All Entertainment News

 Tuesday, 17 July 2018 - 11:43
බොලිවුඩ් සිනමා රංගනයෙන් ලොවම තම වසඟයට ගත් සුරූපී රංගන ශිල්පිණියක්... Read More
 Sunday, 15 July 2018 - 7:46
1950 දශකයේ මුල් යුගයේ සිංහල සිනමා නිර්මාණවල ගී ගැයූ දකුණු ඉන්දීය... Read More
 Saturday, 07 July 2018 - 10:43
මෙවර සති අන්තයේ හිරු ටී.වී බොක්ස් ඔෆිස් තුලින් කොලිවුඩ් සිනමාවේ... Read More
 Friday, 06 July 2018 - 8:57
ඕලන්ද ජාතික සුපිරි සිනමාකරුවෙකු වන Robby Muller අභාවප්‍රාප්ත වී... Read More
 Thursday, 05 July 2018 - 19:55
ලංකා ඉතිහාසයේ ප්‍රථම වතාවට සිනමා කෘතියක් ඔස්කාර් සම්මානය... Read More
 Thursday, 05 July 2018 - 17:01
මේ වනවිට අන්තර්ජාලයට එක්කර ඇති යුද්ධයේ බිහිසුණු තැනින් ඇරඹී... Read More
 Tuesday, 19 June 2018 - 9:36
ජනප්‍රිය ඇමරිකානු රැප් ගායක ට්‍රිබල්එක්ස්ටෙන්ටේෂන් (XXXTentacion)... Read More
 Monday, 11 June 2018 - 9:59
ඉන්දීය සුපිරි නිළි ප්‍රියංකා චොප්රා හොලිවුඩ් නළුවකු මෙන්ම... Read More
 Friday, 01 June 2018 - 10:31
බොලිවුඩය තම වසඟයට ගත් සුරූපී රංගන ශිල්පිනිය දීපිකාගේ විවාහය... Read More
 Tuesday, 29 May 2018 - 10:26
ප්‍රවීණ බොලිවුඩ් චිත්‍රපට රංගන ශිල්පිනියක් වූ ගීතා කපූර්... Read More
 Monday, 21 May 2018 - 11:52
ජයලත් මනෝරත්න කියන්නේ මේ දිනවල කාගේත් කතා බහට ලක් වූ චරිතයක්.ඔහුගේ... Read More
 Tuesday, 15 May 2018 - 17:43
ජයලත් මනෝරත්න කියන්නේ රංගන පාඨශාලාවක්. ඔහුගේ රංගන ප්‍රතිභාව... Read More
 Monday, 14 May 2018 - 12:03
Inder Kumar කියන්නේ බොලිවුඩයේ හිටපු  දක්ෂ වගේම කඩවසම් නළුවෙක්. 1996 ... Read More
[1]      «      3   |   4   |   5      »      [78]