All Entertainment News

 Tuesday, 13 November 2018 - 9:51
ස්පයිඩර් - මෑන්, ඉන්ක්‍රෙඩිබල් හල්ක්, බ්ලැක් පැන්තර් ඇතුළු... Read More
 Friday, 26 October 2018 - 10:46
ගීතයක රූප රචනාවක් පටිගත කිරීමේ යෙදී සිටියදී සිදුවූ හදිසි... Read More
 Thursday, 18 October 2018 - 12:10
දකුණු ඉන්දීය සුපිරි චිත්‍රපට නළුවෙකු වන Vijay දේශපාලනයට එක්වන... Read More
 Wednesday, 10 October 2018 - 18:53
ආසියානු මාධ්‍ය ජාලයේ සභාපති රේනෝ සිල්වා මැතිතුමන්ගේ සංකල්පයක්... Read More
 Friday, 05 October 2018 - 12:04
මනලෝල නෙතු නමින් වෙනස්ම රූප රචනයක් එක්ක අමුතුම නිර්මාණයක්... Read More
 Wednesday, 03 October 2018 - 8:27
ඉන්දීය සිනමාව තුළ කෙටි කලක් තුළදී ජනප්‍රිය වූ සරාගී රංගන... Read More
 Monday, 01 October 2018 - 14:28
HIRU GOLDEN FILM AWARDS 2018 - ඔක්තෝබර් 27 සුගතදාස ගෘහස්ථ පරිශ්‍රයේදී....දශක හතකට... Read More
 Friday, 28 September 2018 - 13:02
බොලිවුඩ් සිනමාවේ මේ වනවිට දැඩි කතාබහකට ලක්වූ වීඩියෝවක් වෙත... Read More
 Tuesday, 25 September 2018 - 11:08
පිදුරංගල පූජා භුමිය වෙත මේ වනවිට බොහෝදෙනෙකුගේ අවධානය යොමුව... Read More
 Thursday, 13 September 2018 - 9:33
සුපිරි ඉන්දීය නළු සල්මාන් ඛාන් විවාහ ගිවිසගත් පුවත මේ වනවිට... Read More
 Friday, 07 September 2018 - 9:48
ලෝකෙම අවධානය යොමුවූ හොලිවුඩය ජයගත් බොලිවුඩ් සිනමා තාරකාවිය... Read More
 Tuesday, 04 September 2018 - 12:55
ලොව පුරා සිටින මිලියන ගණනක් වූ ප්‍රේක්ෂකයින් ආදරයෙන් වැළඳගත්... Read More
 Monday, 03 September 2018 - 13:20
චිත්‍රපට දර්ශනයක තිබූ ඉඟි පෑමේ දර්ශනයක්‌ නිසා සමාජ ජාල ඔස්‌සේ... Read More
 Saturday, 01 September 2018 - 9:53
රුසියාවේ පැවැත්වෙන තූර්ය වාදක කණ්ඩායම් අතර තරඟයකට ශ්‍රී... Read More
1   |   2   |   3      »      [76]