All Entertainment News

 Saturday, 01 September 2018 - 9:53
රුසියාවේ පැවැත්වෙන තූර්ය වාදක කණ්ඩායම් අතර තරඟයකට ශ්‍රී... Read More
 Friday, 31 August 2018 - 15:51
දශක හතකට වැඩි කාලයක් ඉක්මවූ ලාංකේය සිනමාවංශයේ ප්‍රේක්ෂකයාගේ... Read More
 Friday, 31 August 2018 - 9:05
ලෝකයේ දැන්වත් සුපිරි නළුවන් අතර ඉදිරියෙන්ම සිටින සුපිරි... Read More
 Monday, 27 August 2018 - 13:44
ප්‍රවීණ රංගන ශිල්පිනී අනෝමා ජනාදරි කාලෙන් කාලෙට මුහුණු පොතේ... Read More
 Friday, 24 August 2018 - 16:39
බොලිවුඩයේ ජනප්‍රිය සහ දක්ෂ නර්ථන ශිල්පියෙකු වන අභීජීට් ෂේන්ඩි... Read More
 Thursday, 23 August 2018 - 14:11
පුංචි තිරයේ හැඩකාරිය තාරුකා වන්නිආරච්චිගේ උපන්දිනය පසුගිය... Read More
 Monday, 20 August 2018 - 11:04
ඔවුන් ගැයූ කටු අකුලේ මල් ඇහැරේ ගීතයට ලැබුණු ඉහළ ප්‍රේක්ෂක... Read More
 Monday, 06 August 2018 - 17:41
ලොවක් ආදරය කරන සුපිරි ඉන්දීය නළු ශාරුක් ගේ දියණිය වෙත මේ වනවිට... Read More
 Saturday, 04 August 2018 - 10:06
සංගීත් නිපුන් සිසිර කාලිංග ඒකනායකයන් ගේ 23වන ඒක පුද්ගල සංගීත... Read More
 Thursday, 02 August 2018 - 11:34
අනාගත සිනමා වංශයේ පූර්වාදර්ශී සිනමා සම්මානනීය මුද්‍රාව... Read More
 Thursday, 02 August 2018 - 9:57
පසුගියදා සමාජ මාධ්‍ය කළඹමින් හිරු නම් සල්ලි තමයි හිරු ප්‍රේක්ෂකයන්... Read More
 Thursday, 26 July 2018 - 17:42
යොවුන් රංගන ශිල්පී ඉන්දික ගිනිගේ ගේ දේහය පිළිබඳ අවසන් කටයුතු... Read More
 Wednesday, 25 July 2018 - 9:26
ලොවක් ආදරය කළ සුරූපී ගායිකාවක් හදිසියේම රෝහල්ගතකර තිබෙනවා.මෙලෙස... Read More
 Thursday, 19 July 2018 - 11:55
සුරූපී බොලිවුඩ් නිළියක්වන මල්ලිකා ශෙරාවට් සිදුකළ ප්‍රකාශයක්... Read More
 Wednesday, 18 July 2018 - 16:52
නිරෝෂා විරාජිනී කියන්නේ සංගීතය තුල කෙටි කලකින් ජනතාවගේ හදවත්... Read More
 Tuesday, 17 July 2018 - 11:43
බොලිවුඩ් සිනමා රංගනයෙන් ලොවම තම වසඟයට ගත් සුරූපී රංගන ශිල්පිණියක්... Read More
 Sunday, 15 July 2018 - 7:46
1950 දශකයේ මුල් යුගයේ සිංහල සිනමා නිර්මාණවල ගී ගැයූ දකුණු ඉන්දීය... Read More
 Saturday, 07 July 2018 - 10:43
මෙවර සති අන්තයේ හිරු ටී.වී බොක්ස් ඔෆිස් තුලින් කොලිවුඩ් සිනමාවේ... Read More
[1]      «      2   |   3   |   4      »      [77]