20 February 2019 - 17:15
ප්‍රවීණ ගායක වික්ටර් රත්නායක සහ ඔහුගේ බිරිඳ සැමරූ විශේෂ දවස... Read More
 Thursday, 14 February 2019 - 16:48
රංගන ශිල්පීන් දෙපළක් වන ගයාන් වික්‍රමතිලක සහ චතුරිකා පීරීස්... Read More
 Thursday, 14 February 2019 - 11:32
ධනංජි තාරුකා කියන්නේ කවුද? මොනවාද කරන්නේ කියලා අමුතුවෙන්... Read More
 Thursday, 31 January 2019 - 9:51
කීංස්ලි පීරිස් කියන්නේ මේ වනවිට වේදිකාවට නැතුවම බැරි සොඳුරු... Read More
 Tuesday, 22 January 2019 - 15:36
ප්‍රවීණ රංගන ශිල්පි ජැක්සන් ඇන්තනි මහතාගේ හා කුමාරි මුණසිංහ... Read More
 Monday, 21 January 2019 - 9:50
දිලුම් අමුණුගම කියන්නේ පාර්ලිමේන්තු මන්ත්‍රීවරයෙක්. දේශපාලනය... Read More
 Friday, 18 January 2019 - 13:04
ප්‍රවීණ රංගන ශිල්පී ජැක්සන් ඇන්තනී මහතාගේ හා කුමාරි මුණසිංහගේ... Read More
1   |   2   |   3      »      [78]