All Bollywood News

 Tuesday, 07 March 2017 - 9:46
ඉදිරියේදී තිරගතවීමට නියමිත සුපිරි හින්දි චිත්‍රපටයක සුවිශේෂ... Read More
 Saturday, 04 March 2017 - 10:53
කොළොම්බියානු  සුප්‍රකට පොප් ගායිකාවක් වන ශකීරා සහ ගායක  කාලොස්... Read More
 Sunday, 26 February 2017 - 16:11
සල්මාන් ඛාන් බොලිවුඩයේ රංගන ශිල්පියෙකු මෙන්ම ගායකයෙකු වශයෙන්ද... Read More
 Saturday, 25 February 2017 - 18:39
මේ දිනවල බොලිවුඩයේ සුවිශේෂී චිත්‍රපටයක් තිරගත කිරීම ආරම්භ... Read More
 Sunday, 19 February 2017 - 16:13
62වන ෆිල්ම් ෆෙයාර් සම්මාන රාත්‍රිය බොලිවුඩ් තරු රැසකගේ සහභාගීත්වයෙන්... Read More
 Saturday, 18 February 2017 - 10:23
දකුණු ඉන්දීය සුපිරි නිළි Bhavana කිසියම් පිරිසක් විසින් පැහැරගෙන... Read More
 Wednesday, 15 February 2017 - 12:05
ශාරුක් ඛාන් විසින් මහමගදී සිදුකළ විශේෂ ක්‍රියාවක් දැක්වෙන... Read More
 Wednesday, 15 February 2017 - 9:52
ඉන්දියානු කොලිවුඩ් නිළි එමී ජැක්සන්ගේ දුරකථනය හැකර් ප්‍රහාරයකට... Read More
 Tuesday, 14 February 2017 - 11:36
ජනප්‍රිය බොලිවුඩ් නළු අමීර් ඛාන් සිය ජීවිතයේ සුවිශේෂී චිත්‍රපටයකට... Read More
 Sunday, 12 February 2017 - 7:12
ඉන්දීය සිනමාවේ සිටින දැවැන්ත චරිත ද්විත්වයක් වන රජිනි කාන්ත්... Read More
 Wednesday, 08 February 2017 - 12:38
සුපිරි බොලිවුඩ් නළු ෂාරුක් ඛාන්ගේ නවතම චිත්‍රපටය වන Raees පාකිස්ථානය... Read More
 Tuesday, 17 January 2017 - 12:43
දකුණු ඉන්දීය සුපිරි නළු රැජිනි ඛාන් සමඟ කබාලි චිත්‍රපටයේ... Read More
 Monday, 16 January 2017 - 15:26
දකුණු ඉන්දියාවේ ජනප්‍රිය චිත්‍රපට රංගන ශිල්පියෙක් පොලිසිය... Read More
 Monday, 16 January 2017 - 13:04
ඉන්දියාවේ සුපිරි නිළි ප්‍රියංකා චොප්රා හදිසි අනතුරකට ලක්ව... Read More
 Saturday, 14 January 2017 - 17:13
දකුණු ඉන්දීය සුරූපී නිළියක් වන Trisha Krishnan මියගිය බවට පුවතක් දකුණු... Read More
 Friday, 13 January 2017 - 14:00
හොළිවුඩ් සුපිරි නළු වින් ඩීසල් රඟන නවතම චිත්‍රපටය වන XXX – Return... Read More
 Thursday, 12 January 2017 - 12:17
ඉන්දියාවේ,බැංගලෝර් නුවර දී චිත්‍රපට රංගන ශිල්පිනියක් අභිරහස්... Read More
 Wednesday, 11 January 2017 - 16:39
බොලිවුඩ් සිනමාවේ සුපිරි නලුවකු වන රිතික් රෝෂන් සිය උපන්දිනය... Read More
 Tuesday, 10 January 2017 - 11:26
ඉන්දීය සිනමාවේ සුපිරි අධ්‍යක්ෂවරයෙක් සම්බන්ධ අමුතුම පුවතක්... Read More
1   |   2   |   3      »      [24]