All Hollywood News

 Thursday, 09 March 2017 - 8:22
Harold Nesland නම් 72 හැවිරිදි කෝටිපති ව්‍යාපාරිකයා සමඟ විවාහ වූ සුරූපී... Read More
 Monday, 06 March 2017 - 14:11
මාවල් චිත්‍රපට සදහා ඇලුම් කරන ප්‍රේක්ෂකයන් වෙනුවෙන් නවතම... Read More
 Friday, 03 March 2017 - 18:12
හොළිවුඩ් සුරූපී නිළි එමා වොට්සන්ගේ නවතම චිත්‍රපටය පිලිබදව... Read More
 Friday, 03 March 2017 - 17:00
බෝල්ට් තරුණියන් පිරිසක් සමඟ විනෝද වූ අයුරු දැක්වෙන ඡායාරූප... Read More
 Friday, 03 March 2017 - 12:29
හොලිවුඩ් පුරය තුළ හැමදාමත් පුවත් මවන සරාගී නිරූපිකාවක් වන... Read More
 Tuesday, 28 February 2017 - 12:29
89 වන වරටත් පැවැති ඔස්කාර් සම්මාන උළෙලේදී මූන් ලයිට් හොඳම චිත්‍රපටය... Read More
 Monday, 27 February 2017 - 17:39
ඔස්කාර් සම්මාන උළෙල රත් කරමින් සුරූපී නිළියක් අඩ නිරුවත්... Read More
 Monday, 27 February 2017 - 16:03
ඇමෙරිකා එක්සත් ජනපදයේ හොලිවුඩයේ ඊයේ දිනයේදී අති උත්කර්ෂවත්ව... Read More
 Monday, 27 February 2017 - 15:56
ලෝ පතළ ටයිටැනික් චිත්‍රපටයට රංගනයෙන් එක්වූ බොලිවුඩයේ සුපිරි... Read More
 Tuesday, 14 February 2017 - 6:27
ඇමරිකාවේ ලොස්ඇන්ජලීස් හි පැවැති 59 වන ග්‍රැමී සංගීත සම්මාන... Read More
 Friday, 10 February 2017 - 13:23
සුප්‍රකට ජෝන් වික් චිත්‍රපටයේ දෙවන චිත්‍රපටය අද (10) ඇමෙරිකා... Read More
 Friday, 20 January 2017 - 16:46
ලොව පුරා රසිකයන් අතර ඉතාමත් ජනප්‍රිය ගීතයක් වූ “Lambada” ගීතය... Read More
 Tuesday, 17 January 2017 - 8:14
ලෝක ප්‍රසිද්ධ බොක්සිං ක්‍රීඩක අමීර් ඛාන් විසින් සිදුකරන... Read More
 Wednesday, 04 January 2017 - 13:44
සුපිරි කොදෙව් ක්‍රීඩක ක්‍රිස් ගේල් ලොව ජනප්‍රිය ක්‍රීඩකයන්... Read More
 Wednesday, 28 December 2016 - 7:26
ජනප්‍රිය පොප් ගායිකා බ්‍රිට්නි ස්පියර්ස් මියගොස් ඇති බවට... Read More
 Wednesday, 28 December 2016 - 10:25
හොලිවුඩයේ ජනප්‍රිය රංගන ශිල්පිනියක් වන Carrie Fisher මියගිය බවට ඇයගේ... Read More
 Monday, 26 December 2016 - 7:45
80 දශකයේ බටහිර සංගීත ලෝකයේ සුපිරි තරුවක් වූ බ්‍රිතාන්‍ය ජාතික... Read More
 Sunday, 25 December 2016 - 16:08
මෝටර් රථ ධාවන තරඟයක් නරඹමින් සිටි ළදරුවෙකු අමුතුම ආකාරයකට... Read More
 Tuesday, 13 December 2016 - 11:35
මැලේසියානු ජාතික පුද්ගලයෙකු වන Harith Iskander Musa, 2016 වසරේ හොඳම ප්‍රහසන... Read More
 Monday, 12 December 2016 - 17:55
ඉන්ධන පිරවුම්හලක් තුලදී පොලිසිය සහ තරුණයෙක් අතර සිදුවන අමුතුම... Read More
1   |   2   |   3      »      [6]