Other News

 Saturday, 12 May 2018 - 13:00
ශ්‍රී ලංකා යුද හමුදා විදුලි හා යාන්ත්‍රික රෙජිමේන්තුව 8 වන... Read More
 Thursday, 10 May 2018 - 8:00
ක්‍රීඩා අමාත්‍යාංශය තුළ උපරිමයෙන්ම ප්‍රජාතන්ත්‍රවාදය ක්‍රියාවට... Read More
 Wednesday, 09 May 2018 - 20:24
මෙරට පාපැදි තරගවලදී තරගකරුවන්ගේ සහයට යතුරුපැදි හා වෙනත්... Read More
 Wednesday, 09 May 2018 - 13:34
ඉන්දියාවේ සුපිරි ටෙනිස් ක්‍රීඩිකා සානියා මිර්සා 2020 ඔලිම්පික්... Read More
 Wednesday, 09 May 2018 - 10:34
ජුනි මස 14 වනදා රුසියාවේදී ඇරඹෙන පාපන්දු ලෝක කුසලාන තරඟාවලියේ... Read More
 Saturday, 05 May 2018 - 19:39
74 වන බ්‍රැඩ්බි ශූරතාව කොළඹ රාජකීය විද්‍යාලය අද හිමිකර ගත්තා.... Read More
 Saturday, 05 May 2018 - 8:26
වහාම ක්‍රියාත්මක වන පරිදි ක්‍රීඩා සංවර්ධන දෙපාර්තමේන්තුවේ... Read More
 Friday, 04 May 2018 - 18:53
ක්‍රීඩාව තුළ ප්‍රජාතන්ත්‍රවාදය ඇති කිරීමට කටයුතු කරන බව... Read More
 Saturday, 28 April 2018 - 19:57
වයස අවුරුදු 19 න් පහළ සීමිත  ඕවර ක්‍රිකට් තරගාවලිය ලකුණු 29 කින්... Read More
 Friday, 27 April 2018 - 13:57
සුපිරි ක්‍රිකට් ක්‍රීඩකයෙකු සිය සමාජ මාධ්‍ය ගිණුම ඔස්සේ... Read More
 Thursday, 26 April 2018 - 13:14
මාලදිවයිනේ පැවති දකුණු ආසියානු කණිෂ්ඨ මේස පන්දු තරගාවලියේ... Read More
 Monday, 23 April 2018 - 19:34
සුගතදාස ක්‍රීඩාංගණයේදී අද(23) ආරම්භ වූ ජාතික කණිෂ්ඨ මළල ක්‍රීඩා... Read More
 Sunday, 22 April 2018 - 19:20
දෙවනවරට පැවති ජාතික සුමෝ තරගාවලියේ ශුරතාව දිනා ගැනීමට කොළඹ... Read More
 Saturday, 21 April 2018 - 19:35
74 වන බ්‍රැඩ්බි කුසලාන තරගාවලියේ පළමු වටයේ තරඟය කොළඹ රාජකීය... Read More
 Saturday, 21 April 2018 - 8:21
26 වන ෆොක්ස් හිල් සුපර් ක්‍රොස් තරඟාවලිය අද (21) දියතලාව යුද හමුදා... Read More
 Thursday, 19 April 2018 - 14:13
රටම ආදරය කළ සුපිරි ධාවකයා වූ දිවියෙන් සමුගත් ආනන්ද වෙඩිසිංහගේ... Read More
 Thursday, 19 April 2018 - 13:13
අන්තර් ජාතික ඔරු පැදීමේ තරගාවලියට ක්‍රිඩක ක්‍රිඩිකාවන්... Read More
 Thursday, 19 April 2018 - 10:23
සුපිරි WWF මෙන්ම WWE මල්ලවපොර ශූරයෙකු වූ ලොවක් ආදරය කළ Bruno Sammartino ජීවිතයෙන්... Read More
 Monday, 16 April 2018 - 13:39
ඕස්ට්‍රේලියාවේ ගෝල්ඩ් කෝස්ට් හිදී ඊයේ (15) නිමාවට පත්වූ පොදුරාජ්‍ය... Read More
 Sunday, 15 April 2018 - 19:43
ඕස්ට්‍රේලියාවේ ගෝල් කෝස්ට් හි පැවති 21 වන පොදුරාජ්‍ය මණ්ඩලීය... Read More
1   |   2   |   3      »      [19]