Other News

 Wednesday, 17 July 2019 - 9:44
ලෝක දැල්පන්දු තරගාවලියේ දෙවන වටයේ ශ්‍රී ලංකා කණ්ඩායම සහභාගි... Read More
 Tuesday, 16 July 2019 - 7:57
ලෝක ශූරතා දැල් පන්දු තරගාවලියේ පළමු අදියර යටතේ සිංගප්පූරුව... Read More
 Friday, 12 July 2019 - 18:54
ලෝක කුසලාන දැල් පන්දු තරඟාවලිය එංගලන්තයේ ලීවර්පූල් හිදී... Read More
 Friday, 12 July 2019 - 13:56
ලෝක කුසලාන දැල් පන්දු තරගාවලිය එංගලන්තයේ ලීවර්පූල් හිදී... Read More
 Friday, 08 February 2019 - 12:55
ඕස්ට්‍රේලියානු ක්‍රිකට් පිළේ සහය පුහුණුකරු ලෙස ප්‍රවීන... Read More
 Wednesday, 06 February 2019 - 19:13
දකුණු අප්‍රිකානු තරගාවලියට පෙර ශ්‍රී ලංකා කණ්ඩායමට පුහුණු... Read More
 Tuesday, 05 February 2019 - 23:09
අද වන විට අන් කවරදාටත් වඩා මෙරට ක්‍රිකට් ක්‍රීඩාව ජනතාවගේ... Read More
 Tuesday, 05 February 2019 - 7:49
ශ්‍රී ලංකා ක්‍රිකට් ක්‍රීඩාවේ අඳුරු යුග රැසක් අත්දැකීමට... Read More
 Saturday, 02 February 2019 - 21:44
කොළඹ - තුරඟ තරග පිටියේ ඊයේ පැවති අන්තර් සමාජ ලීග් රග්බි තරගාවලියේ... Read More
 Wednesday, 30 January 2019 - 12:25
ශ්‍රී ලංකා එක්දින හා විස්සයි 20 කණ්ඩායමේ නායක ලසිත් මාලිංග... Read More
 Wednesday, 02 January 2019 - 10:14
පසුගිය වසරේ ලෝකයේ අවධානය යොමුවූ සුරූපී ක්‍රිකට් තාරකාවිය... Read More
 Wednesday, 02 January 2019 - 9:00
සුහද ටෙනිස් තරඟාවලියකදී ලොව ප්‍රථම වරට සුපිරි ටෙනිස් ක්‍රීඩිකාවක්... Read More
 Monday, 17 December 2018 - 10:48
10 වන වරටත් තායිලන්තයේ බැංකොක් නුවර පැවති ලෝක කාය වර්ධන ශූරතාව... Read More
 Sunday, 16 December 2018 - 19:17
10 වන ලෝක කායවර්ධන තරඟාවලියේ සමස්ථ ශුරතාවය හිමිකර ගැනීමට කායවර්ධන... Read More
 Sunday, 16 December 2018 - 16:48
2016 වසරේ රියෝ ඔලිම්පික් උළෙලේ රිදී පදක්කම් ලාභී ඉන්දීය ක්‍රීඩිකා... Read More
 Sunday, 16 December 2018 - 8:41
අන්තර්ජාතික දැල්පන්දු සම්මේලනයේ ලෝක වර්ගීකරණය අනුව ශ්‍රී... Read More
 Monday, 03 December 2018 - 8:26
ලබන වසරේ පැවැත්වීමට නියමිත සාක් තරඟාවලියේ දුනු විදීමේ තරඟ... Read More
 Sunday, 02 December 2018 - 8:25
අන්තර් සමාජ රග්බි ලීග් තරගාවලියේ ඊයේ පැවති තරගයකදී ප්‍රබල... Read More
 Saturday, 01 December 2018 - 13:09
ජනාධිපති රන් කුසලාන වොලිබෝල් තරගාවලියේ අවසන් මහ තරගය දෙසැම්බර්... Read More
1   |   2   |   3      »      [17]