All Hollywood News

 Tuesday, 30 January 2018 - 13:58
ලොව සරාගී ශරීර හිමි තරු අතර මුලින්ම ඉන්නේ kim kardashian. කිම් පසුගිය... Read More
 Tuesday, 09 January 2018 - 8:34
පසුගියදා පැවති 2018 වසරේ GOLDEN GLOBE AWARD රාත්‍රිය වෙත මේ වනවිට ලොවපුරා... Read More
 Wednesday, 27 December 2017 - 11:43
ශ්‍රී ලංකාව තුළ වඩාත් ජනප්‍රිය වූ Bugs Bunny කාටූන් නිර්මාණයේ සජීවිකරණ... Read More
 Thursday, 21 December 2017 - 13:17
බ්‍රිතාන්‍යයේ හැරී කුමරුගේ සහ ඇමරිකානු ටෙලි නිලි මේගන් මාකෙල්ගේ... Read More
 Wednesday, 29 November 2017 - 8:56
සරාගී නිළි සනී ලියෝන්ට මුහුණදීමට සිදුවූ අමුතුම අත්දැකීමක්... Read More
 Friday, 27 October 2017 - 11:53
ඇමෙරිකාවේ හිටපු ජනාධිපතිවරයකු වන ජෝර්ජ්. ඩබ්ලිව්. බුෂ් තමාගේ... Read More
 Friday, 21 July 2017 - 15:34
ලොවම තම වසඟයට ගත් සුරූපී රංගන ශිල්පිනී Emma Watson මේ දිනවල දැඩි... Read More
 Thursday, 09 March 2017 - 8:22
Harold Nesland නම් 72 හැවිරිදි කෝටිපති ව්‍යාපාරිකයා සමඟ විවාහ වූ සුරූපී... Read More
 Monday, 06 March 2017 - 14:11
මාවල් චිත්‍රපට සදහා ඇලුම් කරන ප්‍රේක්ෂකයන් වෙනුවෙන් නවතම... Read More
 Friday, 03 March 2017 - 18:12
හොළිවුඩ් සුරූපී නිළි එමා වොට්සන්ගේ නවතම චිත්‍රපටය පිලිබදව... Read More
 Friday, 03 March 2017 - 17:00
බෝල්ට් තරුණියන් පිරිසක් සමඟ විනෝද වූ අයුරු දැක්වෙන ඡායාරූප... Read More
 Friday, 03 March 2017 - 12:29
හොලිවුඩ් පුරය තුළ හැමදාමත් පුවත් මවන සරාගී නිරූපිකාවක් වන... Read More
 Tuesday, 28 February 2017 - 12:29
89 වන වරටත් පැවැති ඔස්කාර් සම්මාන උළෙලේදී මූන් ලයිට් හොඳම චිත්‍රපටය... Read More
 Monday, 27 February 2017 - 17:39
ඔස්කාර් සම්මාන උළෙල රත් කරමින් සුරූපී නිළියක් අඩ නිරුවත්... Read More
 Monday, 27 February 2017 - 16:03
ඇමෙරිකා එක්සත් ජනපදයේ හොලිවුඩයේ ඊයේ දිනයේදී අති උත්කර්ෂවත්ව... Read More
 Monday, 27 February 2017 - 15:56
ලෝ පතළ ටයිටැනික් චිත්‍රපටයට රංගනයෙන් එක්වූ බොලිවුඩයේ සුපිරි... Read More
 Tuesday, 14 February 2017 - 6:27
ඇමරිකාවේ ලොස්ඇන්ජලීස් හි පැවැති 59 වන ග්‍රැමී සංගීත සම්මාන... Read More
 Friday, 10 February 2017 - 13:23
සුප්‍රකට ජෝන් වික් චිත්‍රපටයේ දෙවන චිත්‍රපටය අද (10) ඇමෙරිකා... Read More
 Friday, 20 January 2017 - 16:46
ලොව පුරා රසිකයන් අතර ඉතාමත් ජනප්‍රිය ගීතයක් වූ “Lambada” ගීතය... Read More
 Tuesday, 17 January 2017 - 8:14
ලෝක ප්‍රසිද්ධ බොක්සිං ක්‍රීඩක අමීර් ඛාන් විසින් සිදුකරන... Read More
1   |   2   |   3      »      [6]