All Entertainment News

 Friday, 18 January 2019 - 8:51
ප්‍රවීණ රංගන ශිල්පී ජැක්සන් ඇන්තනී මහතාගේ හා කුමාරි මුණසිංහගේ... Read More
 Thursday, 03 January 2019 - 7:22
හින්දි සිනමා නළුවෙකු මෙන්ම තිර පිටපත් රචකයෙකු ලෙස අතිශය ජනප්‍රිය... Read More
 Monday, 24 December 2018 - 12:19
ෂහිඩ් කපූර් කියන්නේ බොලිවුඩයේ ඉන්න දක්ෂ වගේම ආදරණිය රංගන... Read More
 Friday, 21 December 2018 - 17:21
බොලිවුඩයේ සුපිරි නළුවකු සහ බටහිර සුපිරි පොප්  ගායකයකු පසුගියදා... Read More
 Friday, 14 December 2018 - 9:15
ජාත්‍යන්තරය ජයගත් සුපිරි තරුව DIPLO මීට සුළු මොහොතකට පෙර කටුනායක... Read More
 Sunday, 09 December 2018 - 16:17
සීතල නත්තල උණුසුම් කරමින් ශ්‍රී ලංකාවේ දැවැන්තම සජීවී ප්‍රාසාංගික... Read More
 Friday, 07 December 2018 - 17:04
ශ්‍රී ලාංකේය සජීවී සංගීත ප්‍රසංග කලාවේ දැවැන්ත වෙනසක් සිදුකළ... Read More
 Thursday, 06 December 2018 - 9:55
පසුගියදා ඉන්දියාවේ රාජස්ථාන් හි දී පැවැත්වුණු ප්‍රියංකා... Read More
 Thursday, 06 December 2018 - 9:09
ශ්‍රි ලංකාවේ වැඩිම පිරිසක් නරඹන, හිරු TV නාලිකාව ඔස්සේ සෑම... Read More
 Thursday, 06 December 2018 - 7:33
රිදී රැයක් 2018 ප්‍රසංගය මෙවරත් ඇති උත්කර්ෂවත් අන්දමින් පැවැත්වීමට... Read More
 Tuesday, 13 November 2018 - 9:51
ස්පයිඩර් - මෑන්, ඉන්ක්‍රෙඩිබල් හල්ක්, බ්ලැක් පැන්තර් ඇතුළු... Read More
 Friday, 26 October 2018 - 10:46
ගීතයක රූප රචනාවක් පටිගත කිරීමේ යෙදී සිටියදී සිදුවූ හදිසි... Read More
 Thursday, 18 October 2018 - 12:10
දකුණු ඉන්දීය සුපිරි චිත්‍රපට නළුවෙකු වන Vijay දේශපාලනයට එක්වන... Read More
 Wednesday, 10 October 2018 - 18:53
ආසියානු මාධ්‍ය ජාලයේ සභාපති රේනෝ සිල්වා මැතිතුමන්ගේ සංකල්පයක්... Read More
 Friday, 05 October 2018 - 12:04
මනලෝල නෙතු නමින් වෙනස්ම රූප රචනයක් එක්ක අමුතුම නිර්මාණයක්... Read More
[1]      «      1   |   2   |   3      »      [78]