All Entertainment News

 Sunday, 27 January 2013 - 9:21
මේ අවුරුද්ද ඉවර වෙන්න කලින් පළවෙනි වතාවට කරීනා කපූර්වයි එම්රාන්... Read More
 Friday, 25 January 2013 - 8:41
අපි අද කථා කළේ ජනප්‍රිය වගේම දක්ෂ ගායිකාවක් වන නිරෝෂා විරාජිනිටයි.... Read More
 Friday, 25 January 2013 - 8:38
බෑන් බාජා භාරත් චිත්‍රපටියෙන් මුණ ගැහුණු අනුෂ්කා ශර්මා සහ... Read More
 Thursday, 24 January 2013 - 13:05
කාලයක් සල්මන්ට ස්නායු ආබාධයක් හින්දා ජීවිතේම එපාවෙලා හිටියනේ.... Read More
 Wednesday, 23 January 2013 - 8:59
සුපිරි නළුවෙක්ට වඩා තමන් දක්ෂ ක්‍රීඩකයෙක් කියනවට අක්ෂේ කුමාර... Read More
 Wednesday, 23 January 2013 - 8:56
ශිහාන් මිහිරංග කියන්නේ ජනප්‍රිය ගායකයෙක්. හැබැයි ජනප්‍රියත්වය... Read More
 Tuesday, 22 January 2013 - 8:19
අංජුලා රාජපක්ෂ කියන්නේ අපිට ඉන්න දක්ෂ, ජනප්‍රිය නිළියක්.... Read More
 Tuesday, 22 January 2013 - 8:15
පසුගිය ඉරිදා රැ බොලිවුඞ් අහසේ හැම තරුවක්ම පායලා තිබ්බා. ඒ... Read More
 Monday, 21 January 2013 - 8:45
පසුගිය දවස්වල ගොඩක් අය සල්මන් ඛානුයි බිපාෂා බාසුයි ගැන කථා... Read More
 Sunday, 20 January 2013 - 12:47
නළු නිළියෝ කොච්චර වාසනාවන්තද ? විශේෂයෙන්ම නළුවෝ. තිරය ඉදිරියේදී... Read More
 Friday, 18 January 2013 - 8:27
අකලංක ගනේගම මුලින්ම ක්‍රිකට් ක්‍රීඩකයෙක්. දැන් නර්තන ශිල්පියෙක්,... Read More
 Friday, 18 January 2013 - 8:25
නළුවෙක්, නර්තන ශිල්පියෙක් විදිහට ජනප්‍රිය වෙලා හිටපු ප්‍රභූදේවා... Read More
 Tuesday, 15 January 2013 - 8:42
ආයෙමත් ආදරෙන් ගීතයට පස්සේ ආත්මා ලියනගේ එහි දෙවැනි කොටසත්... Read More
 Tuesday, 15 January 2013 - 8:37
ගිය බදාදා තිබුණ රිතික් රෝශන්ගේ උපන් දින උත්සවයට ආරාධනා කරලත්... Read More
 Monday, 14 January 2013 - 10:35
ජයශ්‍රී කණ්ඩායම ආපහු රට ගිහින් යෝගා ක්ලාස් පටන් ගන්නවාලූ.... Read More
 Friday, 11 January 2013 - 9:04
එදාවගේ අදත් ෂිහාන් මිහිරංග කියන්නේ ජනප්‍රිය චරිතයක්. ඒකේ... Read More
 Friday, 11 January 2013 - 9:00
සල්මන්ට ශාරුක් එක්ක ආයෙත් යාළු වෙන්න  ඕන වෙලා වගේ. මොකද ඔහු... Read More
 Thursday, 10 January 2013 - 12:30
ගෙවුනු 2012 අවුරුද්ද සුපිරි නළු අමිතාබ් භච්චන්ට නම් එච්චර හොඳ... Read More
 Wednesday, 09 January 2013 - 8:38
ලහිරු පෙරේරාගේ කැස්සට කොස් ඇට සින්දුව නිකුත් වෙනකම් අපි සෑහෙන... Read More
 Wednesday, 09 January 2013 - 8:30
ලෝකෙ පුරා රසික රසිකාවියන් රැසකගේ ආදරය දිනා ගත් කිෂොර් කුමාර්... Read More
[1]      «      76   |   77   |   78      »      [78]