All Entertainment News

 Wednesday, 20 February 2019 - 17:15
ප්‍රවීණ ගායක වික්ටර් රත්නායක සහ ඔහුගේ බිරිඳ සැමරූ විශේෂ දවස... Read More
 Thursday, 14 February 2019 - 16:48
රංගන ශිල්පීන් දෙපළක් වන ගයාන් වික්‍රමතිලක සහ චතුරිකා පීරීස්... Read More
 Thursday, 14 February 2019 - 11:32
ධනංජි තාරුකා කියන්නේ කවුද? මොනවාද කරන්නේ කියලා අමුතුවෙන්... Read More
 Thursday, 31 January 2019 - 9:51
කීංස්ලි පීරිස් කියන්නේ මේ වනවිට වේදිකාවට නැතුවම බැරි සොඳුරු... Read More
 Tuesday, 22 January 2019 - 15:36
ප්‍රවීණ රංගන ශිල්පි ජැක්සන් ඇන්තනි මහතාගේ හා කුමාරි මුණසිංහ... Read More
 Monday, 21 January 2019 - 9:50
දිලුම් අමුණුගම කියන්නේ පාර්ලිමේන්තු මන්ත්‍රීවරයෙක්. දේශපාලනය... Read More
 Friday, 18 January 2019 - 13:04
ප්‍රවීණ රංගන ශිල්පී ජැක්සන් ඇන්තනී මහතාගේ හා කුමාරි මුණසිංහගේ... Read More
 Friday, 18 January 2019 - 8:51
ප්‍රවීණ රංගන ශිල්පී ජැක්සන් ඇන්තනී මහතාගේ හා කුමාරි මුණසිංහගේ... Read More
 Thursday, 03 January 2019 - 7:22
හින්දි සිනමා නළුවෙකු මෙන්ම තිර පිටපත් රචකයෙකු ලෙස අතිශය ජනප්‍රිය... Read More
 Monday, 24 December 2018 - 12:19
ෂහිඩ් කපූර් කියන්නේ බොලිවුඩයේ ඉන්න දක්ෂ වගේම ආදරණිය රංගන... Read More
 Friday, 21 December 2018 - 17:21
බොලිවුඩයේ සුපිරි නළුවකු සහ බටහිර සුපිරි පොප්  ගායකයකු පසුගියදා... Read More
 Friday, 14 December 2018 - 9:15
ජාත්‍යන්තරය ජයගත් සුපිරි තරුව DIPLO මීට සුළු මොහොතකට පෙර කටුනායක... Read More
 Sunday, 09 December 2018 - 16:17
සීතල නත්තල උණුසුම් කරමින් ශ්‍රී ලංකාවේ දැවැන්තම සජීවී ප්‍රාසාංගික... Read More
 Friday, 07 December 2018 - 17:04
ශ්‍රී ලාංකේය සජීවී සංගීත ප්‍රසංග කලාවේ දැවැන්ත වෙනසක් සිදුකළ... Read More
 Thursday, 06 December 2018 - 9:55
පසුගියදා ඉන්දියාවේ රාජස්ථාන් හි දී පැවැත්වුණු ප්‍රියංකා... Read More
 Thursday, 06 December 2018 - 9:09
ශ්‍රි ලංකාවේ වැඩිම පිරිසක් නරඹන, හිරු TV නාලිකාව ඔස්සේ සෑම... Read More
 Thursday, 06 December 2018 - 7:33
රිදී රැයක් 2018 ප්‍රසංගය මෙවරත් ඇති උත්කර්ෂවත් අන්දමින් පැවැත්වීමට... Read More
 Tuesday, 13 November 2018 - 9:51
ස්පයිඩර් - මෑන්, ඉන්ක්‍රෙඩිබල් හල්ක්, බ්ලැක් පැන්තර් ඇතුළු... Read More
 Friday, 26 October 2018 - 10:46
ගීතයක රූප රචනාවක් පටිගත කිරීමේ යෙදී සිටියදී සිදුවූ හදිසි... Read More
1   |   2   |   3      »      [77]