All Hollywood News

 Friday, 20 April 2018 - 10:46
මේ වනවිට ලෝකයේ වඩාත් ජනප්‍රිය රූපවාහිනි කතාමාලාවක් වන ‘ගේම්ස්... Read More
 Friday, 13 April 2018 - 15:19
ඉන්දීය නවක සිනමා නිළි Adah Sharma වෙත මේ වනවිට බොහෝදෙනෙකුගේ අවධානය... Read More
 Wednesday, 11 April 2018 - 12:29
Rock සියදිවි නසාගනී ?මල්ලව පොර සටන්කරුවකු වන ඩ්වේන් ඩග්ලස්‌... Read More
 Friday, 06 April 2018 - 10:46
ලොව පුරා ජනප්‍රිය වූ Ant-Man සුපිරි චිත්‍රපටයේ දෙවැන්න මෙම වසරේ... Read More
 Thursday, 01 March 2018 - 10:12
අසභ්‍ය චිත්‍රපට රංගනයෙන් ලොවම කැළඹූ මියා කලීෆා තමන් අසභ්‍ය... Read More
 Tuesday, 30 January 2018 - 13:58
ලොව සරාගී ශරීර හිමි තරු අතර මුලින්ම ඉන්නේ kim kardashian. කිම් පසුගිය... Read More
 Tuesday, 09 January 2018 - 8:34
පසුගියදා පැවති 2018 වසරේ GOLDEN GLOBE AWARD රාත්‍රිය වෙත මේ වනවිට ලොවපුරා... Read More
 Wednesday, 27 December 2017 - 11:43
ශ්‍රී ලංකාව තුළ වඩාත් ජනප්‍රිය වූ Bugs Bunny කාටූන් නිර්මාණයේ සජීවිකරණ... Read More
 Thursday, 21 December 2017 - 13:17
බ්‍රිතාන්‍යයේ හැරී කුමරුගේ සහ ඇමරිකානු ටෙලි නිලි මේගන් මාකෙල්ගේ... Read More
 Wednesday, 29 November 2017 - 8:56
සරාගී නිළි සනී ලියෝන්ට මුහුණදීමට සිදුවූ අමුතුම අත්දැකීමක්... Read More
 Friday, 27 October 2017 - 11:53
ඇමෙරිකාවේ හිටපු ජනාධිපතිවරයකු වන ජෝර්ජ්. ඩබ්ලිව්. බුෂ් තමාගේ... Read More
 Friday, 21 July 2017 - 15:34
ලොවම තම වසඟයට ගත් සුරූපී රංගන ශිල්පිනී Emma Watson මේ දිනවල දැඩි... Read More
 Thursday, 09 March 2017 - 8:22
Harold Nesland නම් 72 හැවිරිදි කෝටිපති ව්‍යාපාරිකයා සමඟ විවාහ වූ සුරූපී... Read More
 Monday, 06 March 2017 - 14:11
මාවල් චිත්‍රපට සදහා ඇලුම් කරන ප්‍රේක්ෂකයන් වෙනුවෙන් නවතම... Read More
 Friday, 03 March 2017 - 18:12
හොළිවුඩ් සුරූපී නිළි එමා වොට්සන්ගේ නවතම චිත්‍රපටය පිලිබදව... Read More
 Friday, 03 March 2017 - 17:00
බෝල්ට් තරුණියන් පිරිසක් සමඟ විනෝද වූ අයුරු දැක්වෙන ඡායාරූප... Read More
 Friday, 03 March 2017 - 12:29
හොලිවුඩ් පුරය තුළ හැමදාමත් පුවත් මවන සරාගී නිරූපිකාවක් වන... Read More
 Tuesday, 28 February 2017 - 12:29
89 වන වරටත් පැවැති ඔස්කාර් සම්මාන උළෙලේදී මූන් ලයිට් හොඳම චිත්‍රපටය... Read More
 Monday, 27 February 2017 - 17:39
ඔස්කාර් සම්මාන උළෙල රත් කරමින් සුරූපී නිළියක් අඩ නිරුවත්... Read More
 Monday, 27 February 2017 - 16:03
ඇමෙරිකා එක්සත් ජනපදයේ හොලිවුඩයේ ඊයේ දිනයේදී අති උත්කර්ෂවත්ව... Read More
1   |   2   |   3      »      [7]