All Local News

 Tuesday, 15 May 2018 - 17:43
ජයලත් මනෝරත්න කියන්නේ රංගන පාඨශාලාවක්. ඔහුගේ රංගන ප්‍රතිභාව... Read More
 Friday, 11 May 2018 - 15:54
පුංචි නැට්ටුවන් පිරවරාගත් රියැලිටි ටෙලිවිෂන් සන්නාමය වන... Read More
 Monday, 07 May 2018 - 14:05
ශ්‍රී ලාංකීය ටෙලිවිෂන් ඉතිහාසයේ එතෙක් මෙතෙක් සිදු නොවූ සුරතල්... Read More
 Monday, 30 April 2018 - 15:31
අභාවප්‍රාප්ත සිනමාවේදී ආචාර්ය ලෙස්ටර් ජේම්ස් පීරිස් මෙරට... Read More
 Saturday, 21 April 2018 - 9:11
ජනප්‍රිය ගායක චාමර වීරසිංහ අද (21) සිය උපන් දිනය සමරණු ලැබුවා.සිය... Read More
 Saturday, 07 April 2018 - 10:05
සංගීත ප්‍රසංගයක් අතරතුර ඇතිවූ ගැටුමක් හේතුවෙන් සංගීත උපකරණවලට... Read More
 Tuesday, 20 March 2018 - 14:04
ජනප්‍රිය රංගන ශිල්පී පුබුදු චතුරංග හා මාෂි සිරිවර්ධනගේ විවාහ... Read More
 Friday, 16 March 2018 - 8:53
ජනප්‍රිය රංගන ශිල්පී පුබුදු චතුරංග හා මාෂි සිරිවර්ධනගේ විවාහ... Read More
 Thursday, 15 March 2018 - 10:11
පුබුදු චතුරංග හා මාෂි සිරිවර්ධන කියන්නේ බොහෝ දෙනෙක් දන්න... Read More
 Thursday, 22 February 2018 - 20:06
යොවුන් ගායකයෙක් වන විරාජ් පෙරේරා ගමන් ගත් මෝටර් රථය අද මෝදර... Read More
 Tuesday, 13 February 2018 - 16:18
හෙට දිනට යෙදී ඇති ආදරවන්තයන්ගේ දිනය වෙනුවෙන් ජනප්‍රිය ගායක... Read More
 Friday, 02 February 2018 - 15:50
දසුන් පතිරණ ගැන මේ දවස්වල බොහෝ දෙනා කතා බහ කරනවා. ඒ ඔහුගේ ආදරණිය... Read More
 Tuesday, 30 January 2018 - 17:44
යුරේනි නොෂිකා කියන්නේ හැමෝගෙම අවධානය ගන්න දක්ෂ නිලියක්. ඇයගේ... Read More
 Wednesday, 24 January 2018 - 8:21
මේ දවස් වල හිරු TV ඔස්සේ විකාශය වන බටහිර අහස ටෙලිනාට්‍යට රංගනයෙන්... Read More
 Tuesday, 23 January 2018 - 9:49
තමන්ගේ පෙම්වතාට යැවීමට සූදානම් කර තිබූ වීඩියෝවක් වැරදීමකින්... Read More
 Monday, 22 January 2018 - 17:38
ෂා FM නාළිකාවේ සිය 16 වන සංවත්සරය ආසියානු මාධ්‍යජාලයේ ගරු සභාපති... Read More
1   |   2   |   3      »      [19]